Smartfon Xiaomi Redmi 9C 128 GB / 4 GB / bez NFC
Wideo 31Zdjęcia 25 |
Xiaomi Redmi 9C 128 GB / 4 GB / bez NFC
32 GB / 2 GB / bez NFC32 GB / 2 GB / NFC64 GB / 3 GB / bez NFC64 GB / 3 GB / NFC128 GB / 4 GB / bez NFC
2022 rokRedmi
Wyświetlacz:6.53 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G35
Aparat:3 moduły, 13 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:196 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Xiaomi Redmi (budżetowe)
od 642 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 4 Gen 2, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 79 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 34 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 30 h
od 545 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 145 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: z etui ładującym + 40 h
od 460 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 249 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 54 mAh, z etui ładującym + 38 h
od 517 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 68 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 57 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 43 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 12 h
od 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 284 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, dźwięk 3D, wodoodporność, akumulator: z etui ładującym + 36 h
od 600 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 54 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 18 h
od 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 159 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 32 Ohm, akumulator: 35 mAh, do 6 h, z etui ładującym + 28 h
od 508 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 99 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 48 mAh, z etui ładującym + 30 h
od 297 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G25, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 95 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
Wideo recenzje
DO WYBORU DO KOLORU Trzy REDMI 9 dla Ciebie
11 listopada 202059 757 przegląd
Xiaomi Redmi A1 - RECENZJA - TANIEJ już się nie da? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
29 stycznia 202311 656 przegląd
Jaki smartfon do 500 zł ? Porównanie Galaxy M11, Redmi 9, Redmi 9C, Moto E7 Plus, Oppo A12 !
6 marca 2021244 przegląd
Najlepszy smartfon do 750 PLN? | Recenzja Redmi 9
17 sierpnia 202032 164 przegląd
REDMI 9 vs REDMI NOTE 8T: które Xiaomi lepsze?
15 sierpnia 202091 051 przegląd
REDMI 9 vs REDMI 9A | Co Xiaomi oferuje w segmencie budżetowców?
9 września 202037 461 przegląd
XIAOMI REDMI 9 - najtańszy smartfon wart zakupu
8 lipca 2020226 096 przegląd
Xiaomi Redmi 9 | Tani i dobry
13 sierpnia 202053 885 przegląd
Xiaomi Redmi 9C NFC za 500 złotych! - pierwsze wrażenia Tabletowo
22 września 202016 905 przegląd
Xiaomi Redmi 9C NFC - RECENZJA - Co TRZEBA o nim WIEDZIEĆ? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
13 stycznia 2021100 363 przegląd
Xiaomi Redmi 9C NFC - czegoś po prostu zabrakło... | Recenzja Tabletowo.pl
17 października 202056 253 przegląd
Xiaomi Redmi 9, 9c, czy 9a - Który warto kupić?
29 sierpnia 202027 796 przegląd
Xiaomi Redmi 9 - RECENZJA - Tanio, taniej, Redmi 9 - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
19 sierpnia 2020240 400 przegląd
Redmi 9C - Unboxing First Look and Giveaway!
14 sierpnia 202010 914 przegląd
Redmi 9c Unboxing|Quick review and First impressions|Porveeda
21 września 20201 610 przegląd
HOW TO AVAIL GLOBE POSTPAID PLAN?Unboxing Huawei MatePad T10 & Redmi Note 9c | Globe Plan 999 &599
10 lutego 20222 433 przegląd
Xiaomi Redmi 9C review sinhala | saibare
22 maja 20213 871 przegląd
Xiaomi Redmi 9C unboxing
16 lutego 2021694 przegląd
Xiaomi Redmi 9c Unboxing (Miss Tekki Style)
3 września 2020757 przegląd
Xiaomi Redmi 9 Ram 4Gb, Hp 1 juta speck 3jt
3 sierpnia 2020845 przegląd
Xiaomi Redmi 9C - Unboxing & Quick Review
2 grudnia 2020251 przegląd
Redmi 9c Unboxing and Quick Review | Best Budget Smartphone??
17 października 2020446 przegląd
কম দামে ভালো মোবাইল! | Redmi 9C | Unboxing & Review | Shahriar Arfin |
7 września 2020121 przegląd
Unboxing en español del Xiaomi Redmi 9C
29 listopada 2020354 przegląd
UNBOXING HP REDMI 9A
26 marca 2022161 przegląd
Unboxing the Xiaomi Redmi 9T!
31 października 2021227 przegląd
~unboxing redmi 9c aesthetic phone ¤
15 marca 20221 327 przegląd
REDMI9C UNBOXING #REDMI #UNBOXING
31 marca 20221 638 przegląd
Unboxing Redmi 9C |Redmi 9C |Annie's Thing
14 lutego 20214 091 przegląd
UNBOXING REDMI 9C 64 GB ! SAMSUNG GALAXY A12 ! 64 GB 5000 mAH BATTERY.BLUE AND BLACK #redmi#samsung
14 marca 2022164 przegląd
Xiaomi Redmi 9c 3GB+64GB Unboxing and Review
7 lutego 20227 555 przegląd
Modyfikacje Xiaomi Redmi 9C
Ceny na Xiaomi Redmi 9C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 9C 32 GB / 2 GB / bez NFC | od 299 zł | 13 oferty | ||
Xiaomi Redmi 9C 32 GB / 2 GB / NFC | od 333 zł | 15 oferty | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 GB / 3 GB / bez NFC | od 571 zł | 12 oferty | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 GB / 3 GB / NFC | od 350 zł | 11 oferty | ||
Xiaomi Redmi 9C 128 GB / 4 GB / bez NFC | od 650 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 627 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T310, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, brak 3,5 mm, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 599 zł
6.5 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm SDM450 Snapdragon 450, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, + 8 MP, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 183 g
od 742 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 189 g
od 658 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Snapdragon 460, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 191 g
od 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 385 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 195 g
od 350 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 657 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 569 zł
6.52 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T310, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5380 mAh, 205 g
od 399 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 4 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5400 mAh, 198 g
od 470 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T610, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 200 g