Smartfon ZTE Blade A52 Lite 32 GB / 2 GB
Zdjęcia 12 |
ZTE Blade A52 Lite 32 GB / 2 GB
2022 rok
Wyświetlacz:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Hz
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 2 GB
Aparat:13 MP
Akumulator:4000 mAh
Waga:188 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup ZTE Blade A52 Lite 32 GB / 2 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZTE Blade A52 Lite - Smartphone 652" HD 2GB RAM 32GB Przechowywanie Bateri | 423 zł |
Smartfon ZTE A52 Lite 2/32GB Grafitowy (S0234681) | 791 zł |
Smartfon ZTE Blade A52 Lite, 2/32 GB, szary | 709 zł |
SMARTPHONE ZTE A52 LITE 652 322GB GREEN P963F51-GREY | 395 zł |
Smartfon ZTE A52 Lite 2/32GB Grafitowy (S0234681) | 789 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →