Smartfon Xiaomi Redmi 9C 64 GB / 3 GB / NFC
Wideo 31Zdjęcia 25 |
Dostępna oferta smartfonów od Xiaomi, atrakcyjność których jest poparta obecnością NFC oraz czasem pracy na jednym ładowaniu akumulatora o pojemności 5000 mAh. W trybie średniego obciążenia smartfon wytrzyma dwa pełne dni bez ładowania. Z przodu modelu znajduje się wydłużony 6,53-calowy ekran o rozdzielczości 1600x720 pikseli i wycięciem na obiektyw aparatu do selfie o rozdzielczości 5 Mpx.
Z tyłu Xiaomi Redmi 9C NFC 64GB ma potrójną kamerę główną składającą się z głównego czujnika obrazu 13 Mpx, obiektywu makro 2 Mpx i czujnika pomocniczego 2 Mpx do rozmywania tła. Na kwadratowej płytce z „oczami” aparatu tylnego znajduje się lampa błyskowa. Pracą smartfona zarządza ośmiordzeniowy chipset MediaTek Helio G35. Pod względem pamięci urządzenie posiada 3 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Smartfon jest również wyposażony w tylny czytnik linii papilarnych do odblokowywania urządzenia za pomocą wzoru linii papilarnych.
Kup Xiaomi Redmi 9C 64 GB / 3 GB / NFC
Wszystkie ceny 9 →Smartfon XIAOMI Redmi 9C 3/64GB 6.53" Szary 115 | 500 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 9C NFC 3/64GB 6,53" Szary 29800 E | 699 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 9C 3/64GB 6.53" Szary 115 | 500 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 9C 3/64GB Grafitowy (37549) | 499 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 9C, 3/64 GB, szary | 667 zł |
Modyfikacje Xiaomi Redmi 9C
Ceny na Xiaomi Redmi 9C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 9C 32 GB / 2 GB / bez NFC | od 299 zł | 16 oferty | ||
Xiaomi Redmi 9C 32 GB / 2 GB / NFC | od 333 zł | 15 oferty | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 GB / 3 GB / bez NFC | od 569 zł | 14 oferty | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 GB / 3 GB / NFC | od 350 zł | 10 oferty | ||
Xiaomi Redmi 9C 128 GB / 4 GB / bez NFC | od 650 zł | 1 oferta |