Смартфон Apple iPhone SE 2022 128 ГБ
Відео 31Фото 8 |
Махенький iPhone в стилі» як було раніше«, архаїчний дизайн якого присмачений передовою електронною»начинкою". При погляді на лицьову панель смартфона мимоволі виникають напади ностальгії: в моделі встановлений IPS-екран з широкими рамками без усіляких вирізів, а на «підборідді» девайса гордо красується кругла кнопка Home з вбудованим дактилоскопічним сканером. Володіючи розмірами по діагоналі всього-на-всього 4.7 дюймів, зображення на дисплеї транслюється в дозволі 1334х750 пікселів.
По частині продуктивності з Apple iPhone SE 2022 128GB можуть на рівних конкурувати лічені одиниці суперників. Смартфон покладається в роботі на топову зв'язку "залізних" комплектуючих, складену з найпотужнішого процесора Apple A15 Bionic і 4/128 ГБ нерозширюваної пам'яті. З такими даними на маленькому iPhone без праці запустяться будь-які мобільні програми. У пило - і вологозахищений корпус апарату упакували NFC-модуль, адаптер бездротового зв'язку Wi-Fi 6, також "Крихітка" підтримує роботу в мережах 5g.знімає смартфон на одинарну основну камеру зі стабілізованим датчиком зображення на 12 МП, автопортрети девайс «клацає» на об'єктив 7 МП фронталки. Енергоядром для моделі послужила акумуляторна батарея невеликої ємності на 2200 мАгод з функціями швидкої дротової «заправки» (18 Вт) і бездротової зарядки.
Купити Apple iPhone SE 2022 128 ГБ
Усі ціни 49 →2022 Apple iPhone SE 128 GB czerwony 3 generacji MMXL3 | 3 213 zł |
Smartfon Apple iPhone SE 128GB 2022 Starlight (MMXK3) | 2 490 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone SE (3. generacji) 128GB (PRODUCT)RED MMXL3PM/A | 2 649 zł |
Apple iPhone SE (2022) 5G 128GB - Midnight | 2 499 zł |
Apple iPhone SE 128GB - Czerwony TEAPPPISE3MMXL3 | 2 544 zł |
«Малюк» iPhone SE 2022 – досить суперечливий пристрій. З одного боку, це зручний апарат з потужною апаратною платформою для використання однією рукою, з іншого ж, дизайн у моделі допотопний, а малесенький екран заточений в обрамлення величезних рамок.
Потужне «залізо»
Модель адресована фанатам «яблучної» продукції, які не готові розщедрюватися на дорогі «Айфони». Найбільш сильна сторона смартфона – «залізо» від Apple iPhone 13 у складі топового чіпсету Apple A15 Bionic та 4/128 ГБ бортової пам'яті. Апарат справляється із запуском ігор та мобільних додатків будь-якого ступеня «тяжкості», а запасів продуктивності у нього вистачить із прицілом на віддалену перспективу.
Крізь покоління
У зовнішньому вигляді пристрою простежуються риси старого-доброго Apple iPhone 8. Зокрема, модель придбала IPS-екран 4.7-дюймової розмірності по діагоналі з роздільною здатністю картинки 1334х750 пікселів. На великому підборідді з боку лицьової панелі корпусу видніється кнопка Home з вбудованим сканером відбитка пальців. 7 МП селфі-камера пристрою знаходиться на верхній рамці над екраном.
Стабілізована одинарна камера
Задня камера у Apple iPhone SE 2022 «одноока», зате в ній передбачається система оптичної стабілізації зображення. Сенсор на 12 МП позитивно оцінюється у багатьох рецензіях, крім відсутності нічного режиму зйомки. Цікаво, що смартфону припадають якраз чохли від 8-го «Айфона». Наприкінці уваги знаходить час акумуляторна батарея девайса ємністю всього 2018 мАгод. В автономному режимі вона тримається на плаву недовго, проте акумулятор підтримує функцію бездротової зарядки. А ще корпус моделі має пило- та вологозахист відповідно до вимог стандарту IP67.
Модификації Apple iPhone SE 2022
Ціни на Apple iPhone SE 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone SE 2022 64 ГБ | від 1 913 zł | 45 пропозицій | ||
Apple iPhone SE 2022 128 ГБ | від 2 270 zł | 49 пропозицій | ||
Apple iPhone SE 2022 256 ГБ | від 2 648 zł | 34 пропозиції |