Смартфон Apple iPhone SE 2022 256 ГБ
Відео 31Фото 8 |
Закрити
Шапка
Apple iPhone SE 2022 256 ГБ
2022 рікiPhone SEгарний звуккомпактнийNFCбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереонемає 3.5 ммWi-Fi 6ультратонкийбез ЗП
Екран:4.7 ", 1334х750, 326 ppi, 60 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Apple A15
Камера:12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:2018 мАгод
Вага:148 г
Підтримка бездротової зарядки. Наявність вологозахисту. Залізо схоже з iPhone 13. Кнопка Touch ID. Запис відео роликів зі стереозвуком.
Від попереднього покоління iPhone SE відрізняється підтримкою 5G, поліпшеним процесором і об'ємом ОЗП, поліпшеною автономністю і більш просунутими фотоможливостями.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Apple iPhone SE 2022 256 ГБ
Усі ціни 34 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iPhone SE 256GB - Księżycowa poświata TEAPPPISE3MMXN3Superszybkość. To rodzinne.
Sercem iPhonea SE jest ten sam superszybki czip A15 Bionic, który jest w iPhonie 13. Z A15 Bio... щеnic iPhone prawie wszystko robi lepiej, a apki otwierają się błyskawicznie i działają jak marzenie. A15 Bionic napędza także zaawansowane funkcje fotograficzne, dzięki którym twarze, przedmioty i krajobrazy wyglądają fenomenalnie.
Niezmordowana bateria.
Niezwykle energooszczędny czip, udoskonalona bateria i iOS 15 współpracują, optymalizując wydajność ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 3 143 zł |
APPLE iPhone SE 5G 2022 256GB Czerwony MMXP3PM/AOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Przewód z Lightning na USB-C
Dokumentacja
Zestaw nie zawiera sluchawek i wtyczki... щеdo ladowania sieciowego. Wymiary [mm]: 138,4 x 67,3 x 7,3 mm Waga [g]: 144 g Kolor: Czerwony Kolor producenta: (PRODUCT) RED Typ obudowy: Wzmocniona Wodoodporność: IP67 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 1 m do 30 minut) Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Czerwony (256GB) System operacyjny: iOS 15 Procesor [GHz]: 6-rdzeniowe CPU z 2 rdzeniami zapewniającymi wydajność i 4 rdzeniami energooszczędny Neonet.plПоскаржитись | 3 260 zł |
Smartfon Apple iPhone SE 256GB Północ (Midnight) GS-T-APL-1142iPhone SE Nieoceniona moc. Doskonała cena. Kieszonkowa obbudowa 4,7" Czip śmigacz. Skok wydajności baterii. 5G. Połączenie ja... щеk mgnienie. Konstrukcja zaprojektowana na lata. Mistrzowski aparat. Twój odcisk palca na Początku. Superszybkość. To rodzinne. Sercem iPhone’a SE jest ten sam superszybki czip A15 Bionic, który jest w iPhonie 13. Z A15 Bionic iPhone prawie wszystko robi lepiej, a apki otwierają się błyskawicznie i działają jak marzenie. Dzięki wydajności grafiki obraz w grach odświeża się z niesamowitą płynnością. Nawet 1,2x szybsza grafika A15 Bionic napędza także zaawansowane funkcje fotograficzne, dzięki którym twarze, przedmioty i krajobrazy wyglądają fenomenalnie. Niezmordowana bateria. Niezwykle energooszczędny czip, udoskonalona bateria i iOS 15 współpracują, optymalizując wydajność baterii. A kiedy już musisz ją doładować, odłóż iPhone’a SE na bezprzewodową ładowarkę. Albo użyj zasilacza o mocy co najmniej 20 W, który w zaledwie 30 minut naładuje baterię od zera do 50 procent 5G teraz w SE. 5G przyspiesza wszystko: strumieniowanie na żywo, wieloosobowe granie, udostępnianie wideo. Nawet połączenia FaceTime w wysokiej rozdzielczości i funkcja SharePlay działają gładko, gdziekolwiek jesteś. A kiedy nie potrzebujesz aż takiej prędkości, iPhone SE przechodzi w tryb Smart Data i oszczędza baterię. Nie ruszają go upadki Bo ma wytrzymałą konstrukcję i najtwardsze szkło użyte w smartfonie. Umoczony nie wymięka. Z ochlapań wodą, herbatą, kawą, sokiem czy napojem gazowanym iPhone SE spokojnie się otrząśnie. A na zakurzenia po prostu kicha. Pasja od pierwszego pstryknięcia. Czip A15 Bionic wykonuje w tle mnóstwo obliczeń, żeby zdjęcia były doskonałe. Na przykład Inteligentny HDR 4 automatycznie poprawia kontrast, światło, a także odcienie skóry nawet czterech osób w kadrze, dzięki czemu wszyscy świetnie wychodzą na zdjęciach. Ustaw raz. Zachwycaj za każdym razem. Style fotograficzne dają Ci artystyczną władzę nad aparatem. Wybierasz ulubiony styl, na przykład Ciepły lub Chłodny, a iPhone SE dostosowuje parametry, zachowując przy tym naturalny wygląd skóry i nieba. I odtąd robisz zdjęcia tylko tak, jak Ci się podoba. Słabe światło, ale moc detali. Nie przejmuj się porą i kręć. Ulepszone rozwiązania wideo w iPhonie SE wychwytują niezwykłą ilość detali, konturów, cieni i świateł – nawet po zachodzie słońca. Ulubiony Początek. Jednym palcem. Touch ID to szybki, prosty i bezpieczny sposób odblokowywania iPhone’a i logowania się do aplikacji. Działa też z Apple Pay, więc możesz płacić za zakupy online albo w sklepie, nie wyciągając karty. iOS 15. Potężne funkcje. Na teraz i na przyszłość. Udostępniaj filmy, muzykę i cokolwiek masz na ekranie bezpośrednio z FaceTime. Stuknij tekst na zdjęciu, żeby wysłać mejla, zadzwonić lub sprawdzić dojazd. Dzięki nieustannym aktualizacjom funkcji i zabezpieczeń Twój iPhone bez przerwy sam się ulepsza, czyli wciąż jest jak nowy. Komputronik.plПоскаржитись | 2 999 zł |
Smartfon APPLE iPhone SE 2022 256GB 5G Północ MMXM3PM/AZ iPhonem masz pełną kontrolę nad swoimi danymi. Na przykład Safari inteligentnie chroni Cię przed próbami śledzenia i profil... щеowania, gdy przeglądasz internet. Zestawienie zablokowanych elementów możesz zobaczyć w Raporcie ochrony prywatności. A to tylko jedno z wielu zabezpieczeń. Electro.plПоскаржитись | 3 193 zł |
Apple iPhone SE 256GB - Księżycowa poświata 76548Superszybkość. To rodzinne.
Niezwykle energooszczędny czip, udoskonalona bateria i iOS 15 współpracują, optymalizując wydajność ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 3 143 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Apple iPhone SEПорівняти в таблиці →
від 699 zł
гарний звук, компактний, 4.7 ", 326 ppi, 60 Гц, iOS, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, потужний процесор, Apple A13, камера: 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 1821 мАгод, 148 г, ультратонкий, без ЗП
від 1 913 zł
гарний звук, 5G, компактний, 4.7 ", 326 ppi, 60 Гц, iOS, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 2018 мАгод, 148 г, ультратонкий, без ЗП
від 636 zł
гарний звук, компактний, 4.7 ", 326 ppi, 60 Гц, iOS, 128 ГБ, ОЗП 3 ГБ, потужний процесор, Apple A13, камера: 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 1821 мАгод, 148 г, ультратонкий, без ЗП
від 2 270 zł
гарний звук, 5G, компактний, 4.7 ", 326 ppi, 60 Гц, iOS, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 2018 мАгод, 148 г, ультратонкий, без ЗП
від 2 648 zł
гарний звук, 5G, компактний, 4.7 ", 326 ppi, 60 Гц, iOS, 256 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 2018 мАгод, 148 г, ультратонкий, без ЗП
від 3 199 zł
гарний звук, компактний, 4.7 ", 326 ppi, 60 Гц, iOS, 256 ГБ, ОЗП 3 ГБ, потужний процесор, Apple A13, камера: 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 1821 мАгод, 148 г, ультратонкий, без ЗП
Відеоогляди
Kupiłem go i NIE żałuję! / iPhone SE 2022
9 липня 20239 220 переглядів
iPhone SE 2022 - RECENZJA | Mały i „TANI” iPhone nie ma łatwo
14 грудня 20235 319 переглядів
Nowy, stary iPhone SE (2022)! Odgrzewany kotlet? Unboxing nowego telefonu od Apple.
6 квітня 20223 214 переглядів
iPhone SE 2022 Recenzja odgrzewanego kotleta. Czy ten smartfon od Apple ma sens? Touch ID jest cool
28 квітня 20222 898 переглядів
iPhone SE 2022 | Bierz telefon i dawaj ciastka!
22 березня 20221 755 переглядів
iPhone SE 2022: NAJLEPSZY iPHONE W HISTORII
18 березня 2022136 858 переглядів
IPHONE TAKI SE, EDYCJA 2022 ♂️ | Test, recenzja iPhone SE 3gen 2022
28 березня 202214 308 переглядів
iPhone SE 2022 olej, Mac Studio dla bogatych i sensowny Studio Display
9 березня 20229 903 перегляда
iPhone SE 2022 to żart oraz Apple M1 Ultra! | #pokonferencji
9 березня 202281 085 переглядів
iPhone SE 2022 vs Samsung A53 5G | Jaki TANI Smartfon Lepiej Kupić?
11 квітня 202220 131 перегляд
iPhone SE 3 (2022) - To NAJTAŃSZY iPhone, Ale NIE WSZYSCY Powinni Go Kupić ⛔️
19 березня 202282 294 перегляда
iPhone SE 2022 - DLACZEGO?!? (to nie jest film o smartfonie)
23 березня 2022364 555 переглядів
iPhone SE 2022 - nie kupuj, wybierz te smartfony
15 березня 202227 777 переглядів
iPhone SE 2022 #Shorts
21 березня 2022401 923 перегляда
Apple iPhone SE (2022) Red - ASMR Unboxing
19 листопада 20231 239 переглядів
iPhone SE 5G (2022) Starlight Review: Apple's Best Budget iPhone!
5 квітня 20221 639 переглядів
Apple iPhone SE 2022 Unboxing Review Data Transfer from iPhone 7 New Functions Assistive Touch
24 грудня 2023181 перегляд
Apple iPhone SE 2022 Review- Typical Apple! Old Design! Updated Internals!
4 квітня 2022145 переглядів
iPhone SE (2022) | iBlason and Cosmo Case Series Review!!!
30 березня 2022132 перегляда
iPhone SE 3 (2022) Midnight - Unboxing and Review!
26 березня 202219 480 переглядів
unboxing iphone se 2022 red, brand new. unlocked, #iphone #apple #unboxing #unbox #gadgets
25 січня 2023111 переглядів
Apple's Iphone Se 2022 review
8 квітня 2022159 переглядів
Apple iPhone SE 2022 Quick Hands On Review & Unboxing In 2022
16 квітня 2022218 переглядів
Unboxing Apple iPhone SE 2022 Product Red - ASMR Attempt #shorts
21 червня 20229 469 переглядів
Apple iPhone SE 2022 Unboxing
14 березня 2022281 перегляд
Motorola Edge 30 Pro 5G Vs Apple iPhone SE 2022 5G Comparison #shorts
29 квітня 2022395 переглядів
iPhone SE 2022 Unboxing and First Impressions
19 березня 20222 214 переглядів
Refurbished iPhone SE Unboxing and Quick Review | PaytmMall | iPhone SE 2022 | Apple Unboxing
14 січня 20221 134 перегляда
The New Apple iPhone SE (2022) - Quick Review
11 березня 2022166 переглядів
Apple Iphone SE 3 Unboxing & First Impression | Iphone SE 2022 Launch #Shorts
15 березня 2022670 переглядів
Apple iPhone SE 2022 vs Iphone 13 Pro Comparison
23 травня 2022107 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Apple iPhone SE 2022
Ціни на Apple iPhone SE 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone SE 2022 64 ГБ | від 1 913 zł | 45 пропозицій | ||
Apple iPhone SE 2022 128 ГБ | від 2 270 zł | 49 пропозицій | ||
Apple iPhone SE 2022 256 ГБ | від 2 648 zł | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 270 zł
гарний звук, 5G, компактний, 4.7 ", 326 ppi, 60 Гц, iOS, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 2018 мАгод, 148 г, ультратонкий, без ЗП
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г