Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256 ГБ
Відео 6Фото 17 |
Apple iPhone 15 Pro 256 ГБ
2023 рікiPhone 15 Proкамерафонфлагмангарний звук120 ГцNFCFaceIDбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереоDolby AtmosUSB C 3 fastнемає 3.5 ммсупутникWi-Fi 6ELTPOбез ЗП
Екран:6.1 ", 2556x1179, 461 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Apple A17 Pro
Камера:3 модулі, 48 МП, + 12 МП, та 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:3274 мАгод
Вага:187 г
При зйомці у форматі RAW – використовується всі 48 МП основної камери – технологія 4х піксель (основний об'єктив при використанні всієї площі матриці може працювати як телеоб'єктив). Титановий корпус. LiDAR.
Для моделей Pro та Pro Max додана функція Action Button - функція пов'язана з бічний кнопкою на рамці, і відповідає за різні режими (ліхтарик, режими звуку, камера, відповідь на дзвінки тощо). Замість Lightning використається порт USB З.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Apple iPhone 15 Pro 256 ГБ
Усі ціни 77 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iPhone 15 Pro 256 GB - Tytan naturalny MTV53PX/A | 5 599 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MTV43) | 5 129 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 15 Pro 256GB Tytan błękitny MTV63PX/A | 5 699 zł |
Apple iPhone 15 Pro 256GB - Czarny tytan TEAPPPI15PMTV13 | 5 565 zł |
APPLE iPhone 15 Pro 256GB Tytan Naturalny MTV53PX/A | 5 599 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apple iPhone 15 Pro
Ціни на Apple iPhone 15 Pro |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 Pro 128 ГБ | від 4 299 zł | 91 пропозиція | ||
Apple iPhone 15 Pro 256 ГБ | від 5 095 zł | 83 пропозиції | ||
Apple iPhone 15 Pro 512 ГБ | від 5 959 zł | 58 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 Pro 1 ТБ | від 7 399 zł | 68 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →