Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128 ГБ
Відео 6Фото 17 |
Купити Apple iPhone 15 Pro 128 ГБ
Усі ціни 84 →Smartfon Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3) | 4 578 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 15 Pro 128GB Tytan czarny MTUV3PX/A | 5 019 zł |
Apple iPhone 15 Pro 128GB - Naturalny tytan TEAPPPI15PMTUX3 | 4 966 zł |
APPLE iPhone 15 Pro 128GB Tytan Biały MTUW3PX/A | 5 062 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Pro 128GB Tytan Błękitny GS-T-APL-1399 | 4 849 zł |
Тонкий та міцний титановий корпус
Як і в попередньому році, основні зміни від Apple прийшли разом з моделями Pro, тоді як звичайні iPhone 15 отримали скоріше косметичні оновлення. Нові Pro-моделі виділяються своїми ультратонкими рамками, які надають враження, що екран займає практично всю передню поверхню, виходячи за межі рамки. Тепер корпус має титанову рамку та матове покриття, а не глянсове. Пристрій також має захист від води та пилу, що відповідає стандарту IP68.
Потужність нового процесора Apple A17 на рівні ноутбучного чипа M2
Згідно з традиціями Apple, нові Pro-моделі оснащені процесором Apple A17 з технологією 3-нм, продуктивність якого лише на 7% нижча за продуктивність потужного ноутбучного чипа Apple M2. Помітна зміна - універсальна кнопка, що настроюється в стилі Apple Watch Ultra, що замінює клавішу перемикача звукових режимів. Тепер для зарядки використовується кабель USB-C замість звичного Lightning на вимогу Єврокомісії.
Основна камера з роздільною здатністю 48 МП та 3-кратний оптичний зум
Камера оснащена датчиком роздільною здатністю 48 МП та здатністю змінювати фокусну відстань. Вона здатна записувати тривимірне відео для підтримки гарнітури доповненої реальності Vision Pro. Телекамера, за заявами Apple, має найпросунутішу систему стабілізації. На відміну від iPhone 15 Pro Max з 5-кратним оптичним зумом, звичайні Pro-моделі мають 3-кратний зум.
Один з найтехнічніших смартфонів покоління
Пристрій має два NFC-чипи: один для безконтактної оплати, а інший для розпізнавання оригінальних аксесуарів. Також було покращено бездротову зарядку, додано модуль супутникового зв'язку для екстреного зв'язку, крім 5G. Система Crash Detection, представлена Apple у 2022 році, також залишилася у наявності. Дисплей Super Retina XDR залишається вражаючим.
Модификації Apple iPhone 15 Pro
Ціни на Apple iPhone 15 Pro |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 Pro 128 ГБ | від 4 299 zł | 91 пропозиція | ||
Apple iPhone 15 Pro 256 ГБ | від 5 095 zł | 83 пропозиції | ||
Apple iPhone 15 Pro 512 ГБ | від 5 959 zł | 58 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 Pro 1 ТБ | від 7 399 zł | 68 пропозицій |