Смартфон Apple iPhone 13 mini 256 ГБ
Відео 26Фото 12 |
Apple iPhone 13 mini 256 ГБ
2021 рікiPhone 13 miniкамерафонгарний звуккомпактнийNFCFaceIDбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереонемає 3.5 ммWi-Fi 6без ЗП
Екран:5.4 ", 2340x1080 (19.5:9), 477 ppi, 60 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Apple A15
Камера:2 модулі, 12 МП, + 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:2438 мАгод
Вага:141 г
Основна камера підтримує стабілізацію зі зсувом матриці. Дисплей з підтримкою Dolby Vision, HDR10 і HLG. Захист за стандартом IP68.
Рамки з алюмінію (у 13 Pro і 13 Pro Max зі сталі). На відміну від старших моделей тут немає сканера LiDAR, частота дисплея 60 Гц, менше максимальна яскравість (800 ніт проти 1000 ніт), стабілізація камери тільки матрична (немає оптичної). GPU 4 ядра.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Apple iPhone 13 mini 256 ГБ
Усі ціни 38 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iPhone 13 mini 5G 256GB - Midnight (Pó?noc) | 4 299 zł |
Smartfon APPLE iPhone 13 mini 256GB 5G 5.4" Czarny MLK53PM/A | 4 500 zł |
Smartfon APPLE iPhone 13 mini 256GB 5G 5.4" Czarny MLK53PM/A | 4 414 zł |
Apple iPhone 13 mini 256GB Czarny | 4 970 zł |
APPLE IPHONE 13 MINI 256GB | BATERIA 100 | NOWY | 2 593 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apple iPhone 13 mini
Ціни на Apple iPhone 13 mini |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 13 mini 128 ГБ | від 1 799 zł | 42 пропозиції | ||
Apple iPhone 13 mini 256 ГБ | від 2 299 zł | 43 пропозиції | ||
Apple iPhone 13 mini 512 ГБ | від 3 642 zł | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →