Smartfon Apple iPhone 13 mini 256 GB
Wideo 26Zdjęcia 12 |
Zamknij
Menu
Apple iPhone 13 mini 256 GB
2021 rokiPhone 13 miniaparatofondobry dźwiękkompaktowyNFCFaceIDbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowestereobrak 3,5 mmWi-Fi 6brak ładowarki
Wyświetlacz:5.4 ", 2340x1080 (19.5:9), 477 ppi, 60 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 4 GB
Procesor:Apple A15
Aparat:2 moduły, 12 MP, + 12 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:2438 mAh
Waga:141 g
Główny aparat obsługuje stabilizację z przesunięciem matrycy. Wyświetlacz z obsługą Dolby Vision, HDR10 i HLG. Stopień ochrony IP68.
Ramy aluminiowe (13 Pro i 13 Pro Max ze stali). W przeciwieństwie do starszych modeli, nie ma skanera LiDAR, częstotliwość wyświetlania to 60 Hz, maksymalna jasność jest niższa (800 nitów kontra 1000 nitów), aparat jest tylko stabilizowany matrycowo (brak optyczny).
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Apple iPhone 13 mini 256 GB
Wszystkie ceny 50 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple iPhone 13 mini 5G 256GB - Starlight (Ksi??ycowa Po?wiata)5,4 Super Retina XDR OLED (2340x1080), 5G, Dual SIM, Apple A15 Bionic Hexa-core, 4GB RAM, 256GB Flash, Dual Camera System: 12... więcejMpixel f/1.6 + 12Mpixel f/2.4 z 2x Optical Zoom (Back), 12Mpixel f/2.2 (Front), IP68 py?o/wodoodporn Proshop.plZłóż skargę | 4 299 zł |
Smartfon Apple iPhone 13 mini, 4/256 GB, białyApple iPhone 13 Mini podobnie jak inne telefony od firmy Apple, cechuje się niezawodnością, wysoką jakością wykonania i prost... więcejotą w obsłudze. Posiadanie iPhon... EmpikZłóż skargę | 4 300 zł |
Smartfon APPLE iPhone 13 mini 256GB 5G 5.4" Czarny MLK53PM/ANowy iPhone 13 to smartfon wyposażony we wszystko, czego możesz potrzebować. Superszybka technologia 5G, udoskonalony tryb no... więcejcny, wyświetlacz w technologii OLED, który rozciąga się po same brzegi. Do tego zwiększona odporność na upadki dzięki warstwie w technologii Ceramic Shield. Electro.plZłóż skargę | 4 457 zł |
Smartfon Apple iPhone 13 mini 256GB Niebieski GS-T-APL-1063iPhone 13 Nasz najbardziej zaawansowany system dwóch aparatów. Trwałość na wskroś. Po same krawędzie. Turboszybki czip, który... więcejkonkurencję zostawia w tyle. Wielki skok wydajności baterii, nieoceniony na co dzień. Jak zmieścić wielkie udoskonalenia w niedużych aparatach? Zmieniając punkt widzenia. Cały układ zaaranżowaliśmy na nowo, przesuwając obiektywy o 45 stopni, żeby zmieścić nasz jak dotąd najlepszy system dwóch aparatów z największą matrycą obiektywu szerokokątnego. Znaleźliśmy też miejsce na nasz system IOS z automatyczną stabilizacją matrycy. A obiektyw ultraszerokokąt Komputronik.plZłóż skargę | 3 349 zł |
iPhone 13 mini 256GB 5G CiemnozielonyiPhone 13 mini Ekran 5,4” cala OLED Aparat Tylny 12 + 12 Mpix, przedni 12 Mpix Pamięć ROM 256 GB pamięci wbudowanej Procesor... więcejApple A15 Bionic Pełna moc w mniejszym rozmiarze Apple udowadnia, że w kompaktowe Orange.plZłóż skargę | 4 957 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Apple iPhone 13 miniPorównaj w tabeli →
od 1 787 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, kompaktowy, 5.4 ", 477 ppi, 60 Hz, iOS, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, 2438 mAh, 141 g, brak ładowarki
od 2 299 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, kompaktowy, 5.4 ", 477 ppi, 60 Hz, iOS, 256 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 2438 mAh, 141 g, brak ładowarki
od 3 479 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, kompaktowy, 5.4 ", 477 ppi, 60 Hz, iOS, 512 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 2438 mAh, 141 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
Co lepsze: iPhone 13 mini czy kartacz? #SzlakamiPodlasia
20 maja 202319 250 przegląd
iPhone 13 i inne nowości od Apple- podsumowanie konferencji. iPhone 13 Pro, iPad mini, Apple Watch 7
15 września 2021339 698 przegląd
iPhone 13 i 13 mini po roku. Jak dały radę?
29 października 202280 286 przegląd
Apple iPhone 13 Pro - czy warto kupić? Recenzja w 60 sekund
29 stycznia 202243 750 przegląd
iPhone 13 Mini w 2023 | Mały smartfon, WIELKA wpadka
26 kwietnia 202380 004 przegląd
Cała prawda o iPhone 13 | Recenzja
27 kwietnia 2022133 537 przegląd
iPhone 13 / 13 mini | Nie widzę sensu | RECENZJA
29 października 2021163 673 przegląd
iPhone 13 mini vs iPhone 12 mini vs 12 vs 11 vs XR| KTÓRY WYBRAĆ?
17 września 202179 320 przegląd
iPhone 13 Mini - Recenzja | Jak Działa Najtańszy iPhone W Tym Roku?
15 lutego 202276 673 przegląd
iPhone 13 mini to ostatni dinozarł
30 kwietnia 202254 571 przegląd
PORÓWNANIE BATERII | iPhone 13 Pro Max, 13 Pro, 13, 13 Mini, 12 Pro Max, 12 Pro, 12 oraz 12 Mini
10 października 202160 324 przegląd
iPhone 13 mini - recenzja, Mobzilla odc. 556
28 listopada 2021320 362 przegląd
iPhone 13 Pro / iPhone 13 Mini - pierwsze wrażenia, Mobzilla Flesz odc. 77
25 września 2021160 320 przegląd
iPhone 13 Recenzja - sporo usprawnień w bazowej wersji, ale rewolucji brak | Robert Nawrowski
7 października 202171 821 przegląd
iPhone 13 Pro Max Unboxing | Behind The Scene Episode + Comparison With iPhone 12 Pro Max
21 czerwca 2022432 przegląd
IPHONE 13 AND IPHONE 13 PRO UNBOXING | APPLE | UNBOXING 2022
7 czerwca 2022276 przegląd
iPhone 13 mini Camera Review | watch this before you buy it!
15 października 20214 220 przegląd
iPhone 13 Pro Sierra Blue Unboxing, Accessories and Set Up
6 stycznia 2022409 przegląd
Downsizing to iPhone 13 mini in 2023 - Day in the life + battery review
2 czerwca 2023445 985 przegląd
IPHONE 13 E 13 MINI: UNBOXING!
24 września 2021177 934 przegląd
Unboxing iPhone 13 Mini One-Handed Smartphone #Shorts
28 stycznia 202222 516 przegląd
iPhone 13 mini Unboxing
29 września 20212 511 633 przegląd
iPhone, iPhone 13, iPhone 13 Pro, 1TB, AirPods, Sierra Blue, Unboxing, No Talking | FoodRS ASMR
13 listopada 2021149 przegląd
iPhone 13 Pro (Sierra Blue) unboxing and initial impressions | Dixon talks tech
3 października 2021825 przegląd
Casetify and Iphone 13 Pro + Airtag UNBOXING
9 kwietnia 20222 122 przegląd
FITA Screen Protector and Camera Lens Protector for Apple iPhone 13 Unboxing and instructions
18 listopada 2021290 przegląd
Modyfikacje Apple iPhone 13 mini
Ceny na Apple iPhone 13 mini |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 13 mini 128 GB | od 1 787 zł | 55 oferty | ||
Apple iPhone 13 mini 256 GB | od 2 299 zł | 57 oferty | ||
Apple iPhone 13 mini 512 GB | od 3 479 zł | 70 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 153 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 537 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 349 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 749 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 477 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 457 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 009 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g