Ceny na Apple iPhone 13 mini 128 GB
Wideo 26Zdjęcia 12 | od 1 799 do 4 603 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 5.4; rozdzielczość ekranu: 2340x1080 (19.5:9); Ochrona ekranu: Ceramic Shield; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 85; DCI-P3; ОС: iOS; Model procesora: Apple A15; Procesor (GHz): 3.2; Pamięć RAM (GB): 4; Pamięć (GB): 128; Slot na karty pamięci: brak dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple iPhone 13 mini 5G 128GB - Starlight5,4-calowy Super Retina XDR OLED (2340x1080), 5G, Dual SIM, Apple A15 Bionic Hexa-core, 4 GB RAM, 128 GB Flash, sys... więcejtem podwójnej kamery: 12 Mpix f/1.6 + 12 Mpix f/2.4 z zoomem optycznym x2 (ty?), 12 Mpix f/2.2 (przód), odporno?? na kurz i wod? IP68 , iOS 15, bateria o pojemno?ci2438 mAh z bezprzewodowym ?adowaniem MagSafe- & Qi-Charging oraz wag? wynosz?c?140 gramów Proshop.plZłóż skargę | 3 799 zł |
APPLE IPHONE 13 MINI 128GB | BATERIA 100 | NOWY NOWY ! Apple iPhone 13 Mini 5G 128GB Legalne pochodzenie produktów - telefon pochodzi z legalnego źródła P... więcejrodukt pod względem wizualnym i techniczny nie różniący się niczym od telefonu NOWEGO Telefon nie posiada żadnych blokad Telefon posiada polskie menu oraz język Zapewniamy kontakt i pomoc techniczną po zakupie Kupując u nas w zestawie z telefonem klient otrzymuje: Oryginalny telefon Apple iPhone 13 Mini 128GB Przewód USB-C na Lightning Kluczyk do tacki na kartę SIM Eleganckie pudełko zastępc Erli.plZłóż skargę | 2 202 zł |
iPhone 13 mini 128GB 5G CiemnozielonyiPhone 13 mini Ekran 5,4” cala OLED Aparat Tylny 12 + 12 Mpix, przedni 12 Mpix Pamięć ROM 128 GB pamięci wbudowanej... więcejProcesor Apple A15 Bionic Pełna moc w mniejszym rozmiarze Apple udowadnia, że w kompaktowe Orange.plZłóż skargę | 4 351 zł |
Smartfon Apple iPhone 13 Mini 5G 4/128GB Różowy (MLK23ZD/A) | 3 353 zł |
Apple iPhone 13 mini Pink 128GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone 13 Mini – Maksimu... więcejm Możliwości w Kompaktowej Formie
iPhone 13 Mini imponuje eleganckim i minimalistyczny Vedion.plZłóż skargę | 2 399 zł |
Smartfon Apple iPhone 13 mini, 4/128 GB, różowyApple iPhone 13 Mini podobnie jak inne telefony od firmy Apple, cechuje się niezawodnością, wysoką jakością wykonan... więcejia i prostotą w obsłudze. Posiadanie iPhon... EmpikZłóż skargę | 4 045 zł |
Apple iPhone 13 mini 128GB - Midnight Black | 3 294 zł |
Apple iPhone 13 Mini 4/128GB (PRODUCT)RED | 3 443 zł |
Apple Iphone 13 Mini 128gb 5.4´´ Różowy MLK23QL/APrzegląd:Nasz najbardziej zaawansowany system z dwoma kamerami w historii.Trwało tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 447 zł |
Apple iPhone 13 Mini 128GB CzerwonyZ obiektywem ultraszerokokątnym odsłania więcej detali w ciemnych fragmentach zdjęć. Nowy... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 595 zł |
Apple iPhone 13 mini 5G 128GB - Midnight (Pó?noc)5,4 Super Retina XDR OLED (2340x1080), 5G, Dual SIM, Apple A15 Bionic Hexa-core, 4GB RAM, 128GB Flash, Dual Camera... więcejSystem: 12Mpixel f/1.6 + 12Mpixel f/2.4 z 2x Optical Zoom (Back), 12Mpixel f/2.2 (Front), IP68 py?o/wodoodporn Proshop.plZłóż skargę | 3 799 zł |
Apple iPhone 13 mini 5G 128GB - Pink5,4-calowy Super Retina XDR OLED (2340x1080), 5G, Dual SIM, Apple A15 Bionic Hexa-core, 4 GB RAM, 128 GB Flash, sys... więcejtem podwójnej kamery: 12 Mpix f/1.6 + 12 Mpix f/2.4 z zoomem optycznym x2 (ty?), 12 Mpix f/2.2 (przód), odporno?? na kurz i wod? IP68 , iOS 15, bateria o pojemno?ci2438 mAh z bezprzewodowym ?adowaniem MagSafe- & Qi-Charging oraz wag? wynosz?c?140 gramów Proshop.plZłóż skargę | 3 799 zł |
Smartfon Apple iPhone 13 Mini 5G 4/128GB Różowy (MLK23ZD/A) | 3 352 zł |
Smartfon Apple iPhone 13 Mini 5G 4/128GB Midnight (MLK03) (MLLW3) | 3 781 zł |
Super - Iphone 13 Mini 128gb - Pink / Różowy --- jak NOWY --- Bateria 100 WITAJ ! Szukasz dobrego smartfona w znakomitej cenie? Sprawdź poniższą aukcję i zamień swój stary telefon na urz... więcejądzenie, które spełni Twoje oczekiwania. Wiadomości, maile, social media – przed ekranem smartfonów spędzamy każdego dnia nawet kilka godzin. Postaw na najlepsze i sprawdzone marki. Specyfikacja modelu : Model: Iphone 13 Mini Procesor: Apple A15 Język:do wyboru w tym Polski ROM: 128GB SMARTFON w klasie A+ jak Nowy JEŚLI DOSTĘPNA JEST WIĘCEJ NIŻ JEDNA WERSJA KOLORYSTYCZNA, POINFORMUJ NAS JAKI KOLOR WYBIERASZ W WIADOMOŚCI DO SPRZEDAJĄCEGO W PRZYPADKU BRAKU INFORMACJI, TELEFON BĘDZIE WYSŁANY W LOSOWYM KOLORZE INFORMACJE TECHNICZNE Telefon nie posiada SIM-locka Telefon pochodzi ze sprawdzonego źródła, dlatego nie jest zablokowany w systemie icloud Telefon nadaje się od razu do użycia – wystarczy Twoja karta SIM Telefon działa w systemie iOS Telefon posiada polskie menu oraz nie ma żadnych cech oprogramowania, pochodzącego od operatora sieci ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA oryginalny smartfon Apple iPhone 13 Mini kluczyk SIM karta gwarancyjna Cały komplet zapakowany jest w pudełko serwisowe DOSTĘPNE KOLORY W ofercie naszej Firmy posiadamy aktualnie wersje w kolorze: Pink - różowym Prosimy o wybór koloru po zakupie w przeciwnym razie wyślemy kolor losowy ! GRATISY nowy kabel z wejściem USB Typ C - Lightning - zamiennik szkło hartowane naklejone na Twojego smartfona Na innej aukcji możesz dokupić szybką ładowarkę 20W SMARTFON klasy A+ Co oznacza klasa A+ w przypadku smartfonów, które oferujemy? To oznaczenie jakości, dotyczące sprzedawanego produktu. Technicznie: Telefon jest doskonałej jako Erli.plZłóż skargę | 1 848 zł |
Apple iPhone 13 mini Red 128GB Smartfon - Stan DobryiPhone 13 Mini – Maksimu... więcejm Możliwości w Kompaktowej Formie
iPhone 13 Mini imponuje eleganckim i minimalistyczny Vedion.plZłóż skargę | 2 199 zł |
Apple iPhone 13 mini Red 128GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone 13 Mini – Maksimu... więcejm Możliwości w Kompaktowej Formie
iPhone 13 Mini imponuje eleganckim i minimalistyczny Vedion.plZłóż skargę | 2 399 zł |
Apple iPhone 13 mini Starlight 128GB Smartfon - Stan DobryiPhone 13 Mini – Maksimu... więcejm Możliwości w Kompaktowej Formie
iPhone 13 Mini imponuje eleganckim i minimalistyczny Vedion.plZłóż skargę | 2 799 zł |
Apple iPhone 13 mini Starlight 128GB Smartfon - Stan Jak NowyiPhone 13 Mini – Maksimu... więcejm Możliwości w Kompaktowej Formie
iPhone 13 Mini imponuje eleganckim i minimalistyczny Vedion.plZłóż skargę | 2 699 zł |
Apple iPhone 13 mini Green 128GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone 13 Mini – Maksimu... więcejm Możliwości w Kompaktowej Formie
iPhone 13 Mini imponuje eleganckim i minimalistyczny Vedion.plZłóż skargę | 2 399 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!