Smartfon Apple iPhone 13 mini 128 GB
Wideo 26Zdjęcia 12 |
Kup Apple iPhone 13 mini 128 GB
Wszystkie ceny 43 →Apple iPhone 13 mini 5G 128GB - Pink | 3 799 zł |
Smartfon Apple iPhone 13 mini, 4/128 GB, różowy | 4 061 zł |
iPhone 13 mini 128GB 5G Ciemnozielony | 4 351 zł |
Super - Iphone 13 Mini 128gb - Pink / Różowy --- jak NOWY --- Bateria 100 | 1 848 zł |
Smartfon Apple iPhone 13 Mini 5G 4/128GB Różowy (MLK23ZD/A) | 3 338 zł |
Po raz pierwszy mały iPhone znalazł się w tej samej linii wraz z rówieśnikami począwszy od 12. generacji. Wcześniej miniaturowe iPhone’y były produkowane pod auspicjami osobnej rodziny SE. Następcą "nowoupieczonej" tradycji stał się Apple iPhone 13 mini.
Trzy filary
Smartfon w formacie "mini" zaprojektowano z myślą o kompaktowości, mocy i stylu. Model ma ekran o przekątnej 5,4 cala ze zmniejszoną „monobrwią”. Tak, w 2021 roku jest ona nadal aktualna… Stosunkowo niewielka przekątna ekranu sprawia, że urządzenie wygodnie leży w ręce. Wyświetlacz modelu oparty jest na soczystej matrycy Super Retina XDR z obsługą wyświetlania treści HDR(Dolby Vision, HDR10 i HLG).
Podzespoły najwyższej klasy
Mały IPhone 13 okazał się jednym z najpotężniejszych urządzeń w swojej klasie. Model wyposażono we flagowy chipset Apple A15 Bionic, który w zupełności wystarcza do obsługi aplikacji o najwyższym poziomie „ciężkości”. I to nie tylko w momencie zapowiedzi smartfona, lecz także z myślą o odległej przyszłości.
Ukośny układ aparatów
IPhone 13 można rozpoznać po ukośnym rozmieszczeniu podwójnych tylnych obiektywów aparatu. Do roli wiodącego czujnika obrazu przypisany jest stabilizowany sensor o rozdzielczości 12 MP. Główny aparat jest wspomagany przez obiektyw ultraszerokokątny 12 MP z kątem widzenia około 120°. Co do fotografii mobilnej, aparaty urządzenia są poza konkurencją. Szczerze mówiąc, słabym punktem małego „iPhone'a” pod numerem „12” jest jego krótki czas pracy. Bateria Apple iPhone 13 pozwala gadżetowi pracować umowne półtorej godziny dłużej. Smartfon obsługuje również ładowanie bezprzewodowe poprzez magnesy autorskiego systemu MagSafe od strony "pleców".
Modyfikacje Apple iPhone 13 mini
Ceny na Apple iPhone 13 mini |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 13 mini 128 GB | od 1 787 zł | 54 oferty | ||
Apple iPhone 13 mini 256 GB | od 2 299 zł | 55 oferty | ||
Apple iPhone 13 mini 512 GB | od 3 479 zł | 70 oferty |