Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 128 ГБ
Відео 75Фото 23 |
Купити Apple iPhone 13 Pro Max 128 ГБ
Усі ціни 8 →IPHONE 13 PRO MAX 128GB ZIELONY | BATERIA 100 | GRATIS APPLE IPHONE 13 PRO MAX 128GB Na tej aukcji jest przedstawione urządzenie w kolorze: Alpine Green (Czarno-Zielony Erli.plПоскаржитись | 3 035 zł |
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB - 6,7" - 12 Mpix - złoty - Odnowiony Refurbe5G:tak;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 4 799 zł |
Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue 128GB Smartfon - Stan Dobry (Brak FaceSmartfon Apple iPhone 13 Pro Max... щеApple jest jednym z wiodących producentów smartfonów, tabletów i komputerów. Dzięki starannemu wykonaniu, mocnym podzespołom i szczegółowej optymalizacji wszystkie urządzenia tej firmy cechuje wysoki poziom i komfort użytkowania. Oto iPhone 13 Pro Max czyli uniwersalny smartfon dla każdego.
Brak Face ID - brak funkcji Face ID uniemożliwia odblokowywanie telefonu przy pomocy skanu twarzy. Brak tej funkcji nie wpływa na poprawne działanie przedniej kamery telefonu, jest ona w pełni sprawna. Vedion.plПоскаржитись | 2 649 zł |
Apple Iphone 13 Pro Max 128GB -- Blue / Niebieski - WITAJ ! Szukasz dobrego smartfona w znakomitej cenie? Sprawdź poniższą aukcję i zamień swój stary telefon na urządzenie, k... щеtóre spełni Twoje oczekiwania. Wiadomości, maile, social media – przed ekranem smartfonów spędzamy każdego dnia nawet kilka godzin. Postaw na najlepsze i sprawdzone marki. Specyfikacja modelu : Model: Iphone 13 Pro Max Procesor: Apple A15 Język:do wyboru w tym Polski ROM: 128GB SMARTFON w klasie AB INFORMACJE TECHNICZNE Telefon nie posiada SIM-locka Telefon pochodzi ze sprawdzonego źródła, dlatego nie jest zablokowany w systemie icloud Telefon nadaje się od razu do użycia – wystarczy Twoja karta SIM Telefon działa w systemie iOS Telefon posiada polskie menu oraz nie ma żadnych cech oprogramowania, pochodzącego od operatora sieci ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA smartfon Apple iPhone 13 Pro Max kluczyk SIM karta gwarancyjna Cały komplet zapakowany jest w pudełko serwisowe DOSTĘPNE KOLORY W ofercie naszej Firmy posiadamy aktualnie wersje w kolorze: Blue - niebieskim W przypadku nie wybrania koloru wysyłamy kolor główny z aukcji! GRATISY nowy kabel z wejściem USB - zamiennik nowa ładowarka - zamiennik szkło hartowane naklejone na Twojego smartfona SMARTFON klasy AB Co oznacza klasa AB w przypadku smartfonów, które oferujemy? To oznaczenie jakości, dotyczące sprzedawanego produktu. Technicznie: Telefon jest doskonałej jako Erli.plПоскаржитись | 2 686 zł |
Smartfon Apple iPhone 13 PRO MAX 128 GB|KOLORY|GRATISY Apple iPhone 13 PRO 128GB Dostępny kolor to: Sierra Blue (niebieski) Gold (złoty) Graphite (grafitowy) Pamięt... щеaj, koniecznie poinformuj nas o swoim wyborze podczas składania zamówienia (w wiadomości dla sprzedającego) . Dlaczego warto kupić u nas? Legalne pochodzenie produktów - telefon pochodzi z legalnego źródła Telefon w pełni oryginalny Telefon nie posiada żadnych blokad Telefon posiada polskie menu oraz język Zapewniamy kontakt i pomoc techniczną po zakupie Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z warunkami sprzedaży na naszych aukcjach dotyczących dokumentu sprzedaży W zestawie: Telefon Apple iPhone 13 PRO MAX 128GB Przewód USB‑C na Lightning Kluczyk do tacki na kartę SIM Pudełko Apple GRATIS W ZESTAWIE: Transparentne etui zabezpieczające telefon Szkło ochronne na ekran 9H (na życzenie możemy zamontować prosimy o taką informację w komentarzu przy zakupie) Szybka ładowarka Quick Charge 4.0 Apple iPhone 13 Pro Max ma wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej. Czip A15 Bionic, wydajna bateria, wyświetlacz z technologią OLED, klasa wodoodporności IP68, radykalnie rozbudowany system aparatów, to tylko niektóre z zalet tego urządzenia. Prezentowany model posiada 128GB pamięci wewnętrznej. Pożegnaj się z rwącymi częstotliwościa Erli.plПоскаржитись | 4 287 zł |
«Найпрогресивніший Pro з усіх» або «Сам себе не похвалиш — ніхто не похвалить». Перша нескромна фраза про своє дітище належить купертинівській компанії Apple. І частка правди в ній є.
«Швидкий» OLED-екран
Підкладкою під великий екран мобільного пристрою послужила матриця на органічних світлодіодах Super Retina XDR, прикрита склом Ceramic Shield. При розмірах по діагоналі 6.7 дюймів дисплей смартфона транслює картинку у високій роздільній здатності 2778х1284 пікселів. А найбільш ласе в його характеристиках – адаптивна частота оновлення ProMotion в діапазоні від 10 до 120 Гц. Що особливого в таких «швидких» екранах, рекомендуємо почитати в статті за наступним посиланням.
«Залізний» потенціал
В Apple iPhone Pro Max встановлена 5-нанометрова однокристальна система-на-чипі A15 Bionic з підтримкою 5G. Вона має два продуктивних ядра, чотири енергоефективних і чотириядерний GPU. На вибір користувачам пропонуються версії з накопичувачем від 128 ГБ до 1 ТБ. На смартфоні без затримок піде будь-яка «важка» гра на максимальних налаштуваннях графіки.
Потрійна камера
Тильна камера смартфона використовує в справі тріо датчиків зображення. Так, поверх ведучого сенсора поставлений об'єктив з діафрагмою f / 1.5, навздогін основна камера має матричну систему стабілізації зображення. Два інших датчика представлені телевізійним і ультрашироким об'єктивом з можливістю макрозйомки. Всі фотомодулі на борту мобільного пристрою підтримують нічний режим зйомки і записують 4К-відео ProRes. Зрозуміло, що зібраний iPhone 13 Pro Max в захищеному корпусі з маркуванням IP68. Коштує найбільш заряджений «Айфон» найдорожче.
Модификації Apple iPhone 13 Pro Max
Ціни на Apple iPhone 13 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 13 Pro Max 128 ГБ | від 2 649 zł | 13 пропозицій | ||
Apple iPhone 13 Pro Max 256 ГБ | від 2 949 zł | 10 пропозицій | ||
Apple iPhone 13 Pro Max 1 ТБ | від 3 499 zł | 4 пропозиції |