Smartfon Apple iPhone 13 Pro Max 128 GB
Wideo 75Zdjęcia 23 |
Kup Apple iPhone 13 Pro Max 128 GB
Wszystkie ceny 9 →IPHONE 13 PRO MAX 128GB ZIELONY | BATERIA 100 | GRATIS APPLE IPHONE 13 PRO MAX 128GB Na tej aukcji jest przedstawione urządzenie w kolorze: Alpine Green (Czarno-Zielony Erli.plZłóż skargę | 3 035 zł |
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB - 6,7" - 12 Mpix - złoty - Odnowiony Refurbe5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 4 799 zł |
Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue 128GB Smartfon - Stan Dobry (Brak FaceSmartfon Apple iPhone 13 Pro Max... więcejApple jest jednym z wiodących producentów smartfonów, tabletów i komputerów. Dzięki starannemu wykonaniu, mocnym podzespołom i szczegółowej optymalizacji wszystkie urządzenia tej firmy cechuje wysoki poziom i komfort użytkowania. Oto iPhone 13 Pro Max czyli uniwersalny smartfon dla każdego.
Brak Face ID - brak funkcji Face ID uniemożliwia odblokowywanie telefonu przy pomocy skanu twarzy. Brak tej funkcji nie wpływa na poprawne działanie przedniej kamery telefonu, jest ona w pełni sprawna. Vedion.plZłóż skargę | 2 649 zł |
Apple Iphone 13 Pro Max 128GB -- Blue / Niebieski - WITAJ ! Szukasz dobrego smartfona w znakomitej cenie? Sprawdź poniższą aukcję i zamień swój stary telefon na urządzenie, k... więcejtóre spełni Twoje oczekiwania. Wiadomości, maile, social media – przed ekranem smartfonów spędzamy każdego dnia nawet kilka godzin. Postaw na najlepsze i sprawdzone marki. Specyfikacja modelu : Model: Iphone 13 Pro Max Procesor: Apple A15 Język:do wyboru w tym Polski ROM: 128GB SMARTFON w klasie AB INFORMACJE TECHNICZNE Telefon nie posiada SIM-locka Telefon pochodzi ze sprawdzonego źródła, dlatego nie jest zablokowany w systemie icloud Telefon nadaje się od razu do użycia – wystarczy Twoja karta SIM Telefon działa w systemie iOS Telefon posiada polskie menu oraz nie ma żadnych cech oprogramowania, pochodzącego od operatora sieci ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA smartfon Apple iPhone 13 Pro Max kluczyk SIM karta gwarancyjna Cały komplet zapakowany jest w pudełko serwisowe DOSTĘPNE KOLORY W ofercie naszej Firmy posiadamy aktualnie wersje w kolorze: Blue - niebieskim W przypadku nie wybrania koloru wysyłamy kolor główny z aukcji! GRATISY nowy kabel z wejściem USB - zamiennik nowa ładowarka - zamiennik szkło hartowane naklejone na Twojego smartfona SMARTFON klasy AB Co oznacza klasa AB w przypadku smartfonów, które oferujemy? To oznaczenie jakości, dotyczące sprzedawanego produktu. Technicznie: Telefon jest doskonałej jako Erli.plZłóż skargę | 2 686 zł |
Smartfon Apple iPhone 13 PRO MAX 128 GB|KOLORY|GRATISY Apple iPhone 13 PRO 128GB Dostępny kolor to: Sierra Blue (niebieski) Gold (złoty) Graphite (grafitowy) Pamięt... więcejaj, koniecznie poinformuj nas o swoim wyborze podczas składania zamówienia (w wiadomości dla sprzedającego) . Dlaczego warto kupić u nas? Legalne pochodzenie produktów - telefon pochodzi z legalnego źródła Telefon w pełni oryginalny Telefon nie posiada żadnych blokad Telefon posiada polskie menu oraz język Zapewniamy kontakt i pomoc techniczną po zakupie Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z warunkami sprzedaży na naszych aukcjach dotyczących dokumentu sprzedaży W zestawie: Telefon Apple iPhone 13 PRO MAX 128GB Przewód USB‑C na Lightning Kluczyk do tacki na kartę SIM Pudełko Apple GRATIS W ZESTAWIE: Transparentne etui zabezpieczające telefon Szkło ochronne na ekran 9H (na życzenie możemy zamontować prosimy o taką informację w komentarzu przy zakupie) Szybka ładowarka Quick Charge 4.0 Apple iPhone 13 Pro Max ma wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej. Czip A15 Bionic, wydajna bateria, wyświetlacz z technologią OLED, klasa wodoodporności IP68, radykalnie rozbudowany system aparatów, to tylko niektóre z zalet tego urządzenia. Prezentowany model posiada 128GB pamięci wewnętrznej. Pożegnaj się z rwącymi częstotliwościa Erli.plZłóż skargę | 4 287 zł |
„Najbardziej zaawansowany PRO ze wszystkich” lub „Jak się sam nie pochwalisz, to nikt cię nie pochwali”. Pierwsze nieskromne zdanie na temat swojego produktu należy do firmy Apple z Cupertino. I jest w tym trochę prawdy.
„Szybki” ekran OLED
Matryca na organicznych diodach LED Super Retina XDR pokryta szkłem Ceramic Shield posłużyła jako podłoże dla dużego ekranu urządzenia. Wyświetlacz smartfona o przekątnej 6,7 cala wykazuje obraz w wysokiej rozdzielczości 2778x1284 pikseli. A najbardziej interesującym parametrem w jego charakterystyce jest adaptacyjna częstotliwość odświeżania ProMotion w zakresie od 10 do 120 Hz. Co jest szczególnego w takich "szybkich" ekranach, zalecamy przeczytanie w artykule pod poniższym linkiem.
„Żelazny” potencjał
Apple iPhone Pro Max jest wyposażony w 5-nanometrowy A15 Bionic SoC z obsługą 5G. Posiada dwa wydajne rdzenie, cztery energooszczędne i czterordzeniowe procesory graficzne. Użytkownicy mają do wyboru wersje z pamięcią od 128 GB do 1 TB. Każda wymagająca gra będzie działać płynnie przy maksymalnych ustawieniach graficznych.
Potrójny aparat
Tylny aparat smartfona wyposażono w trzy czujniki obrazu. Tak więc, obiektyw z przysłoną f/1.5 montowany jest nad głównym czujnikiem, w dodatku główny aparat dysponuje matrycowym systemem stabilizacji obrazu. Pozostałe dwa czujniki to teleobiektyw i obiektyw ultraszerokokątny z opcją fotografowania w makro. Wszystkie fotomoduły na pokładzie urządzenia mobilnego obsługują tryb nocny i nagrywają wideo 4K ProRes. Oczywiście, iPhone 13 Pro Max jest wykonany w chronionej obudowie zgodnie z normą IP68. Koszt najbardziej wypasionego iPhone jest odpowiednio wysoki.
Modyfikacje Apple iPhone 13 Pro Max
Ceny na Apple iPhone 13 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 13 Pro Max 128 GB | od 2 649 zł | 12 oferty | ||
Apple iPhone 13 Pro Max 256 GB | od 2 949 zł | 9 oferty | ||
Apple iPhone 13 Pro Max 1 TB | od 3 499 zł | 4 oferty |