Smartfon Apple iPhone 14 Pro Max 256 GB
Wideo 53Zdjęcia 13 |
Kup Apple iPhone 14 Pro Max 256 GB
Wszystkie ceny 46 →Apple iPhone 14 Pro Max 256 GB Złoty NOWY | 5 873 zł |
Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Gold | 6 694 zł |
Smartfon APPLE iPhone 14 Pro Max 256GB 5G 6.7'' 120Hz Głęboka purpura MQ9X | 7 200 zł |
iPhone 14 Pro Max 256GB 5G Czarny | 7 589 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Silver (MQ9V3) | 7 866 zł |
„iPhone'y” tradycyjnie trzymają dłoń w kategorii flagowych urządzeń mobilnych. W linii pod numerem „14” najbardziej zaawansowany jest model z prefiksem Pro Max.
Duży wyświetlacz
Duży iPhone 14 Pro Max ma ekran o przekątnej 6,7 cala. Wyświetlacz smartfona nosi nazwę Super Retina XDR OLED. Obraz na ekranie nadawany jest w rozdzielczości 2796x1290 pikseli, częstotliwość odświeżania klatek waha się od 1 do 120 Hz, a szczytowa jasność panelu sięga 2000 nitów. Zamiast monobrwi w środkowym segmencie górnej części ekranu znalazło się wycięcie w postaci podłużnego tabletu Dynamic Island. Z „wyspy” wyłaniają się różne interaktywne elementy i powiadomienia. W smartfonie zadebiutowała też długo oczekiwana funkcja Always-On Display, która wyświetla ważne informacje na zablokowanym ekranie.
Uzbrojenie pokładowe
Pod maską skupiono się na sześciordzeniowym procesorze Apple A16 Bionic, uzupełnionym o zaawansowany silnik neuronowy i pięciordzeniowy procesor graficzny. Urządzenie otrzymało 6/256 GB pamięci - nie ma możliwości zwiększenia pojemności standardowej pamięci. Główny sensor głównego aparatu smartfona ma rozdzielczość 48 MP, ale zdjęcia na nim robione są zgodnie ze standardem w dawnej rozdzielczości 12 MP (poprzez połączenie czterech sąsiednich pikseli w celu poprawy jakości zdjęć w warunki oświetleniowe ramy). Czołowy sensor może pochwalić się stabilizacją matrycy, w bliskim sąsiedztwie znajdują się ultraszerokokątne obiektywy 12 MP i teleobiektyw 12 MP (3x). Również w bloku tylnej kamery znajduje się „lidar”.
Połączenie satelitarne
Jeśli w pobliżu nie ma zasięgu komórkowego, iPhone 14 Pro Max może wysyłać wiadomości do służb ratunkowych za pośrednictwem satelitów. Od samego początku mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Kanady mogą korzystać z funkcji Emergency SOS. W tym samym czasie smartfon powiadamia ratowników o wypadku użytkownika – odpowiadające mu skutki wstrząsu są rejestrowane przez akcelerometr i żyroskop. Wreszcie, na rynek amerykański model jest produkowany bez fizycznego gniazda na kartę SIM, co przenosi odporność urządzenia na wilgotne środowisko na nowy poziom jakościowy.
Modyfikacje Apple iPhone 14 Pro Max
Ceny na Apple iPhone 14 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 14 Pro Max 128 GB | od 3 915 zł | 59 oferty | ||
Apple iPhone 14 Pro Max 256 GB | od 3 929 zł | 49 oferty | ||
Apple iPhone 14 Pro Max 512 GB | od 5 695 zł | 33 oferty | ||
Apple iPhone 14 Pro Max 1 TB | od 6 197 zł | 30 oferty |