Smartfon Apple iPhone 15 Pro Max 256 GB
Wideo 48Zdjęcia 19 |
Kup Apple iPhone 15 Pro Max 256 GB
Wszystkie ceny 81 →Apple iPhone 15 Pro Max 256 GB - Tytan błękitny MU7A3PX/A | 5 799 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium (MU783) | 5 575 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 15 Pro Max 256GB Tytan błękitny MU7A3PX/A | 6 099 zł |
Apple iPhone 15 Pro Max 256GB - Czarny tytan TEAPPPI15MMU773 | 6 164 zł |
APPLE iPhone 15 Pro Max 256GB Tytan Naturalny MU793PX/A | 5 999 zł |
0 0 0 6 |
Телефон просто идеальный Камера, экран, разъем зарядки, дизайн, материалы Нет Данил Толстик: używam Apple iPhone 15 Pro Max 256GB kilka miesięcy |
Jeden z najpotężniejszych smartfonów tej generacji
Główną gwiazdą prezentacji Apple Wonderlust był oczywiście topowy iPhone 15 Pro Max (uwaga: to jeszcze nie Ultra), który pochwalił się ulepszonym aparatem, nowym procesorem A17 Bionic porównywalnym mocą do chipa laptopa Apple M2, i tytanowa rama boczna. Apple twierdzi, że rama jest wykonana ze stopu tytanu klasy 5, szeroko stosowanego w przemyśle ze względu na swoją wytrzymałość i właściwości antykorozyjne. Dzięki temu smartfon wygląda tak, jakby jego wyświetlacz wychodził poza ramki. Ponadto całkowita waga smartfona spadła o 10%.
Procesor Apple A17 ze sprzętowym śledzeniem promieni i upscalerem
Sercem iPhone'a 15 Pro Max jest potężny procesor Apple A17 z wbudowanym procesorem graficznym obsługującym sprzętowy ray tracing i upscaler MetalFX. Wydajność A17 jest tylko o 7% niższa niż wydajność potężnego układu laptopa Apple M2. Zamiast klawisza służącego do przełączania trybów dźwięku, Apple dodał uniwersalny, konfigurowalny przycisk akcji na wzór Apple Watch Ultra, do którego można przypisać potrzebną mu funkcję. Zamiast zwykłego portu Lightning do ładowania służy teraz kabel USB obsługujący transmisję danych z szybkością 10 Gb/s. Alternatywnie możesz skorzystać z ładowania bezprzewodowego.
Ekran Super Retina XDR z wycięciem Dynamic Island
Apple jak zawsze poważnie ulepszyło oprogramowanie aparatu. Główny czujnik aparatu ma rozdzielczość 48 MP, zapewnia możliwość zmiany ogniskowej, rejestruje obrazy HEIF w rozdzielczości 48 MP, a także jest wyposażony w 5-krotny zoom optyczny i możliwość nagrywania wideo 3D dla gogli rzeczywistości rozszerzonej Vision Pro. Wyświetlacz Super Retina XDR pozostaje doskonałym ekranem OLED, zachowując wycięcie Dynamic Island, moduł satelitarny i system wykrywania awarii z poprzedniej wersji.
Podobnie jak w poprzedniej generacji, wewnątrz zamontowano dwa chipy NFC: jeden do płatności zbliżeniowych, a drugi do rozpoznawania oryginalnych akcesoriów.
Modyfikacje Apple iPhone 15 Pro Max
Ceny na Apple iPhone 15 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 Pro Max 256 GB | od 5 459 zł | 86 oferty | ||
Apple iPhone 15 Pro Max 512 GB | od 6 739 zł | 73 oferty | ||
Apple iPhone 15 Pro Max 1 TB | od 7 890 zł | 70 oferty |