Smartfon Apple iPhone 13 Pro Max 256 GB
Wideo 75Zdjęcia 23 |
Apple iPhone 13 Pro Max 256 GB
2021 rokiPhone 13 Proaparatofondobry dźwięk120 HzNFCFaceIDbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowestereobrak 3,5 mmWi-Fi 6LTPObrak ładowarki
Wyświetlacz:6.7 ", 2778x1284 (19.5:9), 458 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 6 GB
Procesor:Apple A15
Aparat:4 moduły, 12 MP, + 12 MP, i 12 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4352 mAh
Waga:240 g
Ekran o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Zaawansowany potrójny aparat. Obiektyw ultra szerokokątny z nagrywaniem w makro. Stopień ochrony IP68.
Rama ze stali. Zaawansowane tryby robienia zdjęć i nagrywania filmów (portret nocny, HDR 4, nowy kodek ProRes)
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Apple iPhone 13 Pro Max 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Apple iPhone 13 Pro Max 5G 6/256GB Srebrny (MLLC3PM/A) | 5 749 zł |
Apple iPhone 13 Pro MAX Gold 256GB Smartfon - Stan DobryiPhone 13 Pro Max – Mistrzostwo Te... więcejchnologii w Wielkim Stylu
iPhone 13 Pro Max prezentuje się z elegancją dzięki połączeniu matowego szkła z obramowaniem ze stali nierdzewnej. Wyposażony w największy ekran Super Retina XDR o przekątnej 6,7 cala z technologią ProMotion, oferuje niespotykaną płynność obrazu i oszałamiające detale. Ceramic Shield zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami.
Wydajność na Najwyższym Poziomie: Vedion.plZłóż skargę | 3 149 zł |
SMARTFON APPLE IPHONE 13 PRO MAX 256GB WYBÓR KOLORÓW GRATISY Oryginalny smartfon Apple iPhone 13 PRO MAX 256GB w klasie Premium Perfekcja w zasięgu ręki: Wybierając nasz smartfo... więcejn, inwestujesz w urządzenie, które zachowuje pełnię funkcjonalności oraz estetyczny wygląd . Nasze telefony są dokładnie testowane, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników . Oferujemy Ci nie tylko doskonałe doświadczenie użytkowania, ale również pewność zakupu popartą 12-miesięczną gwarancją . Wybierając nasz smartfon, wybierasz nie tylko wysoką jakość i oszczędność, ale również działasz na rzecz lepszej przyszłości dla naszej planety. Bądź EKO . Zostań częścią zmiany na Erli.plZłóż skargę | 2 949 zł |
Apple iPhone 13 Pro MAX Silver 256GB Smartfon - Stan DobryiPhone 13 Pro Max – Mistrzostwo Te... więcejchnologii w Wielkim Stylu
Wydajność na Najwyższym Poziomie: Vedion.plZłóż skargę | 3 149 zł |
Apple iPhone 13 Pro MAX Sierra Blue 256GB Smartfon - Stan DobryiPhone 13 Pro Max – Mistrzostwo Te... więcejchnologii w Wielkim Stylu
Wydajność na Najwyższym Poziomie: Vedion.plZłóż skargę | 3 149 zł |
Seria Apple iPhone 13 ProPorównaj w tabeli →
od 2 251 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3095 mAh, 204 g, brak ładowarki
od 2 649 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 458 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4352 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 2 449 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 256 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3095 mAh, 204 g, brak ładowarki
od 2 949 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 458 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 256 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4352 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 3 499 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 458 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 1024 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4352 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 7 945 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 1024 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3095 mAh, 204 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
iPhone 13 Pro & 13 Pro Max Już u Mnie A Jednak Mnie ZASKOCZYŁY! | Unboxing
24 września 2021106 895 przegląd
iPhone 13 Pro Max Rozpakowanie i pierwsze wrażenia - górski błękit | Robert Nawrowski
24 września 202143 231 przegląd
iPhone 13 Pro Max vs iPhone 12 Pro Max Porównanie szczegółowe - warto zmieniać? | Robert Nawrowski
28 września 202151 452 przegląd
Apple Iphone 14 Pro Max vs Apple Iphone 13 Pro Max porównanie wizualne, różnice w wyglądzie !!!
12 marca 20234 706 przegląd
PORÓWNANIE BATERII | iPhone 13 Pro Max, 13 Pro, 13, 13 Mini, 12 Pro Max, 12 Pro, 12 oraz 12 Mini
10 października 202160 499 przegląd
iPhone 13 Pro Max po 4 miesiącach - czy nadal bym go kupił?
8 stycznia 202281 261 przegląd
iPhone 13 Pro Max vs Galaxy S22+ | Którego Warto Kupić Aby Się Nie Rozczarować? ❌
28 marca 202278 043 przegląd
iPhone 13 Pro Max Recenzja – MUSISZ TO WIEDZIEĆ PRZED ZAKUPEM! | Test
11 października 2021125 531 przegląd
iPhone 13 Pro Max / 13 Pro Recenzja - fantastyczny, ale nie jest idealny | Robert Nawrowski
11 października 202182 014 przegląd
iPhone 13 pro max and MacBook air m1 unboxing & Price in Pakistan
9 lutego 202310 651 przegląd
My first IPhone 13 pro max 512gb unboxing and first impressions | Udta Akash
23 lutego 20223 161 przegląd
iPhone 13 Pro Max 256gb UNBOXING and Initial Impressions! The MOST IMPRESSIVE Phone ||by Even Li Mai
29 stycznia 20225 328 przegląd
UNBOXING IPHONE 13 PRO MAX 1TB | APPLE | BACK ORDER IPHONE 13 PRO MAX | DAPH DRAPES
17 listopada 2021744 przegląd
AESTHETIC UNBOXING | IPHONE 13 PRO MAX + ACCESSORIES
11 stycznia 202312 884 przegląd
iPhone 13 Pro Max 1TB Sierra Blue Unboxing + Accessories
6 stycznia 202316 501 przegląd
APPLE IPHONE 13 PRO MAX GOLD UNBOXING REVEALED
13 listopada 20212 259 przegląd
Apple IPhone 13 Pro Max 2021|Gold 256 GB | Unboxing 2021| Real Review After One Month @AppleStor
26 listopada 20211 298 przegląd
✨ gold iphone 13 pro max unboxing & [CLOSED] sticker giveaway | 2022
6 września 20226 394 przegląd
// iPhone 13 pro max unboxing // New apple phone // Ny Das kitchen vlogs //
24 lutego 2022849 przegląd
iPhone 13 Pro Max - Unboxing, Setup and Camera Test
16 marca 20221 849 przegląd
Unboxing my Iphone 13 Pro Max (and why I got it!)
29 września 20211 550 przegląd
IPHONE 13 PRO MAX UNBOXING AND CAMERA TEST | KILLER GOES TO THE PARK
9 listopada 2021740 przegląd
UNBOXING IPHONE 13 PRO MAX & APPLE WATCH SE
19 lutego 20221 055 przegląd
New iPhone 13 Pro Max Alpine Green Unboxing || Accessories and Setup || Laffah Restaurant Sharjah
4 października 20221 583 przegląd
UNBOXING IPHONE 13 AND IPHONE 13 PRO MAX | IPHONE 13 AND 13 PRO MAX IS A SCAM | NOT WORTH THE MONEY
26 września 2021813 przegląd
Iphone 13 Pro Max Gold |Unboxing and Review |
18 kwietnia 2022498 przegląd
iPhone 13 Pro Max Unboxing and First Impressions
26 września 20211 888 przegląd
UNBOXING IPHONE 13 PRO MAX
12 października 2022807 przegląd
Unboxing IPhone 13 Pro Max(Green)And Accessories
10 sierpnia 2022217 przegląd
iPhone 13 Pro Max Review, Shot on an iPhone 13 Pro!
18 czerwca 20222 455 przegląd
iPhone 13 Pro Max Review | 13 Pro Max Used Price in Pakistan
13 grudnia 20221 778 przegląd
iPhone 13 Pro Max Unboxing | Behind The Scene Episode + Comparison With iPhone 12 Pro Max
21 czerwca 2022432 przegląd
unboxing iphone 13 pro max + magsafe accessories
5 listopada 20221 851 przegląd
iPhone 13 pro max Quick unboxing and size comparison with the 12 pro max
25 października 2021924 przegląd
Unboxing iPhone 13 Pro Max And PUBG Gameplay And Graphics Test | PUBG Mobile | Rock YT Gaming
16 grudnia 2022316 przegląd
Apple iPhone 13 Pro Max Review ( Urdu \ Hindi ) | iPhone 13 Pro Max Used Price in Pakistan
12 września 2022912 przegląd
My New IPhone 13 Pro Max Unboxing | Apple Store Arndale Centre Manchester
3 sierpnia 20221 042 przegląd
Buying and unboxing my iPhone 13 Pro Max
9 lutego 2023386 przegląd
iPhone 13 Pro Max Full Review with Camera Screen and Game Test
25 października 2021593 przegląd
Sony Xperia PRO-I vs iPhone 13 PRO Max Camera System Comparison #1
2 stycznia906 przegląd
Short Review of Apple IPhone 13 Pro Max❤️❤️ #apple #foryou #viral #iphone #shorts…………..
26 września 2023286 przegląd
Iphone 13 pro max Unboxing And Review | GOLD with Leather Case
2 stycznia 2022516 przegląd
Apple Iphone 13 Pro Max Vs Samsung Galaxy S21 Ultra | COMPARISON
15 grudnia 2021675 przegląd
APPLE IPHONE 13 PRO MAX ASMR UNBOXING
13 lipca 2022446 przegląd
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Price in Pakistan
24 stycznia 2023973 przegląd
iPhone 13 pro max unboxing | Birthday Gift | Dastarkhwan Cooking and Vlogging.
18 marca 2022232 przegląd
iPhone 13 Pro Max Unboxing and Early impressions !
25 września 2021553 przegląd
MY BEST Surprise Gift| NEW iPhone 13 Pro MAX| Unboxing and Set up with me
11 czerwca 2022335 przegląd
(4K)Apple iPhone 13 Pro Max Gold - Unboxing & Review in HINDI | 2022 | VMinds
23 maja 2022634 przegląd
Apple iPhone 13 Pro Max Unboxing GOLD | I got a gift from my Husband without any occasion.
21 listopada 2021418 przegląd
IPHONE 13 PRO MAX GOLD UNBOXING, ACCESSORIES and basic setUp
6 stycznia 2022245 przegląd
#Vlog-75 Finally I am Unboxing my IPhone 13 Pro Max part - 2
30 stycznia 2023162 przegląd
Unboxing of the Apple iPhone 13 Pro Max
1 stycznia 2022142 przegląd
Apple iPhone 13 Pro Max 512gb Unboxing
29 maja 2022183 przegląd
New Apartment Tour and Unboxing my iPhone 13 Pro Max & YesStyle Package [ClassicChaVlogs]
9 października 2021202 przegląd
iPhone 13 Pro Max Unboxing and Impressions
26 września 2021210 przegląd
Unboxing Iphone 13 Pro Max + Apple Store Marina Bay Sands Quick Tour
8 grudnia 2021298 przegląd
Apple iPhone 13 Pro Max Unboxing and Camera Test *Graphite
24 września 2021315 przegląd
IPHONE 13 PRO MAX UNBOXING AND REVIEW!
8 czerwca 2022238 przegląd
iPhone 13 Pro Max [silver, 256gb] | Unboxing and Transferring
10 grudnia 2021337 przegląd
*UNBOXING AND REVIEW* iPhone 13 Pro Max
2 marca 2022192 przegląd
iPhone 13 Pro Max Unboxing and Review
22 października 2021226 przegląd
iPHONE 13 PRO Max || 아이폰 13 프로 ,SIERRA BLUE UNBOXING / plus Set Up || SIERRA BLUE 언박싱 / 플러스 셋업
2 listopada 2022192 przegląd
IPHONE 13 PRO MAX BLUE UNBOXING, SETUP AND CAMERA TEST | VIDMAS DAY 4
6 grudnia 2021260 przegląd
iPhone 13 Pro Max 1TB Unboxing And First Impressions
20 listopada 2021130 przegląd
iPhone 13 Pro Max Unboxing and Review
1 lutego 2022238 przegląd
Iphone 13 Pro Max Unboxing and setup by an all time Android User
25 stycznia 2022213 przegląd
Apple iPhone 13 Pro Max Gold Unboxing No Talking
5 grudnia 2021156 przegląd
iPhone 13 Pro Max - Unboxing and First Look
24 września 2021452 przegląd
Apple iPhone 13 Pro Max & M1 iPad Air - New product unboxing
18 marca 2022131 przegląd
Speck Candyshell Pro Case for iPhone 13 Pro Max Unboxing and Review
9 kwietnia 20222 720 przegląd
Unboxing | Apple Silicone Case iPhone 13 Pro Max + Why You Shouldn't Buy Apple MagSafe Battery Pack!
29 marca 20222 047 przegląd
REVIEW iPhone 13 Pro Max Apple Silicone Case Magsafe Blue Jay Color
27 lutego 20221 339 przegląd
REVIEW Apple AirTag HOW TO SETUP on iPhone 13 Pro Max
22 marca 20224 150 przegląd
iPhone 13 Pro Max Sierra Blue - Unboxing & Latest Features
18 czerwca 2022950 przegląd
Modyfikacje Apple iPhone 13 Pro Max
Ceny na Apple iPhone 13 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 13 Pro Max 128 GB | od 2 649 zł | 11 oferty | ||
Apple iPhone 13 Pro Max 256 GB | od 2 949 zł | 8 oferty | ||
Apple iPhone 13 Pro Max 1 TB | od 3 499 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 542 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 458 ppi, 60 Hz, iOS, 512 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A14, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3687 mAh, 228 g, super cienki, brak ładowarki
od 2 649 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 458 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4352 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 4 178 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 549 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 689 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 749 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 623 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 323 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g