Smartfon Apple iPhone 12 Pro Max 256 GB
Wideo 60Zdjęcia 30 |
iPhone 12. generacji w rozmiarze „Plus Size”, który wyróżnia się na tle swoich krewnych w linii produktów powiększonym ekranem o przekątnej 6,7 cala. Zestaw specyfikacji modelu obejmuje topową matrycę OLED Super Retina XDR o rozdzielczości 2778x1284 pikseli i charakterystyczną „monobrew”, najmocniejszy z mobilnych chipsetów - sześciordzeniowy Apple A14, wykonany w technologii 5 nm, a także potrójną kamerę główną.
Położono w niej nacisk na 2,5-krotny zoom optyczny, funkcję Deep Fusion, która szybko łączy kilka kadrów w jeden, a aparat Apple iPhone 12 Pro Max 256 GB może nagrywać wideo HDR w rozdzielczości 4K przy 60 kl./s. Tylny fotomoduł zawiera trzy 12-megapikselowe czujniki obrazu (wiodący, ultraszerokokątny, teleobiektyw) i czujnik ToF do rzeczywistości rozszerzonej. Smartfon uzbrojony jest w najwyższej klasy moduły komunikacyjne (Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, NFC), jest chroniony przed kurzem i wilgocią zgodnie ze standardem IP68 oraz obsługuje szybkie i bezprzewodowe ładowanie akumulatora o pojemności 3687 mAh.
Kup Apple iPhone 12 Pro Max 256 GB
Smartfon APPLE iPhone 12 Pro Max 256GB 5G 6.7" Pacyficzny MGDF3PM/A | 5 700 zł |
Apple Iphone 12 Pro Max 256gb 6.7´´ Szary MGDC3QL/A | 5 945 zł |
Smartfon APPLE iPhone 12 Pro Max 256GB 5G 6.7" Złoty MGDE3PM/A | 5 700 zł |
IPhone 12 Pro Max to pożądany model dla wielu osób. Tak, model nie jest tani. Natomiast jeżeli chodzi o wydajność - smartfon nie ma sobie równych.
Najwyższej klasy wypełnienie
Gwarantem niezmiennie dużej mocy urządzenia jest własny sześciordzeniowy procesor Apple A14 Bionic, wsparty 6/256 GB pamięci. Wnętrze smartfona jest uważane za najlepsze w dyscyplinie „Wydajność pracy” stanem na chwilę anonsu. iPhone 12 Pro Max radzi sobie z najbardziej "żarłocznymi" aplikacjami i grami przy maksymalnych ustawieniach graficznych bez spadku liczby klatek na sekundę. Natomiast, częstotliwość odświeżania jego ekranu jest deklarowana w zakresie 60 Hz, co denerwuje wielu mobilnych graczy.
Wspaniały ekran OLED
Ekran smartfona nie pozostaje w tyle za wypełnieniem. Model wyposażony jest w OLED panel Super Retina XDR, który charakteryzuje się rozdzielczością obrazu 2778x1284 pikseli przy przekątnej 6,7 cala, automatycznie dostosowuje balans bieli do warunków oświetleniowych (funkcja True Tone) oraz obsługuje wyświetlanie treści HDR. Ekran jest pokryty szkłem ochronnym Ceramic Shield. A w górnej części wyświetlacza widnieje przysłowiowa „monobrew”, w której znajdują się sensory systemu FaceID, słuchawka oraz obiektyw 12 Mpx aparatu do selfie.
Specyfikacja smartfona
Główny fotomoduł smartfona składa się z trzech 12-megapikselowych czujników obrazu: wiodącego, ultraszerokokątnego i teleobiektywu. Tylny aparat może nagrywać wideo HDR w 4K przy 60 kl./s i robić wysokiej jakości zdjęcia niezależnie od warunków oświetlenia otoczenia (uwzględniając dobre umiejętności fotografa). Model posiada niezbędny zestaw czujników bezprzewodowych (Bluetooth 5.0, dwuzakresowe Wi-Fi, chip NFC do płatności zbliżeniowych), wodoodporną obudowę zgodnie ze standardem IP68, obsługiwane jest szybkie ładowanie przewodowe oraz bezprzewodowe baterii za pomocą magnetycznego urządzenia MagSafe.
Modyfikacje Apple iPhone 12 Pro Max
Ceny na Apple iPhone 12 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 12 Pro Max 128 GB | od 2 299 zł | 10 oferty | ||
Apple iPhone 12 Pro Max 256 GB | od 5 700 zł | 3 oferty | ||
Apple iPhone 12 Pro Max 512 GB | od 2 542 zł | 6 oferty |