Smartfon Apple iPhone 15 256 GB
Wideo 7Zdjęcia 15 |
Zamknij
Menu
Apple iPhone 15 256 GB
2023 rokiPhone 15aparatofondobry dźwiękNFCFaceIDbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowestereoDolby Atmosbrak 3,5 mmsatelitaWi-Fi 6brak ładowarki
Wyświetlacz:6.1 ", 2556x1179, 460 ppi, 60 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 6 GB
Procesor:Apple A16
Aparat:2 moduły, 48 MP, + 12 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:3349 mAh
Waga:171 g
Przy nagrywaniu w formacie RAW wykorzystywane są wszystkie 48 MP aparatu przedniego - technologia 4x pixel (obiektyw główny przy wykorzystaniu całej powierzchni matrycy może pracować jako teleobiektyw). Tytanowa obudowa. LiDAR.
Główne różnice w stosunku do iPhone 14 to lepszy aparat i procesor. Zamiast Lightning zastosowano złącze USB C.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Apple iPhone 15 256 GB
Wszystkie ceny 84 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Apple iPhone 15 256GB Black (MTP63)Dynamic IslandDynamic Island podświetla powiadomienia i aktywności na żywo, abyś ich nie przegapił, gdy zajmujesz się czymś i... więcejnnym. Możesz śledzić swoją następną podróż, sprawdzać, kto dzwoni, sprawdzać status swojego lotu i wiele więcej.Nowy 48-megapikselow Rozetka.plZłóż skargę | 4 481 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 15 256GB Czarny MTP63PX/AiPhone 15 ma Dynamic Island, aparat główny 48 MP i Usb‑C, a wszystko to w konstrukcji z wytrzymałego barwionego szkła i alumi... więcejnium. Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umknęły, gdy akurat robisz coś innego, możesz zobaczyć, kto dzwoni, albo sprawdzić status lotu i wiele innych informacji. Konstrukcja z wytrzymałego barwionego szkła i aluminium, sprawia, że jest odporny na zachlapania, wodę i pył. MediaMarkt.plZłóż skargę | 4 559 zł |
Apple iPhone 15 256GB - Czarny TEAPPPI15RMTP63iPhone 15
Dynamic Island.
Oko na wszystko.
Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umknęły, g... więcejdy akurat robisz coś innego. Pozwoli najszybciej sterować odtwarzaniem muzyki, zobaczyć, kto dzwoni, i na przykład sprawdzić status lotu.
Trwałość
na całość.
Kolor na wskroś.
Nowa, innowacyjna konstrukcja ma tył ze szkła, które w całości nasycono kolorem. Dzięki wzmocnieniu szkła w specjalnym procesie dwukrotnej wymiany jonowej i obudowie z lotniczego aluminium ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 4 574 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 256GB Czarny GS-T-APL-1354Dynamic Island. Oko na wszystko. Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umknęły, gdy akurat robisz... więcejcoś innego. Pozwoli najszybciej sterować odtwarzaniem muzyki, zobaczyć, kto dzwoni, i na przykład sprawdzić status lotu. Trwałość na całość. Kolor na wskroś. Nowa, innowacyjna konstrukcja ma tył ze szkła, które w całości nasycono kolorem. Dzięki wzmocnieniu szkła w specjalnym procesie dwukrotnej wymiany jonowej i obudowie z lotniczego aluminium iPhone 15 jest niesamowicie wytrzymały. Nowy aparat główny 48 MP. Każde zdjęcie przechodzi pojęcie. Aparat główny rejestruje teraz obrazy o ultrawysokiej rozdzielczości. Co oznacza, że olśniewające, niesamowicie szczegółowe zdjęcia – i te dokumentujące chwile, i te zapierające dech – wyjdą Ci od teraz spod palca. Nowe portrety. Fokus, pokus, pstryk i łał. Portrety Twojego autorstwa będą robić ogromne wrażenie dzięki drobnym detalom i głębokim barwom. A teraz możesz jednym stuknięciem przenieść punkt ostrości z jednego obiektu na drugi, nawet na gotowym zdjęciu. Czyli czarujesz. Chcesz uchwycić coś, co zaraz minie? Nie musisz marnować czasu na włączenie trybu Portret. Jeśli fotografujesz człowieka, kota lub psa, iPhone 15 automatycznie zarejestruje informacje o głębi ostrości. I od razu możesz wyświetlić zdjęcie jako portret z artystycznie rozmytym tłem. Lub wybrać ten efekt później w apce Zdjęcia. Bateria na cały dzień. Na wszystko, od czego nie możesz się oderwać. Nawet 3 dodatkowe godziny odtwarzania wideo w porównaniu z iPhonem 12 Czip A16 Bionic. Megamoc Pro. Czip A16 Bionic napędza przeróżne zaawansowane rozwiązania. Jego zasługą jest na przykład fotografia obliczeniowa, która pozwala robić zdjęcia 24 MP i podkręcone portrety, izolowanie głosu podczas połączeń telefonicznych i niezwykła płynność gier o intensywnej grafice. Wszystko to działa z wyjątkową energooszczędno Komputronik.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 256GB 6,1" 5G Zielony MTPA3PX/ASmartfon Apple iPhone 15 256GB 5G 6,1" Zielony Witaj w świecie iPhone'a 15, gdzie nowoczesne technologie łączą się z elegancj... więceją, tworząc urządzenie o nieporównywalne Maxelektro.plZłóż skargę | 5 499 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Apple iPhone 15Porównaj w tabeli →
od 3 495 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3349 mAh, 171 g, brak ładowarki
od 3 999 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 256 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3349 mAh, 171 g, brak ładowarki
od 4 848 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 512 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3349 mAh, 171 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
A Guided Tour of iPhone 15 & iPhone 15 Pro | Apple
12 września 202331 489 704 przegląd
iPhone 15 Review: Welcome to the Club!
3 października 20235 046 545 przegląd
iPhone 15/15 Pro Unboxing and Second Look!
19 września 20237 702 478 przegląd
iPhone 15: A Photographer's Review
23 września 20231 004 451 przegląd
Apple iPhone 15 One Month Later - NOT The Same
22 października 2023377 896 przegląd
Apple iPhone 15 Unboxing, Hands-On & First Impressions! (Pink)
23 września 2023248 076 przegląd
iPhone 15: What worked (and what didn't)
28 października 202346 831 przegląd
Modyfikacje Apple iPhone 15
Ceny na Apple iPhone 15 |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 128 GB | od 3 495 zł | 107 oferty | ||
Apple iPhone 15 256 GB | od 3 999 zł | 85 oferty | ||
Apple iPhone 15 512 GB | od 4 848 zł | 85 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 3 495 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3349 mAh, 171 g, brak ładowarki
od 3 419 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3200 mAh, 206 g, brak ładowarki
od 4 299 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 461 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Apple A17 Pro, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3274 mAh, 187 g, brak ładowarki
od 3 017 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 414 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 185 g
od 3 521 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4000 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g