Смартфон Apple iPhone 12 Pro Max 128 ГБ
Відео 60Фото 30 |
Купити Apple iPhone 12 Pro Max 128 ГБ
Усі ціни 7 →Apple iPhone 12 Pro MAX Pacific Blue 128GB Smartfon - Stan Dobry | 2 299 zł |
Apple iPhone 12 Pro Max 128GB - 6,7" - 12 Mpix - niebieski - Odnowiony Re | 3 799 zł |
Smartfon Apple iPhone 12 Pro Max, 6/128 GB, grafitowy | 5 508 zł |
Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Grafitowy | 4 370 zł |
Apple iPhone 12 Pro MAX Pacific Blue 128GB Smartfon - Stan Bardzo Dobry | 2 449 zł |
Apple iPhone 12 Pro MAX Graphite 128GB Smartfon - Stan Dobry | 2 299 zł |
Apple iPhone 12 Pro MAX Graphite 128GB Smartfon - Stan Bardzo Dobry | 2 449 zł |
Головний iPhone в 12-му поколінні
iPhone 12 Pro Max став найкрутішим смартфоном в 12-му поколінні, але насправді він не сильно відрізняється від свого «молодшого» брата. Різниця криється в збільшеній діагоналі дисплея і збільшеному корпусі. Це буде найбільший і найважчий смартфон Apple, його вага складає 226 грамів при габаритах 160x78x7 мм. Сам дисплей має діагональ 6.7 дюймів, захищений посиленим керамічним покриттям Ceramic Shield. У порівнянні зі звичайним iPhone 12 Pro зросла роздільна здатність дисплея до 2778x1284 пікселів, однак їхня щільність залишилася на тому ж рівні. За традицією, дисплей підтримує технологію True Tone і дружить з HDR-контентом.
Камера та сама, софт новий
Як і в минулому році, Apple пропонує камеру з трьох модулів, яка складається з 12-мегапіксельного ширококутного, телеоб'єктива і надширококутного модуля. В iPhone 12 Pro Max система камер стала ще краще. Новий 12-мегапіксельний телеоб'єктив з фокусною відстанню 65 мм дозволяє оптично збільшувати зображення в 2.5 рази. З'явилася нова ширококутна камера з діафрагмою f/1.6 і нова система оптичної стабілізації зображення. У поєднанні з більш низькою діафрагмою все це забезпечує кращі характеристики фото при слабкому освітленні. Практично всі нововведення торкнулися датчика Lidar, який необхідний для доповненої реальності, і софтверної частини. Приміром, компанія презентувала новий фото формат Apple ProRAW і додала можливість запису відео Dolby Vision з частотою до 60 кадрів в секунду.
Процесор Apple A14 Bionic
Вряди-годи найстарший смартфон в сімействі оснащений тим же процесором, що і молодша модель. Мова йде про чип Apple A14 Bionic, який компанія називає самим потужним чипом з коли-небудь створених нею. Було б дивно, якби було інакше.
A14 Bionic зроблений за 5-нм техпроцесу (замість 7-нм техпроцесу, який був у минулому році), має 6 обчислювальних ядер і 4 графічних. А ось з кількістю оперативної пам'яті знову секрети. Як і з ємністю батареї. В іншому, маємо той самий пакет, що і у молодших моделей: магніти в корпусі для нової бездротової зарядки, модулі Wi-Fi 6 і 5G і корпус з серйозним захистом від води.
Модификації Apple iPhone 12 Pro Max
Ціни на Apple iPhone 12 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 12 Pro Max 128 ГБ | від 2 299 zł | 8 пропозицій | ||
Apple iPhone 12 Pro Max 256 ГБ | від 5 700 zł | 3 пропозиції | ||
Apple iPhone 12 Pro Max 512 ГБ | від 2 659 zł | 6 пропозицій |