Смартфон Apple iPhone 13 mini 128 ГБ
Відео 26Фото 12 |
Купити Apple iPhone 13 mini 128 ГБ
Усі ціни 36 →Apple iPhone 13 mini 5G 128GB - Starlight | 3 799 zł |
APPLE IPHONE 13 MINI 128GB | BATERIA 100 | NOWY | 2 202 zł |
iPhone 13 mini 128GB 5G Ciemnozielony | 4 351 zł |
Smartfon Apple iPhone 13 Mini 5G 4/128GB Różowy (MLK23ZD/A) | 3 353 zł |
Apple iPhone 13 mini Midnight 128GB Smartfon - Stan Bardzo Dobry | 2 399 zł |
Маленький iPhone вперше став в один модельний ряд з однолітками починаючи з 12-го покоління. До цього мініатюрні "Айфончики" випускалися під егідою окремого сімейства SE. Продовжувачем новоспеченої традиції став Apple iPhone 13 mini.
Три кити
Смартфон у форм-факторі "міні" тримається на трьох китах: компактність, потужність і стиль. Модель має екран 5.4-дюймової розмірності по діагоналі зі зменшеною "монобровью". Так, в 2021 році від неї все ніяк не позбудуться... Відносно невелика діагональ екрану обумовлює зручний хват мобільного гаджета в руку. Дисплей моделі ґрунтується на соковитій матриці Super Retina XDR з підтримкою відображення HDR-контенту (Dolby Vision, HDR10 і HLG).
Топове " залізо»
Маленький 13-й iPhone видався одним з найпотужніших пристроїв в класі. У моделі встановлений флагманський чипсет Apple A15 Bionic, силоньок у якого з лишком вистачить на перевертання додатків найвищого рівня «тяжкості». І не тільки на момент анонсу смартфона, але і з прицілом на віддалену перспективу.
Діагональна "розсадка" камер
Дізнатися iPhone 13 можна по діагональній "розсадці" об'єктів подвійної тильної камери. На роль провідного датчика зображення в ній призначений стабілізований сенсор з роздільною здатністю 12 МП. Основна камера підкріплена 12 МП ультрашириком з кутом поля зору близько 120°. У дисципліні мобільної фотографії камери девайса розташовуються на верхніх рядках п'єдесталу пошани. Відверто слабкою стороною маленького "Айфона «під номером» 12" була слабка автономність. Акумуляторна батарея на борту Apple iPhone 13 дозволяє гаджету протриматися «на плаву» на умовних півтори години довше. Також смартфон підтримує бездротову зарядку через магніти фірмової системи MagSafe з боку «спини».
Модификації Apple iPhone 13 mini
Ціни на Apple iPhone 13 mini |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 13 mini 128 ГБ | від 1 799 zł | 42 пропозиції | ||
Apple iPhone 13 mini 256 ГБ | від 2 299 zł | 43 пропозиції | ||
Apple iPhone 13 mini 512 ГБ | від 3 642 zł | 59 пропозицій |