Смартфон Apple iPhone 15 Plus 256 ГБ
Відео 6Фото 15 |
Закрити
Шапка
Apple iPhone 15 Plus 256 ГБ
2023 рікiPhone 15 Plusкамерафонгарний звукNFCFaceIDбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереоDolby Atmosнемає 3.5 ммсупутникWi-Fi 6без ЗП
Екран:6.7 ", 2796х1290, 460 ppi, 60 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Apple A16
Камера:2 модулі, 48 МП, + 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4383 мАгод
Вага:201 г
При зйомці у форматі RAW – використовується всі 48 МП основної камери.
Основні відмінності від iPhone 14 – три камери, у тому числі тілі об'єктив, новий процесор.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Apple iPhone 15 Plus 256 ГБ
Усі ціни 132 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon Apple iPhone 15 Plus 256GB Black (MU183)Dynamic IslandDynamic Island podświetla powiadomienia i aktywności na żywo, abyś ich nie przegapił, gdy zajmujesz się czymś i... щеnnym. Możesz śledzić swoją następną podróż, sprawdzać, kto dzwoni, sprawdzać status swojego lotu i wiele więcej.Nowy 48-megapikselow Rozetka.plПоскаржитись | 5 037 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 15 Plus 256GB Żółty MU1D3PX/AiPhone 15 Plus ma Dynamic Island, aparat główny 48 MP i Usb‑C, a wszystko to w konstrukcji z wytrzymałego barwionego szkła i... щеaluminium. Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umknęły, gdy akurat robisz coś innego, możesz zobaczyć, kto dzwoni, albo sprawdzić status lotu i wiele innych informacji. iPhone 15 Plus ma konstrukcję z wytrzymałego barwionego szkła i aluminium, jest odporny na zachlapania, wodę i pył. MediaMarkt.plПоскаржитись | 4 899 zł |
Apple iPhone 15 Plus 256GB - Czarny TEAPPPI15QMU183iPhone 15 Plus
Dynamic Island.
Oko na wszystko.
Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umk... щеnęły, gdy akurat robisz coś innego. Pozwoli najszybciej sterować odtwarzaniem muzyki, zobaczyć, kto dzwoni, i na przykład sprawdzić status lotu.
Trwałość
na całość.
Kolor na wskroś.
Nowa, innowacyjna konstrukcja ma tył ze szkła, które w całości nasycono kolorem. Dzięki wzmocnieniu szkła w specjalnym procesie dwukrotnej wymiany jonowej i obudowie z lotniczego ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 5 173 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Plus 256GB 6,7" 5G Czarny MU183HX/ASmartfon Apple iPhone 15 Plus 256GB 5G 6,7" Czarny Witaj w świecie iPhone'a 15, gdzie nowoczesne technologie łączą się z eleg... щеancją, tworząc urządzenie o nieporównywalne Maxelektro.plПоскаржитись | 5 899 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Plus 256GB Różowy GS-T-APL-1347Dynamic Island. Oko na wszystko. Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umknęły, gdy akurat robisz... щеcoś innego. Pozwoli najszybciej sterować odtwarzaniem muzyki, zobaczyć, kto dzwoni, i na przykład sprawdzić status lotu. Trwałość na całość. Kolor na wskroś. Nowa, innowacyjna konstrukcja ma tył ze szkła, które w całości nasycono kolorem. Dzięki wzmocnieniu szkła w specjalnym procesie dwukrotnej wymiany jonowej i obudowie z lotniczego aluminium iPhone 15 jest niesamowicie wytrzymały. Nowy aparat główny 48 MP. Każde zdjęcie przechodzi pojęcie. Aparat główny rejestruje teraz obrazy o ultrawysokiej rozdzielczości. Co oznacza, że olśniewające, niesamowicie szczegółowe zdjęcia – i te dokumentujące chwile, i te zapierające dech – wyjdą Ci od teraz spod palca. Nowe portrety. Fokus, pokus, pstryk i łał. Portrety Twojego autorstwa będą robić ogromne wrażenie dzięki drobnym detalom i głębokim barwom. A teraz możesz jednym stuknięciem przenieść punkt ostrości z jednego obiektu na drugi, nawet na gotowym zdjęciu. Czyli czarujesz. Chcesz uchwycić coś, co zaraz minie? Nie musisz marnować czasu na włączenie trybu Portret. Jeśli fotografujesz człowieka, kota lub psa, iPhone 15 automatycznie zarejestruje informacje o głębi ostrości. I od razu możesz wyświetlić zdjęcie jako portret z artystycznie rozmytym tłem. Lub wybrać ten efekt później w apce Zdjęcia. Bateria na cały dzień. Na wszystko, od czego nie możesz się oderwać. Nawet 3 dodatkowe godziny odtwarzania wideo w porównaniu z iPhonem 12 Czip A16 Bionic. Megamoc Pro. Czip A16 Bionic napędza przeróżne zaawansowane rozwiązania. Jego zasługą jest na przykład fotografia obliczeniowa, która pozwala robić zdjęcia 24 MP i podkręcone portrety, izolowanie głosu podczas połączeń telefonicznych i niezwykła płynność gier o intensywnej grafice. Wszystko to działa z wyjątkową energooszczędno Komputronik.plПоскаржитись | 4 899 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Apple iPhone 15 PlusПорівняти в таблиці →
від 4 049 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 60 Гц, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 2 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4383 мАгод, 201 г, без ЗП
від 4 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 60 Гц, iOS, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 2 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4383 мАгод, 201 г, без ЗП
від 5 490 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 60 Гц, iOS, 512 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 2 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4383 мАгод, 201 г, без ЗП
Відеоогляди
Apple iPhone 15 | 15 Plus Unboxing (All Colors) + Gaming Test
26 вересня 2023640 783 перегляда
iPhone 15 Plus Unboxing and Camera Test! - ASMR
20 жовтня 2023119 097 переглядів
iPhone 15 Plus Black Unboxing and First Impressions
30 вересня 2023252 856 переглядів
iPhone 15 and 15 Plus UNBOXING - Big Upgrade!
21 вересня 202397 493 перегляда
Apple iPhone 15 Plus review (shot on iPhone 15 Pro Max)
10 жовтня 2023216 890 переглядів
iPhone 15 and iPhone 15 Plus HANDS ON!
13 вересня 202333 891 перегляд
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Apple iPhone 15 Plus
Ціни на Apple iPhone 15 Plus |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 Plus 128 ГБ | від 4 049 zł | 149 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 Plus 256 ГБ | від 4 648 zł | 136 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 Plus 512 ГБ | від 5 490 zł | 98 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 049 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 60 Гц, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 2 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4383 мАгод, 201 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 5 275 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 4 098 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 580 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП