Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512 ГБ
Відео 48Фото 19 |
Apple iPhone 15 Pro Max 512 ГБ
2023 рікiPhone 15 Pro Maxкамерафонфлагмангарний звук120 ГцNFCFaceIDбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереоDolby AtmosUSB C 3 fastнемає 3.5 ммсупутникWi-Fi 6EбезрамковийLTPOбез ЗП
Екран:6.7 ", 2796х1290, 460 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Apple A17 Pro
Камера:3 модулі, 48 МП, + 13.4 МП, та 12.7 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4441 мАгод
Вага:221 г
При зйомці у форматі RAW – використовується всі 48 МП основної камери – технологія 4х піксель (основний об'єктив при використанні всієї площі матриці може працювати як телеоб'єктив). Титановий корпус. LiDAR.
Для моделей Pro та Pro Max додана функція Action Button - функція пов'язана з бічний кнопкою на рамці, і відповідає за різні режими (ліхтарик, режими звуку, камера, відповідь на дзвінки тощо). Замість Lightning використається порт USB З.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Apple iPhone 15 Pro Max 512 ГБ
Усі ціни 107 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Black Titanium (MU7C3)iPhone 15 Pro Max — to pierwszy iPhone wykonany z materiałów klasy kosmicznej, przy użyciu tego samego stopu, który stosują s... щеtatki kosmiczne do lotów na Marsa.Chip A17 Pro. Niepokonany potwór do gier.To największa zmiana w historii procesorów graficznych Apple. A17 Pro – to zupełnie nowa klasa chipów iPhone, zapewniająca najlepszą wydajność graficzną. Twoja rozgrywka będą wyglądać i grać się fascynująco., z niesamowicie szczegółową scenerią i bardziej realistycznymi postaciami. Dzięki najlepszej w branży prędkości i wydajności A17 Pro działa szybko i bezkonkurencyjn Rozetka.plПоскаржитись | 7 388 zł |
Apple iPhone 15 Pro Max 512GB - Czarny tytan TEAPPPI15MMU7C3iPhone 15 Pro Max
iPhone.
Tytan w formie.
iPhone 15 Pro Max to pierwszy iPhone o konstrukcji z tytanu klasy lotniczej s... щеtosowanego w pojazdach misji kosmicznych na Marsa.
Tytan wśród metali.
- Ma jeden z najlepszych współczynników wytrzymałości do masy, dzięki czemu iPhone Pro Max jest lżejszy niż kiedykolwiek. Odczujesz różnicę, gdy tylko weźmiesz go do ręki.
- Piękne wykończenie delikatnie szczotkowanej faktury tytanowych obręczy iPhonea to efekt precyzyjnej obróbki, piaskowania ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 7 362 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Pro Max 512GB 6,7" 5G Tytan niebieski MU7F3ZD/ASmartfon Apple iPhone 15 Pro Max 512GB 6,7" 5G Tytan niebieski Dla tych, którzy nie akceptują kompromisów i pragną technologi... щеcznej perfekcji w każdym calu, przedstawiamy iPhone 15 Pro Max w odcieniu niebiski tytanowy. Ten elegancki smartfon reprezentuje najwyższą półkę technologiczną, oferując użytkownikom zaawansowane funkcje i niesamowitą wydajność. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Kolor: Tytan niebieski Przekątna wyświetlacza: 6.7" Seria: Apple iPhone 15 Pro Max Platforma: Apple iOS 17 Transmisja danych: 5G Pamięć wbudowana: 512 GB Pamięć RAM: 8 GB System operacyjny: Apple iOS 17 Aparat fotograficzny z tyłu: 48+12+12 Mpix Aparat fotograficzny z przodu: 12 Mpix Ilość rdzeni: 6 Zastosowany procesor: Apple A17 Pro Waga: 221 g Nagrywanie filmów: 4K Komunikacja: NFC, Bluetooth 5.3, Wi-Fi Dual SIM: tak Technologia ProMotion Niegasnący wyświetlacz Pyłoszczelność i wodoszczelność: IP68 Wbudowane złącza: USB-C Akcesoria w zestawie: kabel USB-C Wyświetlacz Super Retina XDR 6,7" – Kolory życia w Twojej dłoni Ekran Super Retina XDR o przekątnej 6,7" przynosi rewolucję w sposobie, w jaki doświadczasz multimediów. Kolory są żywe, kontrast niesamowity, a szczegóły zachwycają ostrością. Każdy piksel jest doskonale wyważony, by odzwierciedlić świat wokół Ciebie w najbardziej realistyczny sposób. Aparat fotograficzny - Trzy obiektywy, nieskończone możliwości Zestaw trzech aparatów o rozdzielczości 48, 12 i 12 Mpix otwiera przed Tobą drzwi do świata profesjonalnej fotografii mobilnej. Łącząc głębię, detale i kreatywność, iPhone 15 Pro Max pozwala uchwycić chwile tak, jak tego pragniesz. Portrety, krajobrazy czy dynamiczne sceny - wszystko wygląda lepiej dzięki technologii kamery iPhone'a. Pamięć i wydajność – Przestrzeń i moc na wszystko 512GB pamięci zapewniają miejsce na wszystkie Twoje pliki, aplikacje, gry i multimedia. W połączeniu z procesorem Apple A17 Pro, iPhone 15 Pro Max gwarantuje płynność działania, szybką reakcję i doskonałą wydajność w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy jesteś graczem, twórcą treści czy biznesmenem, ten smartfon spełni Twoje wymagania. Technologia ProMotion – Doświadcz płynności jak nigdy dotąd Dzięki technologii ProMotion, ekran iPhone 15 Pro Max reaguje na Twoje polecenia w mgnieniu oka. Animacje są płynne, przewijanie stron internetowych jest gładkie, a gry mobilne zachwycają płynnością ruchu. Każdy dotyk, przeciągnięcie czy kliknięcie jest natychmiastowo odzwierciedlone na ekranie, co czyni interakcję z urządzeniem jeszcze bardziej satysfakcjonują Maxelektro.plПоскаржитись | 10 099 zł |
APPLE iPhone 15 Pro Max 512GB Tytan Błękitny MU7F3PX/AOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Przewód USB-C 1m
Dokumentacja Wymiary [mm]: 159,9 x 76,7 x 8,25 mm Waga [g]: 221 g... щеKolor: Błękitny Inne: Face ID przy użyciu technologii rozpoznawania twarzy w aparacie TrueDepth
Dotyk Haptyczny
Zgodność z MagSafe Kolor producenta: Tytan Błękitny Typ obudowy: Konstrukcja z tytanu Wodoodporność: Klasa IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 6 m do 30 minut) Czytnik linii papilarnych: Nie Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Błękitny (512GB) System operacyjny: iOS 17 Pamięć: 512 GB Czytnik kart pamięci: b/d Typ procesora: 6 - rdzeniowy Procesor (opis): 6-rdzeniowe CPU z 2 rdzeniami zapewniającymi wydajność i 4 rdzeniami energooszczędny Neonet.plПоскаржитись | 8 651 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Tytan Czarny GS-T-APL-1377iPhone. Tytan w formie. iPhone 15 Pro to pierwszy iPhone o konstrukcji z tytanu klasy lotniczej stosowanego w pojazdach misji... щеkosmicznych na Marsa. Tytan wśród metali. Ma jeden z najlepszych współczynników wytrzymałości do masy, dzięki czemu iPhone Pro jest lżejszy niż kiedykolwiek. Odczujesz różnicę, gdy tylko weźmiesz go do ręki. Czip A17 Pro. Kolosalny bonus dla graczy. Oto i on. Najradykalniej przeprojektowan Komputronik.plПоскаржитись | 7 199 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Apple iPhone 15 Pro MaxПорівняти в таблиці →
від 5 459 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Apple A17 Pro, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12.7 МП, + 13.4 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4441 мАгод, 221 г, без ЗП
від 6 739 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Apple A17 Pro, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12.7 МП, + 13.4 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4441 мАгод, 221 г, без ЗП
від 7 890 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 1024 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Apple A17 Pro, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12.7 МП, + 13.4 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4441 мАгод, 221 г, без ЗП
0 0 0 6 |
Телефон просто идеальный Камера, экран, разъем зарядки, дизайн, материалы Нет Данил Толстик: користуюся Apple iPhone 15 Pro Max 256GB кілька місяців |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Apple iPhone 15 Pro Max Review
27 вересня 202396 738 переглядів
iPhone 15 Pro Max REVIEW after 10 DAYS - What I LOVE & HATE!
4 жовтня 202367 855 переглядів
iPhone 15 Pro Max - APPLE FINALLY LISTENED!
22 вересня 2023114 786 переглядів
Apple iPhone 15 Pro Max Camera Zoom Test Demo!
12 вересня 20232 180 612 переглядів
iPhone 15 Pro Max - 3 Weeks Later!
18 жовтня 2023229 342 перегляда
Be gentle with Apples new Titanium iPhone 15 Pro Max ... Yikes!
23 вересня 202314 792 755 переглядів
iPhone 15 Pro Max 1 Month Review! Even MORE Problems..?
22 жовтня 2023234 811 переглядів
Apple iPhone 15 Pro Max full review
29 вересня 2023523 946 переглядів
iPhone 15 Pro Max Unboxing and First Impressions
22 вересня 2023175 318 переглядів
iPhone 15 Pro Max vs Samsung Galaxy S23 Ultra - Which is the Flagship King?
22 вересня 20231 120 766 переглядів
iPhone 15 Pro Max Honest Review after 1 week!
28 вересня 2023273 691 перегляд
iPhone 15 Pro and 15 Pro Max Review: Same Price, Impressive Upgrades
19 вересня 2023188 166 переглядів
Why the iPhone 15 Pro Max is the best!
25 вересня 202385 129 переглядів
iPhone 15 Pro Max Unboxing and Camera Test! - ASMR
13 жовтня 2023542 652 перегляда
iPhone 15 Pro Max One Week Later! I Was WRONG!
27 вересня 2023220 079 переглядів
iPhone 15 Pro / Pro Max Impressions - The Good & The Bad...
13 вересня 2023738 518 переглядів
iPhone 15 Pro Max vs iPhone 14 Pro Max Speed Test
27 вересня 2023970 141 перегляд
iPhone 15 Pro Max | NIGDY! | Wczesna recenzja i opinia
28 січня 202424 432 перегляда
Apple Iphone 15 pro max || wrażenia po 2 miesiącach
11 січня4 639 переглядів
Apple Iphone 15 pro max || pierwsze wrażenia
6 жовтня 20236 454 перегляда
iPhone 15 Pro Max vs Samsung Galaxy S24 Ultra - Porównanie aparatów
25 січня46 016 переглядів
Apple Iphone 15 Pro Max || Unboxing || Naturalny tytan
4 жовтня 20232 185 переглядів
Samsung Galaxy S24 Ultra vs iPhone 15 Pro Max | Apple w kłopotach?
26 січня 202451 838 переглядів
Apple iphone 15 pro max vs Samsung Galaxy s23 ultra || starcie gigantów ||
10 жовтня 202311 488 переглядів
Tego nie wiesz o nowym iPhone 15 Pro Max
24 вересня 202357 068 переглядів
Samsung Galaxy S24 Ultra vs iPhone 15 Pro Max - ZASKAKUJĄCE Porównanie Dwóch Flagowców
25 січня29 598 переглядів
Apple Iphone 15 pro max || recenzja
13 жовтня 202310 914 переглядів
iPhone 15 Pro Max jest niestety felerny... #mobzilla #tech #techtube #iphone15promax #iphone
28 вересня 2023173 700 переглядів
Apple Watch 9 z fajnym odświeżeniem | iPhone 15 Pro Max największym hitem?
11 вересня 202330 892 перегляда
iPhone 15 Pro Max - pierwsze wrażenia, Mobzilla Flesz odc. 102
25 вересня 2023108 264 перегляда
Apple iPhone 12 Pro In 2024 | Apple iPhone 15 Pro Max Unboxing | iPhone Review | Abdul Waqas Vlogs
2 лютого354 перегляда
“Unboxing of new iPhone 15 Pro max” #viral #trending #shorts #apple
22 січня267 переглядів
iPhone 15 Pro Max Unboxing & APPLE OCTOBER Event 2023!
27 жовтня 2023226 переглядів
iPhone 15 Pro Max 6 Months Later - Long Term Review!
19 квітня2 406 переглядів
iPhone 15 Pro Max Unboxing‼️#apple #unboxing #video #trending #shorts #tophiphopmedia
22 вересня 2023215 переглядів
သိန်း ၅၀ တန်ထဲမှာအကောင်းဆုံးလား? : Apple iPhone 15 Pro Max Long Term Review
10 лютого6 102 перегляда
Apple iPhone 15 Pro Max Natural Titanium eSIM Unboxing and Camera Test! - ASMR
14 листопада 2023443 перегляда
Apple iPhone 15 Pro Max Natural Titanium Color | Unboxing | Pretty
26 січня 2024234 перегляда
Apple iPhone 15 Pro Max Review After 4 Months
11 лютого589 переглядів
Apple iPhone 15 pro max unboxing (blue titanium)#iphone #apple #shorts
27 вересня 20232 490 переглядів
Unboxing JOY: Experience the Apple iPhone 15 Pro Max with Pure Excitement and Smiles! #apple
30 листопада 2023242 перегляда
Temu phone accessory's for iPhone 15 Pro Max #temu #iphone15promaxcase #iphonecase #iphone15promax
26 грудня 2023803 перегляда
Apple iPhone 15 Pro Max Unboxing - Natural Titanium
23 вересня 2023704 перегляда
iPhone 15 Pro Max vs. iPhone 15 Pro: Unboxing and In-Depth Color Review!
18 грудня 2023405 переглядів
Apple iPhone 15 pro max unboxing | Black titanium
6 грудня 2023476 переглядів
[Whispering ASMR] Unboxing Apple iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 512GB
30 вересня 2023599 переглядів
IPhone 15 Pro Max Purchase And Unboxing
24 вересня 2023973 перегляда
Here's a Quick Unboxing of the Apple iPhone 15 Pro Max #gadgets360 #short
26 вересня 2023794 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Apple iPhone 15 Pro Max
Ціни на Apple iPhone 15 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 Pro Max 256 ГБ | від 5 459 zł | 131 пропозиція | ||
Apple iPhone 15 Pro Max 512 ГБ | від 6 739 zł | 110 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 Pro Max 1 ТБ | від 7 890 zł | 91 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 695 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 512 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 7 890 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 1024 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Apple A17 Pro, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12.7 МП, + 13.4 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4441 мАгод, 221 г, без ЗП
від 4 098 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 580 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г