Смартфон Apple iPhone 14 Plus 512 ГБ
Відео 22Фото 20 |
Закрити
Шапка
Apple iPhone 14 Plus 512 ГБ
2022 рікiPhone 14камерафонгарний звукNFCFaceIDбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереоDolby Atmosнемає 3.5 ммсупутникWi-Fi 6без ЗП
Екран:6.7 ", 2778x1284 (19.5:9), 458 ppi, 60 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Apple A15
Камера:2 модулі, 12 МП, + 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4323 мАгод
Вага:203 г
Основна камера підтримує стабілізацію зі зсувом матриці. Дисплей з підтримкою Dolby Vision, HDR10 і HLG. Захист за стандартом IP68.
Рамки з алюмінію (у 13 Pro і 13 Pro Max зі сталі). На відміну від старших моделей тут немає сканера LiDAR, частота дисплея 60 Гц, менша максимальна яскравість (800 ніт проти 1000 ніт), стабілізація камери тільки матрична (немає оптичної). GPU 4 ядра.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Apple iPhone 14 Plus 512 ГБ
Усі ціни 97 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon Apple iPhone 14 Plus 512GB PRODUCT Red (MQ5F3)Twoje zdjęcie. Twoja czcionka. Twoje widżety. Twój iPhone. iOS 16 pozwala dostosować ekran blokady na nowe i interesujące spo... щеsoby. Nakładaj warstwy na zdjęcie, aby je wyróżnić się. Śledź za pierścieniami aktywności. Wyświetlaj bieżące aktualizacje ulubionych aplikacji. WykrTwoje zdjęcie. Twoja czcionka. Twoje widżety. Twój iPhone.iOS 16 pozwala dostosować ekran blokady w nowe, interesujące sposoby. Nałóż zdjęcie na warstwy, aby stało się bardziej widoczne. Śledź kółka aktywności. Przeglądaj aktualne aktualizacje ulubionych aplikacji.Wykry Rozetka.plПоскаржитись | 4 195 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 14 Plus 512GB Północ MQ593PX/AiPhone 14 Plus. Z większym wyświetlaczem w rozmiarze 6.7 cala i baterią na cały dzień możesz zdziałać więcej. Nowy system dwó... щеch aparatów robi przepiękne zdjęcia w słabym i jasnym świetle. A Wykrywanie wypadków, nowa funkcja bezpieczeństwa, wzywa pomoc, kiedy Ty nie możesz. MediaMarkt.plПоскаржитись | 6 104 zł |
Apple iPhone 14 Plus 512GB - Niebieski TEAPPPI14QMQ5G3iPhone 14 Plus
Twoje zdjęcie.Twoja czcionka.Twoje widżety. Twój iPhone.
W iOS 16 są świetne nowe opcje personalizacji... щеekranu blokady. Możesz na nim mieć piękną warstwę zdjęciową, nie tracąc przy tym z oka postępów w pierścieniach aktywności ani bieżących powiadomień z ulubionych apek.
iPhone 14 Plus ma naszą najwydajniejszą baterię, a iPhone 14 doskonałą baterię na cały dzień.
- Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus
- Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 5 772 zł |
APPLE iPhone 14 Plus 512GB Czarny MQ593PX/AOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Przewód z Lightning na USB-C
Dokumentacja
Zestaw nie zawiera sluchawek i wtyczki... щеdo ladowania sieciowego. Wymiary [mm]: 160,8 x 78,1 x 7,80 mm Waga [g]: 203 g Kolor: Czarny Kolor producenta: Północ Typ obudowy: Warstwa Ceramic Shield z przodu
Konstrukcja ze szkła (tył obudowy) Wodoodporność: IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 6 m do 30 minut) Czytnik linii papilarnych: Nie Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Czarny (512GB) System operacyjny: iOS 16 Procesor [GHz]: Pamięć: 512 GB Czytnik kart pamięci: RAM: Typ procesora: 6 - rdzeniowy Procesor (opis): Czip A15 Bionic, 16-rdzeniowy system Neural Engine Obsługiwana pamięć do: Pamięć RAM [GB]: Wbudowana pamięć [GB]: 512 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: - / 512 GB Cenówki - uzup dla Apple - System operacyjny: iOS 16 Rodzaj systemu: iOS Wersja systemu Android: Nie dotyczy Wersja systemu iOS: iOS 16 Modele producenta Apple: iPhone 14 Plus Przekątna ekranu [cal]: 6,7" Technologia ekranu: Super Retina XDR z technologią ProMotion, OLED
Technologia HDR Rozdzielczość ekranu [px]: 2778 x 1284 px Liczba kolorów: Szeroka gama kolorów (P3) Ochrona ekranu: Ceramic Shield Dodatkowe funkcje: True Tone
Powłoka oleofobowa
Jasność maks. 800 nitów (typowo); jasność szczytowa 1200 nitów (HDR)
460 pikseli na cal
Jednoczesne wyświetlanie informacji w wielu językach i zestawach znaków Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.7 Aparat główny [Mpix]: 12 + 12 Mpix Funkcje aparatu: Flesz True Tone
Photonic Engine
Deep Fusion
HDR4
Tryb portretowy
Tryb nocny
Panorama
Redukcja czerwonych oczu
Stabilizacja obrazu
Zdjęcia seryjne
Geoznaczniki Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 10 do 14 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 4K Aparat główny (tylny) [Mpix]: 12 Aparat przedni [Mpix]: 12 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 11 do 14 Mpix Standard GSM: 5G / 4G / 3G Bluetooth: BT 5.3 WiFi: Wi-Fi 6 (802.11ax) z technologią 2x2 MIMO GPS: Tak Rodzaj złącza: Lightning Wtyk słuchawek: Brak Rodzaj nawigacji: Typ karty SIM: Dual SIM (nano-SIM i eSIM) Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Lightning: Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Rodzaj nawigacji: ["QZSS","Galile Neonet.plПоскаржитись | 6 660 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Plus 512GB Fioletowy GS-T-APL-1227DUŻY i WIĘKSZY Wielki skok jakości zdjęć w słabym świetle Twoje zdjęcie.Twoja czcionka.Twoje widżety. Twój iPhone. W iOS 16 s... щеą świetne nowe opcje personalizacji ekranu blokady. Możesz na nim mieć piękną warstwę zdjęciową, nie tracąc przy tym z oka postępów w pierścieniach aktywności ani bieżących powiadomień z ulubionych apek. Wykrywanie wypadków wzywa pomoc, gdy Ty nie możesz. Gdy jedziesz samochodem, iPhone 14 rozpoznaje poważne zderzenia, dzwoni pod numer 112 i powiadamia Twoje kontakty alarmowe Plus dla baterii iPhone 14 Plus ma naszą najwydajniejszą baterię, a iPhone 14 – doskonałą baterię na cały dzień. Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus. Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14. Szybsze ładowanie bezprzewodowe ładowarką MagSafe. 21% więcej ekranu. Duża rzecz. iPhone 14 Plus ma wielki wyświetlacz Super Retina XDR Technologia OLED zapewnia niewiarygodny kontrast z olśniewającą bielą i głęboką czernią. Dzięki wysokiej rozdzielczości i dokładnemu odwzorowaniu kolorów obraz jest ostry i realistyczny. Funkcja True Tone dostosowuje temperaturę barw do oświetlenia, więc patrzenie w ekran mniej męczy oczy. Więcej świetnych zdjęć Nowy aparat główny i ulepszone przetwarzanie obrazu pomagają robić nadzwyczajne zdjęcia w każdym, nawet słabym, świetle. Twoje filmy jak z Hollywood Tryb filmowy automatycznie przenosi ostrość na najważniejszy element kadru, tak jak to robią filmowi profesjonaliści Komputronik.plПоскаржитись | 5 803 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Apple iPhone 14Порівняти в таблиці →
від 2 929 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 60 Гц, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 2 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3279 мАгод, 172 г, без ЗП
від 3 399 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 458 ppi, 60 Гц, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 2 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 203 г, без ЗП
від 3 329 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 60 Гц, iOS, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 2 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3279 мАгод, 172 г, без ЗП
від 3 622 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 458 ppi, 60 Гц, iOS, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 2 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 203 г, без ЗП
від 4 195 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 458 ppi, 60 Гц, iOS, 512 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 2 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 203 г, без ЗП
від 4 106 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.1 ", 460 ppi, 60 Гц, iOS, 512 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 2 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3279 мАгод, 172 г, без ЗП
Відеоогляди
iPhone 14 Plus Review
16 листопада 20227 321 перегляд
Can The Google Pixel 5 Camera BEAT iPhone 14 Plus?
4 червня 20238 950 переглядів
Finally getting a new phone | Unboxing the IPHONE 14 Plus | Purple
8 листопада 20226 742 перегляда
Apple iPhone 14 Plus (Purple, Indian Unit) | Unboxing & Full Review with Camera Samples | Hindi
28 листопада 20227 383 перегляда
VLOG | Unboxing and setting up my iPhone 14 Plus, went to see my cousin on homecoming court
13 жовтня 20223 924 перегляда
UNBOXING: IPHONE 14 PLUS 256GB||SneekyStrings
27 листопада 20221 191 перегляд
Unboxing EVERY COLOR iPhone 14 Plus!
6 жовтня 20221 569 переглядів
iPhone 14 Plus Unboxing at Moment Enterprise. Apple Authorised Dealer at Siliguri. #apple #siliguri
16 липня 2023877 переглядів
IPHONE 14 PLUS + IPHONE 14 PRO MAX UNBOXING (VLOGMAS DAY 17)
18 грудня 2022621 перегляд
iPhone 14 Plus vs OnePlus 10T SPEED TEST!
18 жовтня 202212 140 переглядів
Nothing Phone (1) Review - The Nostalgic iPhone 14 Plus?
21 липня 202244 004 перегляда
Purple iPhone 14 PLUS Unboxing
7 жовтня 20222 615 переглядів
iPhone 14 Plus Unboxing: What's In The Box!
18 жовтня 20229 590 переглядів
iPhone 14 Plus Unboxing First Day at Apple Store #shorts #iphone14plus
7 жовтня 2022594 перегляда
iPhone 14 vs iPhone 14 Plus | Quick Comparison ⚡
8 вересня 2022277 переглядів
Apple iPhone 14 Pro Max Leather Wallet 3-Slot Credit Card Cash Bill Cases by LUPA LEGACY
24 вересня 2022166 переглядів
iPhone 14 Plus full review features camera performance @Apple #iphone14promax #iphone14plus
26 вересня 2022175 переглядів
iPhone 14 and 14 Plus hands-on: Bigger screen, small changes
8 вересня 202259 419 переглядів
Apple iPhone 14 vs iPhone 14 Plus Comparison #shorts
18 вересня 2022255 переглядів
iPhone 14 Plus vs iPhone 13 Pro Max Comparison | Mobile Nerd
15 вересня 20223 622 перегляда
iPhone 14 and iPhone 14 Plus HANDS-ON
8 вересня 2022101 237 переглядів
iPhone 14 & 14 Plus Hands-on
8 вересня 2022186 534 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Apple iPhone 14 Plus
Ціни на Apple iPhone 14 Plus |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 14 Plus 128 ГБ | від 3 399 zł | 95 пропозицій | ||
Apple iPhone 14 Plus 256 ГБ | від 3 622 zł | 96 пропозицій | ||
Apple iPhone 14 Plus 512 ГБ | від 4 195 zł | 98 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 700 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.7 ", 458 ppi, 60 Гц, iOS, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A14, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3687 мАгод, 228 г, ультратонкий, без ЗП
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г