Ціни на Apple iPhone 14 Plus 128 ГБ
Відео 22Фото 20 | від 3 248 до 5 999 zł Основний дисплей: дисплей ("): 6.7; роздільна здатність екрану: 2778x1284 (19.5:9); Захист екрана: Ceramic Shield; Співвідношення дисплей/корпус (%): 87; DCI-P3; ОС: iOS; Модель процесора: Apple A15; Процесор (ГГц): 3.2; ОЗП (ГБ): 6; Пам'ять (ГБ): 128; Слот для карт пам’яті: немає в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iPhone 14 Plus 128 GB - Północ MQ4X3PX/AWyświetlacz Super Retina XDR 6,7 cala
Bateria na cały dzień i nawet 26 godzin odtwarzania wideo
Najlepsze w branż... щеy rozwiązania zwiększające trwałość, takie jak warstwa Ceramic Shield i wodoodporna konstrukcja
Czip A15 Bionic z 5‑rdzeniowym GPU do błyskawicznego działania. Ultraszybka łączność komórkowa 5G
Zaawansowany system aparatów do robienia fantastycznych zdjęć w każdym świetle
Tryb akcji do filmowania płynnych i stabilnych ujęć z ręki
Tryb filmowy teraz w 4K Dolby Vision z częstością nawet 30 kl./s
Kluczowa funkcja bezpieczeństwa – Wykrywanie wypadków, która może rozpoznać poważne zderzenie i wezwać służby ratunkowe
System iOS 16 z nowymi sposobami na personalizację, komunikację i udostępnianie Amazon.plПоскаржитись | 3 499 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Plus 128GB Niebieski (MQ523)Twoje zdjęcie. Twoja czcionka. Twoje widżety. Twój iPhone. iOS 16 pozwala dostosować ekran blokady na nowe i intere... щеsujące sposoby. Nakładaj warstwy na zdjęcie, aby je wyróżnić się. Śledź za pierścieniami aktywności. Wyświetlaj bieżące aktualizacje ulubionych aplikacji. WykrTwoje zdjęcie. Twoja czcionka. Twoje widżety. Twój iPhone.iOS 16 pozwala dostosować ekran blokady w nowe, interesujące sposoby. Nałóż zdjęcie na warstwy, aby stało się bardziej widoczne. Śledź kółka aktywności. Przeglądaj aktualne aktualizacje ulubionych aplikacji.Wykry Rozetka.plПоскаржитись | 3 595 zł |
Apple iPhone 14 Plus 5G 128GB - Yellow6.7 Super Retina XDR OLED (2778x1284) with Ceramic Shield, 5G, Dual SIM, Apple A15 Bionic Hexa-core with 5-core GPU... ще, 128GB Flash, Dual Camera System: 12Mpixel f/1.5 Main + 12Mpixel f/2.4 Ultra Wide with 2x Optical Zoom (Back), 12Mpixel f/1.9 (Front), Wi-Fi 6, BT 5.3, IP68 dust/water-resi Proshop.plПоскаржитись | 4 699 zł |
Apple iPhone 14 Plus 128GB - Północ TEAPPPI14QMQ4X3iPhone 14 Plus
Twoje zdjęcie.Twoja czcionka.Twoje widżety. Twój iPhone.
W iOS 16 są świetne nowe opcje perso... щеnalizacji ekranu blokady. Możesz na nim mieć piękną warstwę zdjęciową, nie tracąc przy tym z oka postępów w pierścieniach aktywności ani bieżących powiadomień z ulubionych apek.
iPhone 14 Plus ma naszą najwydajniejszą baterię, a iPhone 14 doskonałą baterię na cały dzień.
- Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus
- Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 3 975 zł |
Apple iPhone 14 Plus 128GB PółnociPhone 14 Plus ma ten sam turboszybki czip co iPhone 13 Pro. Czip A15 Bionic, z 5‑rdzeniowym... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 3 450 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Plus 128GB 6,7" 5G Niebieski MQ523RX/ASmartfon Apple iPhone 14 Plus 128GB 6,1" 5G Niebieski Apple iPhone 14 Plus 128GB 6,7" 5G w kolorze niebieskim to wi... щеęcej niż smartfon. To połączenie elegancji, wydajności, zaawansowanej technologii fotograficznej i nieograniczonej rozrywki. Czip A15 Bionic, wyświetlacz Super Retina XDR, zaawansowany system dwóch kamer, przedni aparat TrueDepth i imponująca żywotność baterii tworzą urządzenie, które nie tylko spełnia, ale i przekracza oczekiwania współczesnych użytkowników. Elegancki design iPhone'a 14 Plus podkreśla indywidualność użytkownika i wyróżnia go z tłumu. To smartfon, który nie tylko ułatwia życie, ale także dodaje stylu i klasy. Jego trwała konstrukcja i odporność na wodę i kurz czynią go idealnym towarzyszem w każdej sytuacji. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Kolor: Niebieski Wyświetlacz: Super Retina XDR Rozmiar wyświetlacza: 6,7" Pamięć wbudowana: 128 GB Procesor: Apple A15 Bionic Platforma: iOS 16 Rozdzielczość aparatu (tył): 12 Mpiksel + 12 Mpiksel (podwójny aparat) Przedni aparat TrueDepth z autofokusem Dual SIM Typ karty SIM: Nano-SIM + eSIM Face ID Nagrywanie filmów: 4K Transmisja danych: 4G LTE, 5G Komunikacja: NFC, Wi-Fi, Bluetooth 5.3 Wbudowane złącza: Lightning Akcesoria w zestawie: kabel Lightning na USB-C Wysokość: 146,7 mm Szerokość: 71,5 mm Głębokość: 7,8 mm Waga: 172 g Wydajność na Najwyższym Poziomie: Czip A15 Bionic Apple iPhone 14 Plus to nie tylko smartfon – to centrum zaawansowanych technologii. Serce tego urządzenia, czip A15 Bionic, to gwarancja błyskawicznej pracy i efektywności energetycznej. Dzięki niemu, iPhone 14 Plus radzi sobie z najbardziej wymagającymi aplikacjami, gwarantując płynność działania i szybkość reakcji. Czip A15 Bionic to synonim wydajności, który sprawia, że każde dotknięcie, przewijanie czy gra staje się czystą przyjemnością. Niesamowite Doświadczenia Wizualne: Wyświetlacz Super Retina XDR Apple iPhone 14 Plus przenosi doświadczenie wizualne na nowy poziom dzięki wyświetlaczowi Super Retina XDR o przekątnej 6,7 cala. Ten ekran, charakteryzując Maxelektro.plПоскаржитись | 4 499 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Plus 128GB Fioletowy GS-T-APL-1183DUŻY i WIĘKSZY Wielki skok jakości zdjęć w słabym świetle Twoje zdjęcie.Twoja czcionka.Twoje widżety. Twój iPhone.... щеW iOS 16 są świetne nowe opcje personalizacji ekranu blokady. Możesz na nim mieć piękną warstwę zdjęciową, nie tracąc przy tym z oka postępów w pierścieniach aktywności ani bieżących powiadomień z ulubionych apek. Wykrywanie wypadków wzywa pomoc, gdy Ty nie możesz. Gdy jedziesz samochodem, iPhone 14 rozpoznaje poważne zderzenia, dzwoni pod numer 112 i powiadamia Twoje kontakty alarmowe Plus dla baterii iPhone 14 Plus ma naszą najwydajniejszą baterię, a iPhone 14 – doskonałą baterię na cały dzień. Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus. Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14. Szybsze ładowanie bezprzewodowe ładowarką MagSafe. 21% więcej ekranu. Duża rzecz. iPhone 14 Plus ma wielki wyświetlacz Super Retina XDR Technologia OLED zapewnia niewiarygodny kontrast z olśniewającą bielą i głęboką czernią. Dzięki wysokiej rozdzielczości i dokładnemu odwzorowaniu kolorów obraz jest ostry i realistyczny. Funkcja True Tone dostosowuje temperaturę barw do oświetlenia, więc patrzenie w ekran mniej męczy oczy. Więcej świetnych zdjęć Nowy aparat główny i ulepszone przetwarzanie obrazu pomagają robić nadzwyczajne zdjęcia w każdym, nawet słabym, świetle. Twoje filmy jak z Hollywood Tryb filmowy automatycznie przenosi ostrość na najważniejszy element kadru, tak jak to robią filmowi profesjonaliści Komputronik.plПоскаржитись | 3 699 zł |
APPLE iPhone 14 Plus 128GB Biały MQ4Y3PX/AOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Przewód z Lightning na USB-C
Dokumentacja
Zestaw nie zawiera sluchawek... щеi wtyczki do ladowania sieciowego. Wymiary [mm]: 160,8 x 78,1 x 7,80 mm Waga [g]: 203 g Kolor: Biały Kolor producenta: Księżycowa Poświata Typ obudowy: Warstwa Ceramic Shield z przodu
Konstrukcja ze szkła (tył obudowy) Wodoodporność: IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 6 m do 30 minut) Czytnik linii papilarnych: Nie Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Biały (128GB) System operacyjny: iOS 16 Procesor [GHz]: Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: RAM: Typ procesora: 6 - rdzeniowy Procesor (opis): Czip A15 Bionic, 16-rdzeniowy system Neural Engine Obsługiwana pamięć do: Pamięć RAM [GB]: Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: - / 128 GB Cenówki - uzup dla Apple - System operacyjny: iOS 16 Rodzaj systemu: iOS Wersja systemu Android: Nie dotyczy Wersja systemu iOS: iOS 16 Modele producenta Apple: iPhone 14 Plus Przekątna ekranu [cal]: 6,7" Technologia ekranu: Super Retina XDR z technologią ProMotion, OLED
Technologia HDR Rozdzielczość ekranu [px]: 2778 x 1284 px Liczba kolorów: Szeroka gama kolorów (P3) Ochrona ekranu: Ceramic Shield Dodatkowe funkcje: True Tone
Powłoka oleofobowa
Jasność maks. 800 nitów (typowo); jasność szczytowa 1200 nitów (HDR)
458 pikseli na cal
Jednoczesne wyświetlanie informacji w wielu językach i zestawach znaków Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.7 Aparat główny [Mpix]: 12 + 12 Mpix Funkcje aparatu: Flesz True Tone
Photonic Engine
Deep Fusion
HDR4
Tryb portretowy
Tryb nocny
Panorama
Redukcja czerwonych oczu
Stabilizacja obrazu
Zdjęcia seryjne
Geoznaczniki Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 10 do 14 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 4K Aparat główny (tylny) [Mpix]: 12 Aparat przedni [Mpix]: 12 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 11 do 14 Mpix Standard GSM: 5G / 4G / 3G Bluetooth: BT 5.3 WiFi: Wi-Fi 6 (802.11ax) z technologią 2x2 MIMO GPS: Tak Rodzaj złącza: Lightning Wtyk słuchawek: Brak Rodzaj nawigacji: GPS / A-GPS / BeiDou / Galileo / Glonass Typ karty SIM: Dual SIM (nano-SIM i eSIM) Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Lightning: Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Rodzaj nawigacji: ["QZSS","Galile Neonet.plПоскаржитись | 4 840 zł |
Apple iPhone 14 Plus 128GB - Czerwony 94322iPhone 14 Plus
- Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus
- Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 4 052 zł |
Apple iPhone 14 Plus Niebieski 128GBale.pl Поскаржитись | 4 050 zł |
Apple iPhone 14 Plus 128GB - Północ 94319iPhone 14 Plus
- Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus
- Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 3 975 zł |
iPhone 14 Plus 128GB 5G Księżycowa poświataiPhone 14 Plus Ekran 6,7” cala OLED Aparaty Tylny 12 + 12 Mpix, przedni 12 Mpix Pamięć wewnętrzna 128 GB Procesor A... щеpple A15 Bionic Nowa generacja iPhone 14 Plus korzysta ze sprawdzonego czipa A15 Bionic, który zapewnia imponującą moc, wydajną grafikę oraz energooszczędno Orange.plПоскаржитись | 5 499 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Plus 128GB Midnight (MQ4X3) | 3 688 zł |
APPLE IPHONE 14 PLUS 128GB FIOLETOWY APPLE IPHONE 14 PLUS 128GB Na tej aukcji jest przedstawione urządzenie w kolorze: Purple (Czarno-Fioleto Erli.plПоскаржитись | 3 426 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Plus, 128 GB, niebieskiPełno szczęścia Dizajn. Duży i większy Bezpieczeństwo Wykrywanie wypadków wzywa pomoc, gdy Ty nie możesz. Gdy jedzi... щеesz samochodem, iPhone 14 rozpoznaje poważ... EmpikПоскаржитись | 4 490 zł |
Apple iPhone 14 Plus 128GB - Midnight | 3 982 zł |
Apple iPhone 14 Plus 128GB Midnight - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 3 949 zł |
Apple iPhone 14 Plus 128GB Księżycowa Poświata (MQ4Y3PX/A) - Oferta EXPO20 | 3 899 zł |
Apple iPhone 14 Plus 128GB (północ) | 4 699 zł |
Apple iPhone 14 Plus 128GB Midnight | 5 005 zł |
ще 20 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!