Ceny na Apple iPhone 14 Plus 128 GB
Wideo 22Zdjęcia 20 | od 3 399 do 5 499 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.7; rozdzielczość ekranu: 2778x1284 (19.5:9); Ochrona ekranu: Ceramic Shield; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 87; DCI-P3; ОС: iOS; Model procesora: Apple A15; Procesor (GHz): 3.2; Pamięć RAM (GB): 6; Pamięć (GB): 128; Slot na karty pamięci: brak dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple iPhone 14 Plus 128 GB - Północ MQ4X3PX/AWyświetlacz Super Retina XDR 6,7 cala
Bateria na cały dzień i nawet 26 godzin odtwarzania wideo
Najlepsze w branż... więcejy rozwiązania zwiększające trwałość, takie jak warstwa Ceramic Shield i wodoodporna konstrukcja
Czip A15 Bionic z 5‑rdzeniowym GPU do błyskawicznego działania. Ultraszybka łączność komórkowa 5G
Zaawansowany system aparatów do robienia fantastycznych zdjęć w każdym świetle
Tryb akcji do filmowania płynnych i stabilnych ujęć z ręki
Tryb filmowy teraz w 4K Dolby Vision z częstością nawet 30 kl./s
Kluczowa funkcja bezpieczeństwa – Wykrywanie wypadków, która może rozpoznać poważne zderzenie i wezwać służby ratunkowe
System iOS 16 z nowymi sposobami na personalizację, komunikację i udostępnianie Amazon.plZłóż skargę | 3 499 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Plus 128GB Niebieski (MQ523)Twoje zdjęcie. Twoja czcionka. Twoje widżety. Twój iPhone. iOS 16 pozwala dostosować ekran blokady na nowe i intere... więcejsujące sposoby. Nakładaj warstwy na zdjęcie, aby je wyróżnić się. Śledź za pierścieniami aktywności. Wyświetlaj bieżące aktualizacje ulubionych aplikacji. WykrTwoje zdjęcie. Twoja czcionka. Twoje widżety. Twój iPhone.iOS 16 pozwala dostosować ekran blokady w nowe, interesujące sposoby. Nałóż zdjęcie na warstwy, aby stało się bardziej widoczne. Śledź kółka aktywności. Przeglądaj aktualne aktualizacje ulubionych aplikacji.Wykry Rozetka.plZłóż skargę | 3 777 zł |
Apple iPhone 14 Plus 128GB - Księżycowa poświata TEAPPPI14QMQ4Y3iPhone 14 Plus
Twoje zdjęcie.Twoja czcionka.Twoje widżety. Twój iPhone.
W iOS 16 są świetne nowe opcje perso... więcejnalizacji ekranu blokady. Możesz na nim mieć piękną warstwę zdjęciową, nie tracąc przy tym z oka postępów w pierścieniach aktywności ani bieżących powiadomień z ulubionych apek.
iPhone 14 Plus ma naszą najwydajniejszą baterię, a iPhone 14 doskonałą baterię na cały dzień.
- Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus
- Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 3 975 zł |
Apple iPhone 14 Plus 128GB PółnociPhone 14 Plus ma ten sam turboszybki czip co iPhone 13 Pro. Czip A15 Bionic, z 5‑rdzeniowym... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 450 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Plus 128GB 6,7" 5G Niebieski MQ523RX/ASmartfon Apple iPhone 14 Plus 128GB 6,1" 5G Niebieski Apple iPhone 14 Plus 128GB 6,7" 5G w kolorze niebieskim to wi... więcejęcej niż smartfon. To połączenie elegancji, wydajności, zaawansowanej technologii fotograficznej i nieograniczonej rozrywki. Czip A15 Bionic, wyświetlacz Super Retina XDR, zaawansowany system dwóch kamer, przedni aparat TrueDepth i imponująca żywotność baterii tworzą urządzenie, które nie tylko spełnia, ale i przekracza oczekiwania współczesnych użytkowników. Elegancki design iPhone'a 14 Plus podkreśla indywidualność użytkownika i wyróżnia go z tłumu. To smartfon, który nie tylko ułatwia życie, ale także dodaje stylu i klasy. Jego trwała konstrukcja i odporność na wodę i kurz czynią go idealnym towarzyszem w każdej sytuacji. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Kolor: Niebieski Wyświetlacz: Super Retina XDR Rozmiar wyświetlacza: 6,7" Pamięć wbudowana: 128 GB Procesor: Apple A15 Bionic Platforma: iOS 16 Rozdzielczość aparatu (tył): 12 Mpiksel + 12 Mpiksel (podwójny aparat) Przedni aparat TrueDepth z autofokusem Dual SIM Typ karty SIM: Nano-SIM + eSIM Face ID Nagrywanie filmów: 4K Transmisja danych: 4G LTE, 5G Komunikacja: NFC, Wi-Fi, Bluetooth 5.3 Wbudowane złącza: Lightning Akcesoria w zestawie: kabel Lightning na USB-C Wysokość: 146,7 mm Szerokość: 71,5 mm Głębokość: 7,8 mm Waga: 172 g Wydajność na Najwyższym Poziomie: Czip A15 Bionic Apple iPhone 14 Plus to nie tylko smartfon – to centrum zaawansowanych technologii. Serce tego urządzenia, czip A15 Bionic, to gwarancja błyskawicznej pracy i efektywności energetycznej. Dzięki niemu, iPhone 14 Plus radzi sobie z najbardziej wymagającymi aplikacjami, gwarantując płynność działania i szybkość reakcji. Czip A15 Bionic to synonim wydajności, który sprawia, że każde dotknięcie, przewijanie czy gra staje się czystą przyjemnością. Niesamowite Doświadczenia Wizualne: Wyświetlacz Super Retina XDR Apple iPhone 14 Plus przenosi doświadczenie wizualne na nowy poziom dzięki wyświetlaczowi Super Retina XDR o przekątnej 6,7 cala. Ten ekran, charakteryzując Maxelektro.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Plus 128GB Fioletowy GS-T-APL-1183DUŻY i WIĘKSZY Wielki skok jakości zdjęć w słabym świetle Twoje zdjęcie.Twoja czcionka.Twoje widżety. Twój iPhone.... więcejW iOS 16 są świetne nowe opcje personalizacji ekranu blokady. Możesz na nim mieć piękną warstwę zdjęciową, nie tracąc przy tym z oka postępów w pierścieniach aktywności ani bieżących powiadomień z ulubionych apek. Wykrywanie wypadków wzywa pomoc, gdy Ty nie możesz. Gdy jedziesz samochodem, iPhone 14 rozpoznaje poważne zderzenia, dzwoni pod numer 112 i powiadamia Twoje kontakty alarmowe Plus dla baterii iPhone 14 Plus ma naszą najwydajniejszą baterię, a iPhone 14 – doskonałą baterię na cały dzień. Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus. Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14. Szybsze ładowanie bezprzewodowe ładowarką MagSafe. 21% więcej ekranu. Duża rzecz. iPhone 14 Plus ma wielki wyświetlacz Super Retina XDR Technologia OLED zapewnia niewiarygodny kontrast z olśniewającą bielą i głęboką czernią. Dzięki wysokiej rozdzielczości i dokładnemu odwzorowaniu kolorów obraz jest ostry i realistyczny. Funkcja True Tone dostosowuje temperaturę barw do oświetlenia, więc patrzenie w ekran mniej męczy oczy. Więcej świetnych zdjęć Nowy aparat główny i ulepszone przetwarzanie obrazu pomagają robić nadzwyczajne zdjęcia w każdym, nawet słabym, świetle. Twoje filmy jak z Hollywood Tryb filmowy automatycznie przenosi ostrość na najważniejszy element kadru, tak jak to robią filmowi profesjonaliści Komputronik.plZłóż skargę | 3 699 zł |
APPLE iPhone 14 Plus 128GB Biały MQ4Y3PX/AOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Przewód z Lightning na USB-C
Dokumentacja
Zestaw nie zawiera sluchawek... więceji wtyczki do ladowania sieciowego. Wymiary [mm]: 160,8 x 78,1 x 7,80 mm Waga [g]: 203 g Kolor: Biały Kolor producenta: Księżycowa Poświata Typ obudowy: Warstwa Ceramic Shield z przodu
Konstrukcja ze szkła (tył obudowy) Wodoodporność: IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 6 m do 30 minut) Czytnik linii papilarnych: Nie Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Biały (128GB) System operacyjny: iOS 16 Procesor [GHz]: Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: RAM: Typ procesora: 6 - rdzeniowy Procesor (opis): Czip A15 Bionic, 16-rdzeniowy system Neural Engine Obsługiwana pamięć do: Pamięć RAM [GB]: Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: - / 128 GB Cenówki - uzup dla Apple - System operacyjny: iOS 16 Rodzaj systemu: iOS Wersja systemu Android: Nie dotyczy Wersja systemu iOS: iOS 16 Modele producenta Apple: iPhone 14 Plus Przekątna ekranu [cal]: 6,7" Technologia ekranu: Super Retina XDR z technologią ProMotion, OLED
Technologia HDR Rozdzielczość ekranu [px]: 2778 x 1284 px Liczba kolorów: Szeroka gama kolorów (P3) Ochrona ekranu: Ceramic Shield Dodatkowe funkcje: True Tone
Powłoka oleofobowa
Jasność maks. 800 nitów (typowo); jasność szczytowa 1200 nitów (HDR)
458 pikseli na cal
Jednoczesne wyświetlanie informacji w wielu językach i zestawach znaków Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.7 Aparat główny [Mpix]: 12 + 12 Mpix Funkcje aparatu: Flesz True Tone
Photonic Engine
Deep Fusion
HDR4
Tryb portretowy
Tryb nocny
Panorama
Redukcja czerwonych oczu
Stabilizacja obrazu
Zdjęcia seryjne
Geoznaczniki Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 10 do 14 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 4K Aparat główny (tylny) [Mpix]: 12 Aparat przedni [Mpix]: 12 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 11 do 14 Mpix Standard GSM: 5G / 4G / 3G Bluetooth: BT 5.3 WiFi: Wi-Fi 6 (802.11ax) z technologią 2x2 MIMO GPS: Tak Rodzaj złącza: Lightning Wtyk słuchawek: Brak Rodzaj nawigacji: GPS / A-GPS / BeiDou / Galileo / Glonass Typ karty SIM: Dual SIM (nano-SIM i eSIM) Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Lightning: Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Rodzaj nawigacji: ["QZSS","Galile Neonet.plZłóż skargę | 4 840 zł |
Smartfon APPLE iPhone 14 Plus 128GB 5G 6.7" Księżycowa poświataNiestrudzony towarzysz Szybki czip iPhone 14 wyposażono w ten sam czip A15 Bionic, który użyty został w iPhone 13 P... więcejro. Czip ten napędza wszystkie funkcje iPhone’a i sprawia, że gry i aplikacje działają z wysoką płynnością. Cała ta zabawa potrwa długo dzięki zwiększonej wydajności termicznej wewnętrznej konstrukcji iPhone’a. Bezpieczne odblokowanie Czip A15 Bionic obsługuje też Face ID - ultrabezpieczną technologię autoryzacji na podstawie skanu twarzy wykonywanego przednim aparatem. iOS 16 Skorzystaj z możliwości systemu iOS 16, który oferuje nowe opcje personalizacji ekranu blokady i rozbudowane funkcje ochrony prywatności i bezpieczeństwa użytkownika. Możesz mieć na ekranie blokady piękną warstwę zdjęciową bez utraty funkcjonalności w podglądaniu postępów w pierścieniach aktywności czy bieżących powiadomień. Wzywa pomoc, gdy Ty nie możesz Podczas jazdy samochodem, iPhone 14 rozpozna przeciążenia nawet do 256 g., hałas i zmiany ciśnienia, które towarzyszą poważnym wypadkom drogowym. Jego mikrofon, akcelerometr i barometr czuwają nad bezpieczeństwem Twoim i Twoich pasażerów, dzwoniąc pod numer 112 i powiadamiając Twoje kontakty alarmowe, gdy iPhone rozpozna poważne zderzenie. Dla ochrony prywatności dane dźwiękowe są przetwarzane w całości na iPhonie. Bateria iPhone 14 ma wyjątkowo wydajną baterię, która wystarczy na około 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus i na nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14. Energię możesz szybko uzupełnić bezprzewodową ładowarką MagSafe (dostępną osobno). Wyświetlacz Super Retina XDR Zastosowana w iPhone 14 matryca OLED w rozdzielczości FHD+ zapewnia niewiarygodny kontrast z olśniewającą bielą i głęboką czernią, a do tego olśni Cię obrazem, który jest ostry i realistyczny. Funkcja True Tone dostosowuje temperaturę barw do oświetlenia, więc patrzenie w ekran mniej męczy oczy. Świetne zdjęcia Aparat główny 12 Mpx w iPhone 14 ma stabilizowany optycznie obiektyw o wyjątkowo dużej jasności ƒ/1,5. Z tym aparatem stworzysz nadzwyczajne zdjęcia w każdym świetle. Stukając w przycisk migawki, Photonic Engine zaczyna zbierać szeroki zakres danych z obrazu, wybierając i łącząc najlepsze piksele z wielu ekspozycji. Dzięki temu kolory na zdjęciach są żywsze i bardziej realistyczne, a faktury ultraszczegółow Electro.plZłóż skargę | 3 755 zł |
Apple iPhone 14 Plus 128GB - Czerwony 94322iPhone 14 Plus
- Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus
- Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 052 zł |
Smartfon APPLE iPhone 14 Plus 128GB 5G 6.7" Księżycowa poświataNiestrudzony towarzysz Szybki czip iPhone 14 wyposażono w ten sam czip A15 Bionic, który użyty został w iPhone 13 P... więcejro. Czip ten napędza wszystkie funkcje iPhone’a i sprawia, że gry i aplikacje działają z wysoką płynnością. Cała ta zabawa potrwa długo dzięki zwiększonej wydajności termicznej wewnętrznej konstrukcji iPhone’a. Bezpieczne odblokowanie Czip A15 Bionic obsługuje też Face ID - ultrabezpieczną technologię autoryzacji na podstawie skanu twarzy wykonywanego przednim aparatem. iOS 16 Skorzystaj z możliwości systemu iOS 16, który oferuje nowe opcje personalizacji ekranu blokady i rozbudowane funkcje ochrony prywatności i bezpieczeństwa użytkownika. Możesz mieć na ekranie blokady piękną warstwę zdjęciową bez utraty funkcjonalności w podglądaniu postępów w pierścieniach aktywności czy bieżących powiadomień. Wzywa pomoc, gdy Ty nie możesz Podczas jazdy samochodem, iPhone 14 rozpozna przeciążenia nawet do 256 g., hałas i zmiany ciśnienia, które towarzyszą poważnym wypadkom drogowym. Jego mikrofon, akcelerometr i barometr czuwają nad bezpieczeństwem Twoim i Twoich pasażerów, dzwoniąc pod numer 112 i powiadamiając Twoje kontakty alarmowe, gdy iPhone rozpozna poważne zderzenie. Dla ochrony prywatności dane dźwiękowe są przetwarzane w całości na iPhonie. Bateria iPhone 14 ma wyjątkowo wydajną baterię, która wystarczy na około 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus i na nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14. Energię możesz szybko uzupełnić bezprzewodową ładowarką MagSafe (dostępną osobno). Wyświetlacz Super Retina XDR Zastosowana w iPhone 14 matryca OLED w rozdzielczości FHD+ zapewnia niewiarygodny kontrast z olśniewającą bielą i głęboką czernią, a do tego olśni Cię obrazem, który jest ostry i realistyczny. Funkcja True Tone dostosowuje temperaturę barw do oświetlenia, więc patrzenie w ekran mniej męczy oczy. Świetne zdjęcia Aparat główny 12 Mpx w iPhone 14 ma stabilizowany optycznie obiektyw o wyjątkowo dużej jasności ƒ/1,5. Z tym aparatem stworzysz nadzwyczajne zdjęcia w każdym świetle. Stukając w przycisk migawki, Photonic Engine zaczyna zbierać szeroki zakres danych z obrazu, wybierając i łącząc najlepsze piksele z wielu ekspozycji. Dzięki temu kolory na zdjęciach są żywsze i bardziej realistyczne, a faktury ultraszczegółow Avans.plZłóż skargę | 3 755 zł |
Apple iPhone 14 Plus Niebieski 128GBale.pl Złóż skargę | 4 050 zł |
Smartphone APPLE iPhone 14 Plus 128 GB Blue (Niebieski) MQ523PX/ASmartphone APPLE iPhone 14 Plus 128 GB Blue (Niebieski) MQ523PX/A ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 530 zł |
Apple iPhone 14 Plus 128GB - Północ 94319iPhone 14 Plus
- Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus
- Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 975 zł |
Smartfon APPLE iPhone 14 Plus 128GB 5G 6.7" Księżycowa poświata MQ4Y3PX/ANiestrudzony towarzysz Szybki czip iPhone 14 wyposażono w ten sam czip A15 Bionic, który użyty został w iPhone 13 P... więcejro. Czip ten napędza wszystkie funkcje iPhone’a i sprawia, że gry i aplikacje działają z wysoką płynnością. Cała ta zabawa potrwa długo dzięki zwiększonej wydajności termicznej wewnętrznej konstrukcji iPhone’a. Bezpieczne odblokowanie Czip A15 Bionic obsługuje też Face ID - ultrabezpieczną technologię autoryzacji na podstawie skanu twarzy wykonywanego przednim aparatem. iOS 16 Skorzystaj z możliwości systemu iOS 16, który oferuje nowe opcje personalizacji ekranu blokady i rozbudowane funkcje ochrony prywatności i bezpieczeństwa użytkownika. Możesz mieć na ekranie blokady piękną warstwę zdjęciową bez utraty funkcjonalności w podglądaniu postępów w pierścieniach aktywności czy bieżących powiadomień. Wzywa pomoc, gdy Ty nie możesz Podczas jazdy samochodem, iPhone 14 rozpozna przeciążenia nawet do 256 g., hałas i zmiany ciśnienia, które towarzyszą poważnym wypadkom drogowym. Jego mikrofon, akcelerometr i barometr czuwają nad bezpieczeństwem Twoim i Twoich pasażerów, dzwoniąc pod numer 112 i powiadamiając Twoje kontakty alarmowe, gdy iPhone rozpozna poważne zderzenie. Dla ochrony prywatności dane dźwiękowe są przetwarzane w całości na iPhonie. Bateria iPhone 14 ma wyjątkowo wydajną baterię, która wystarczy na około 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus i na nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14. Energię możesz szybko uzupełnić bezprzewodową ładowarką MagSafe (dostępną osobno). Wyświetlacz Super Retina XDR Zastosowana w iPhone 14 matryca OLED w rozdzielczości FHD+ zapewnia niewiarygodny kontrast z olśniewającą bielą i głęboką czernią, a do tego olśni Cię obrazem, który jest ostry i realistyczny. Funkcja True Tone dostosowuje temperaturę barw do oświetlenia, więc patrzenie w ekran mniej męczy oczy. Świetne zdjęcia Aparat główny 12 Mpx w iPhone 14 ma stabilizowany optycznie obiektyw o wyjątkowo dużej jasności ƒ/1,5. Z tym aparatem stworzysz nadzwyczajne zdjęcia w każdym świetle. Stukając w przycisk migawki, Photonic Engine zaczyna zbierać szeroki zakres danych z obrazu, wybierając i łącząc najlepsze piksele z wielu ekspozycji. Dzięki temu kolory na zdjęciach są żywsze i bardziej realistyczne, a faktury ultraszczegółow Mediaexpert.plZłóż skargę | 3 755 zł |
iPhone 14 Plus 128GB 5G Księżycowa poświataiPhone 14 Plus Ekran 6,7” cala OLED Aparaty Tylny 12 + 12 Mpix, przedni 12 Mpix Pamięć wewnętrzna 128 GB Procesor A... więcejpple A15 Bionic Nowa generacja iPhone 14 Plus korzysta ze sprawdzonego czipa A15 Bionic, który zapewnia imponującą moc, wydajną grafikę oraz energooszczędno Orange.plZłóż skargę | 5 499 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Plus 128GB Midnight (MQ4X3) | 3 688 zł |
APPLE IPHONE 14 PLUS 128GB FIOLETOWY APPLE IPHONE 14 PLUS 128GB Na tej aukcji jest przedstawione urządzenie w kolorze: Purple (Czarno-Fioleto Erli.plZłóż skargę | 3 426 zł |
Apple iPhone 14 Plus 128GB 6,7" 12Mpix Księżycowa poświata5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 3 749 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Plus, 128 GB, niebieskiPełno szczęścia Dizajn. Duży i większy Bezpieczeństwo Wykrywanie wypadków wzywa pomoc, gdy Ty nie możesz. Gdy jedzi... więcejesz samochodem, iPhone 14 rozpoznaje poważ... EmpikZłóż skargę | 4 490 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 Plus 128 GB FioletowySmartfon Apple iPhone 14 Plus MQ503PX/A 128 GB Fioletowy Twoje zdjęcie. Twoja czcionka. Twoje widżety. Twój iPhone... więcejW iOS 16 są świetne nowe opcje personalizacji ekranu blokady. Możesz na nim mieć piękną warstwę zdjęciową, nie tracąc przy tym z oka postępów w pierścieniach aktywności ani bieżących powiadomień z ulubionych apek. Z kontrolą śledzenia w aplikacjach zdecydujesz, które apki będą mogły obserwować Twoją aktywność. To jedno z wielu rozwiązań w smartfonie Apple iPhone 14 Plus MQ503PX/A, dzięki którym tylko od Ciebie zależy, co i komu udostępniasz. Wykrywanie wypadków wzywa pomoc, gdy Ty nie możesz Gdy jedziesz samochodem, smartfon Apple iPhone 14 Plus MQ503PX/A rozpoznaje poważne zderzenia, dzwoni pod numer 112 i powiadamia Twoje kontakty alarmowe*. Nowy akcelerometr dużych przyspieszeń wykrywa ekstremalne ujemne i dodatnie przyspieszenia, nawet do 256 g. Barometr wykrywa zmiany ciśnienia spowodowane uruchomieniem poduszek powietrznych. Żyroskop z szerokim zakresem dynamicznym monitoruje drastyczne zmiany kierunku jazdy i położenia pojazdu w przestrzeni. Mikrofon rozpoznaje w trakcie jazdy ogromny hałas, który towarzyszy zderzeniu. Dla ochrony prywatności dane dźwiękowe są przetwarzane w całości na iPhonie. Apple opracowało zaawansowane algorytmy do analizy ruchu, wykonując testy zderzeń czołowych, tylnych, bocznych i z przewróceniem pojazdu. Żeby Wykrywanie wypadków działało najprecyzyjniej Vobis.plZłóż skargę | 3 820 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!