Смартфон Apple iPhone SE 2020 256 ГБ
Відео 50Фото 22 |
Закрити
Шапка
Apple iPhone SE 2020 256 ГБ
2020 рікiPhone SEгарний звуккомпактнийNFCбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереонемає 3.5 ммWi-Fi 6ультратонкийбез ЗП
Екран:4.7 ", 1334х750, 326 ppi, 60 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Apple A13
Камера:12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:1821 мАгод
Вага:148 г
Підтримка бездротової зарядки. Наявність вологозахисту. Залізо подібне з iPhone XR. Акцент на фото та відео зйомку. Кнопка Touch ID. Запис відео роликів зі стереозвуком (два мікрофони на торцях). Підтримка Apple Pay.
Три колірних рішення: чорний, білий, червоний. Занурення під воду до 1 метра на 30 хвилин. Версія на 2 SIM для Європи, для решти регіонів тільки 1 SIM.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Apple iPhone SE 2020 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iPhone SE 256GB - Bia?y4G smartfon, podwójny SIM / Pami?? Wewn?trzna 256 GB, ekran LCD, 4.7, 1334 x 750 pikseli, rear camera 12 MP, front camera 7 Mpx, bia?y Proshop.plПоскаржитись | 3 199 zł |
Apple iPhone SE 256GB - Księżycowa poświata 76548Superszybkość. To rodzinne.
Sercem iPhonea SE jest ten sam superszybki czip A15 Bionic, który jest w iPhonie 13. Z A15 Bionic iPhone prawie wszystko robi lepiej, a apki otwierają się błyskawicznie i działają jak marzenie. A15 Bionic napędza także zaawansowane funkcje fotograficzne, dzięki którym twarze, przedmioty i krajobrazy wyglądają fenomena... щеlnie.
Niezmordowana bateria.
Niezwykle energooszczędny czip, udoskonalona bateria i iOS 15 współpracują, optymalizując wydajność ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 3 203 zł |
Apple iPhone SE 256GB - Czerwony 76549Superszybkość. To rodzinne.
Niezwykle energooszczędny czip, udoskonalona bateria i iOS 15 współpracują, optymalizując wydajność ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 3 203 zł |
Серія Apple iPhone SEПорівняти в таблиці →
від 665 zł
гарний звук, компактний, 4.7 ", 326 ppi, 60 Гц, iOS, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, потужний процесор, Apple A13, камера: 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 1821 мАгод, 148 г, ультратонкий, без ЗП
від 1 779 zł
гарний звук, 5G, компактний, 4.7 ", 326 ppi, 60 Гц, iOS, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 2018 мАгод, 148 г, ультратонкий, без ЗП
від 636 zł
гарний звук, компактний, 4.7 ", 326 ppi, 60 Гц, iOS, 128 ГБ, ОЗП 3 ГБ, потужний процесор, Apple A13, камера: 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 1821 мАгод, 148 г, ультратонкий, без ЗП
від 2 199 zł
гарний звук, 5G, компактний, 4.7 ", 326 ppi, 60 Гц, iOS, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 2018 мАгод, 148 г, ультратонкий, без ЗП
від 2 640 zł
гарний звук, 5G, компактний, 4.7 ", 326 ppi, 60 Гц, iOS, 256 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 2018 мАгод, 148 г, ультратонкий, без ЗП
від 3 199 zł
гарний звук, компактний, 4.7 ", 326 ppi, 60 Гц, iOS, 256 ГБ, ОЗП 3 ГБ, потужний процесор, Apple A13, камера: 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 1821 мАгод, 148 г, ультратонкий, без ЗП
Відеоогляди
Apple iPhone SE 2020 Space Gray Unboxing
15 червня 2020176 переглядів
Apple iPhone SE 2020 vs Apple iPhone 12 Mini | Battle of The Minions | Which One Should You Choose?
24 грудня 20203 220 переглядів
Apple iPhone SE 2020: Review of specification!
16 квітня 202013 476 переглядів
APPLE iPHONE SE 2020 - FULL SPECIFICATIONS REVIEW
14 вересня 202017 переглядів
Apple iPhone SE 2020 Disassembly Teardown Repair Video Review 99% Identical to iPhone 8!!!
25 квітня 202088 058 переглядів
APPLE IPHONE SE 2020 REVIEW
8 лютого 202223 перегляда
iPHONE SE 2020 NIE JEST DLA MNIE... CZY ŻAŁUJĘ ZAKUPU? | WARTO GO KUPIĆ?
27 квітня 202062 593 перегляда
Dla kogo jest iPhone SE (2020)? | gościnnie SE (2016)
28 квітня 202092 864 перегляда
iPHONE SE 2020 RECENZJA NAJLEPSZY TELEFON ZA +/- 2000 PLN?
7 травня 202056 394 перегляда
iPhone SE (2020) | RECENZJA
6 травня 2020130 220 переглядів
iPHONE SE 2020WRESZCIE GO MAM!| UNBOXING
24 квітня 2020169 498 переглядів
iPhone SE 2020
24 квітня 2020695 734 перегляда
iPhone SE 2020 - RECENZJA
26 квітня 202079 709 переглядів
iPhone SE 2 (2020) - Warto Kupić w 2021? | Świetny Telefon "Na Start'❓
14 лютого 202153 307 переглядів
Nowy iPhone SE2 / 2020 to będzie HIT!
27 квітня 2020129 159 переглядів
iPhone SE 2020 - recenzja, Mobzilla odc. 519
11 червня 2020452 165 переглядів
iPhone SE (2020) Unboxing: SE = SASTA EDITION! | *GIVEAWAY*
21 травня 2020404 506 переглядів
iPhone SE 2020 256GB - Unboxing & Hands On | CHOTA PACK BADA DHAMAKA GIVEAWAY !!!
16 червня 2020220 315 переглядів
iPhone SE 2020 Unboxing (All Colors)!
25 квітня 202034 317 переглядів
iPhone SE (2020) detailed Malayalam review. [5 months later!!]
1 жовтня 202054 837 переглядів
iPhone SE 2020 Review - Clean, Compact, Capable and Cheap!
2 травня 202011 310 переглядів
IPHONE SE 2020 UNBOXING + FREE IPHONE SE (GIVEAWAY) WIN THIS iPHONE || SHELLY A. (*CLOSED*)
25 квітня 20205 965 переглядів
IPhone SE 2020 Review | PUBG TEST| PUBG MOBILE
11 березня 202312 916 переглядів
MY 2 WEEK iPHONE SE 2020 REVIEW! HOW TO BECOME A CONTENT CREATOR USING ONLY THIS DEVICE!!!
8 травня 20208 072 перегляда
Apple iPhone SE (2020) Review: This is the Phone Everyone Should Buy!
18 червня 20204 135 переглядів
Apple iPhone SE 2020 iBlason Unboxing and Giveaway Which one do you want?
27 травня 20201 778 переглядів
Unboxing iPhone SE 2020||How to put the armored glass screen protector
15 січня 20212 073 перегляда
MAG-IINQUIRE LANG DAW KAMI! - UNBOXING IPHONE SE (2020) | CJ Lanzar
25 липня 20201 458 переглядів
Iphone SE 2020 || Apple IPhone SE 2020 Unboxing & First Look || Iphone SE (2020) Review
27 серпня 2020312 переглядів
iphone SE 2020 Product Red Unboxing - The upgrade you've been waiting for?
28 квітня 2020996 переглядів
Budget 3 jutaan mending pilih iPhone X atau iPhone SE 2020?
3 грудня 20223 477 переглядів
Unboxing of my new phone | Apple IPhone SE 2020 | Back at home
12 жовтня 20211 315 переглядів
Unboxing of my iPhone SE 2020
1 травня 2020986 переглядів
Apple iPhone SE 2020 Unboxing & First Look - The Best Budget iPhone??? | Flame tech
28 травня 2021349 переглядів
iPhone 11 Pro vs iPhone SE 2020 | Hardware Specification Comparison. #iphone, #apple, #iphone se
16 травня 2020174 перегляда
Apple iPhone SE 2020 unboxing & overview | Cheapest iPhone
8 січня 2021334 перегляда
آنباکس و بررسی آیفون اس ای 2020 | iPhone SE 2020 Unboxing & Review
10 листопада 2021203 перегляда
Apple iPhone SE 2020 Review!
6 травня 2020374 перегляда
Why IPhone Se camera test review Is Trending Right Now Iphone se 2020 review
6 лютого 2023358 переглядів
Best ever unboxing of Apple iphone SE 2020
9 жовтня 2020124 перегляда
iPhone SE 2020 PRODUCT RED Unboxing
31 липня 2020156 переглядів
iPhone SE 2020 Detailed review in Malayalam // ഫോൺ വാങ്ങാൻ ആഗ്രഹിക്കുന്നവർ തീർച്ചയായും കാണുക !!
8 червня 2020162 641 перегляд
Unboxing | iPhone SE (2020) in All Colours & First Impressions
25 квітня 2020383 перегляда
Apple iPhone SE 2020 Review ll in Telugu ll
9 червня 2020488 663 перегляда
Galaxy S20 FE vs iPhone SE 2020, os poderosos "acessíveis" da Samsung e Apple [Comparativo]
9 березня 2021254 434 перегляда
iPhone SE 2020 Unboxing & initial impressions ll in Telugu ll
26 травня 2020417 674 перегляда
IPHONE SE 2020 Unboxing & review
17 червня 2020214 183 перегляда
iPhone SE 2022: muita potência, pouca evolução [ANÁLISE/REVIEW]
10 квітня 2022264 344 перегляда
unboxing iphone se 2020 + aesthetic phone case haul philippines
17 червня 2021152 877 переглядів
Unboxing iPhone SE 2020 Aesthetically ~ My first iPhone
30 серпня 2020179 915 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Apple iPhone SE 2020
Ціни на Apple iPhone SE 2020 |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone SE 2020 64 ГБ | від 665 zł | 11 пропозицій | ||
Apple iPhone SE 2020 128 ГБ | від 636 zł | 4 пропозиції | ||
Apple iPhone SE 2020 256 ГБ | від 3 199 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 640 zł
гарний звук, 5G, компактний, 4.7 ", 326 ppi, 60 Гц, iOS, 256 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Apple A15, камера: 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 2018 мАгод, 148 г, ультратонкий, без ЗП
від 4 145 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 524 zł
камерафон, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 730 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 1 796 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 797 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 625 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 449 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 2 629 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г