Смартфон Apple iPhone 12 mini 64 ГБ
Відео 42Фото 21 |
Купити Apple iPhone 12 mini 64 ГБ
Усі ціни 19 →APPLE IPHONE 12 MINI 64GB CZARNY | BATERIA 100 | GRATIS | 1 273 zł |
Apple iPhone 12 Purple Mini 64GB | 3 646 zł |
Smartfon APPLE iPhone 12 mini 64GB 5G 5.4" Czerwony MGE03PM/A | 3 150 zł |
Smartfon Apple Apple iPhone 12 mini Red 64GB Smartfon - Stan Bardzo Dobry | 2 099 zł |
Apple iPhone 12 mini Blue 64GB Smartfon - Stan Dobry | 1 149 zł |
Знайомтеся, iPhone Mini
Після гучного успіху iPhone SE 2020, який фактично був «шісткою» з оновленими комплектуючими, Apple випадково потрапила в яблучко. Виявилося, що багатьом покупцям не по душі гігантоманія нинішніх хітів мобільного ринку, їм хочеться чогось простого, зручного та не надто дорогого. Експеримент вдався, тому лінійка 2020 року починається не з звичайного iPhone 12, а з iPhone 12 Mini. Раніше Apple уникала подібного неймінга, воліючи літерні абревіатури типу SE.
5.4-дюймовий IPS дисплей
Отже, iPhone 12 Mini отримав 5.4-дюймовий OLED дисплей з роздільною здатністю 2340x1080 пікселів і підтримкою HDR-контенту і добре знайомої функції True Tone. І тут одразу два приводи для радості. По-перше, ми очікували, що роздільна здатність зросте до Full HD, а отримали відразу 2K. По-друге, у нього ідеальна діагональ дисплея для управління однією рукою. Коли ви в останній раз таке бачили? Зовнішність смартфона не виділяється із загального ряду і зберігає спадковість з минулим поколінням: закруглені краї дисплея, моноброва на самому видному місці, однотонна задня кришка і квадратний блок камери. А ось плоскі бічні грані надали його зовнішності завершеності.
Камера і фічі
Основна камера iPhone 12 mini — здвоєна з ширококутним і надширококутним об'єктивами. Фактично це та сама камера, що була в iPhone 11, але з рядом доповнень. Камера підтримує функцію Smart HDR, яка вперше дебютувала в iPhone XS, і зйомку відео в роздільній здатності 4K з частотою 60 кадрів в секунду, а одним з головних поліпшень стала можливість використовувати софтверний нічний режим з будь-яким модулем, включаючи фронтальну камеру.
Базові модулі 5G та Wi-Fi 6
Крім того, у нового iPhone 12 Mini є бездротова магнітна зарядка, вбудовані модулі 5G та Wi-Fi 6, підтримка двох SIM-карт (nano+e-SIM), а корпус захищений від пилу і вологи за стандартом IP68, тобто може провести до 30 хвилин на 6-метровій глибині. На апаратному рівні подвійна камери фактично та сама, що і в iPhone 11, але на програмному рівні все стало цікавіше. Зокрема, iPhone 12 Mini навчився знімати HDR-ролики та відео в 4K з частотою 60 кадрів в секунду.
Молодша модель з 64 ГБ пам'яті буде стартувати з позначки $699. Варіанти з 128 і 256 ГБ обійдуться дорожче.
Модификації Apple iPhone 12 mini
Ціни на Apple iPhone 12 mini |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 12 mini 64 ГБ | від 999 zł | 24 пропозиції | ||
Apple iPhone 12 mini 128 ГБ | від 1 223 zł | 7 пропозицій | ||
Apple iPhone 12 mini 256 ГБ | від 1 370 zł | 3 пропозиції |