Smartfon Apple iPhone 11 Pro Max 256 GB
Wideo 39Zdjęcia 34 |
W rzeczywistości jest to powiększona kopia iPhone'a 11 Pro, z charakterystycznym przedrostkiem „Max” w nazwie. Różni się przede wszystkim większym ekranem i większymi wymiarami, lecz telefony są identyczne pod względem funkcjonalności i cech zewnętrznych. Będąc następcą iPhone'a Xs Max, urządzenie ma równocześnie sporo różnic: trzy aparaty (szerokokątny, ultraszerokokątny, tele), nagrywanie 4K w HDR + 60 fps, tryb nocny, zoom optyczny, bardziej potężny procesor, zwiększoną pojemność akumulatora, różne kolory obudowy.
Szybkie ładowanie jest dostępne po wyjęciu z pudełka. Model ten należy porównywać przede wszystkim z Samsung Galaxy Note10 i Huawei Mate 30 Pro. Galaxy Note10 ma nieco słabszy procesor, cieńszą ramkę, gradientowe kolory i wbudowany skaner linii papilarnych. Mate 30 Pro posiada mocniejszy procesor, większą baterię i jest bardzo podobny pod względem kilku innych cech, w szczególności możliwości wykonywania zdjęć i nagrywania wideo; przy czym iPhone 11 Pro Max ma cieńsze ramki, "grzywkę”, a także jest on lepszy od Huawei pod względem oferowanego stopnia ochrony przed wilgocią (zanurzenie do 4 m wobec 1,5 m) oraz pod względem jakości realizacji wielu funkcji oprogramowania. Dany model iPhone 11 Pro Max jest dostępny na rynku europejskim (nano + eSIM). Istnieje model na 2 karty SIM (nano + nano) skierowany na rynek chiński. Przed zakupem sprawdź ten punkt ze sprzedawcą.
Kup Apple iPhone 11 Pro Max 256 GB
Sprawdź odpowiednie szczegóły u doradcy sklepu!
Apple iPhone 11 Pro Max Silver 256GB Smartfon - Stan Dobry | 1 999 zł |
Apple iPhone 11 Pro Max Silver 256GB Smartfon - Stan Bardzo Dobry | 2 149 zł |
Apple iPhone 11 Pro Max Midnight Green 256GB Smartfon - Stan Bardzo Dobry | 2 149 zł |
Apple iPhone 11 Pro Max Gold 256GB Smartfon - Stan Bardzo Dobry | 2 149 zł |
Apple iPhone 11 Pro Max Gold 256GB Smartfon - Stan Dobry | 1 999 zł |
Modyfikacje Apple iPhone 11 Pro Max
Ceny na Apple iPhone 11 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 11 Pro Max 64 GB | od 1 649 zł | 10 oferty | ||
Apple iPhone 11 Pro Max 256 GB | od 1 999 zł | 5 oferty |