Smartfon Apple iPhone Xr 64 GB / 2 SIM
Wideo 55Zdjęcia 31 |
Apple iPhone Xr 64 GB / 2 SIM
iPhone X / XS / XRNFCFaceIDbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowestereobrak 3,5 mmbrak ładowarki
Wyświetlacz:6.1 ", 1792х828 (19.5:9), 323 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, RAM 3 GB
Procesor:Apple A12 Bionic
Aparat:12 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:2940 mAh
Waga:194 g
Brak skanera linii papilarnych. Barometr. Brak przycisku Home. Numery części iPhone Xr są podane poniżej.
Model dual SIM jest dostępny w dwóch wersjach: SIM + SIM lub SIM + eSIM (rzadko). Modele z rynku azjatyckiego są częściej importowane do krajów WNP, gdyż mają one dwie pełnowartościowe tacki na kartę SIM.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Apple iPhone Xr 64 GB / 2 SIM
Wszystkie ceny 6 →Ten model został wycofany z produkcji. Najprawdopodobniej produkt NIE jest nowy, ale jest sprzedawany jako „odnowiony” (znakowanie Refurbished, REF, CPO, odnowiony itp.).
Sprawdź odpowiednie szczegóły u doradcy sklepu!
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Apple iPhone XR 64GB Product Red (194252141366) | 1 649 zł |
Apple iPhone XR 64GB Red | 1 565 zł |
Smartfon Apple iPhone XR, 3/64 GB, żółty | 2 380 zł |
Apple iPhone XR 64GB - Yellow | 1 999 zł |
Apple iPhone XR 64GB Black | 1 772 zł |
Apple iPhone XR 64GB - Red | 1 999 zł |
Wideo recenzje
Należy pamiętać, że eSIM nie działa w krajach WNP (dostawcy i operatorzy nie wyświetlają swoich numerów). Jednak model z dwiema kartami SIM jest dostępny w dwóch wersjach: SIM + SIM lub SIM + eSIM. Ta ostatnia opcja jest rzadka, ponieważ modele z rynku azjatyckiego są często importowane do krajów WNP, a do dyspozycji są dwie pełnowartościowe tacki na kartę SIM.
Inteligentny tryb kontroli przysłony i rozmycia na zdjęciach. Umożliwia zmianę poziomu i intensywności efektu bokeh. Szeroka gama kolorów obudowy. Smartfon ma tylko jeden aparat główny. Ulepszony FaceID pozwala na dokonywanie płatności przy użyciu skanowania twarzy + uniwersalne logowanie do aplikacji lub kont, ponownie przy użyciu twarzy (bez konieczności podawania nazwy użytkownika i hasła). W przeciwieństwie do iPhone'a Xs i iPhone'a Xs Max, ramka jest wykonana z aluminium (dwa ostatnie mają stal) + jeden aparat główny zamiast dwóch.
Odniesienia do iPhone Xr 64 GB (2 karty SIM / 1 karta SIM):
- MT142 - 2 karty SIM 64 GB, czerwone (edycja czerwona)
- MRY62 - 64 GB, 1 SIM, czerwony (edycja czerwona)
- MT122 - 64GB 2 SIM Czarny
- MRY42 - 64GB, 1 SIM, czarny
- MT182 - 64 GB, 2 karty SIM, niebieski
- MRYA2 - 64GB, 1 SIM, niebieski
- MT172 - 64 GB, 2 karty SIM, czerwony
- MRY82 - 64GB, 1 SIM, czerwony
- MT132 - 64 GB, 2 karty SIM, biały
- MRY52 - 64GB, 1 SIM, biały
- MT162 - 64 GB 2 SIM Żółty
- MRY72 - 64GB 1 SIM Żółty
Modyfikacje Apple iPhone Xr
Ceny na Apple iPhone Xr |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone Xr 64 GB | od 880 zł | 36 oferty | ||
Apple iPhone Xr 64 GB / 2 SIM | od 1 565 zł | 6 oferty | ||
Apple iPhone Xr 128 GB | od 1 049 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →