Ціни на Apple iPhone Xr 128 ГБ
Відео 55Фото 31 | REF від 1 049 до 1 299 zł Молодший примірник у другому поколінні «айфонів» з «іксовою» приставкою — трохи спрощений для доступності широким масам, однак без жодних компромісів в плані продуктивності. «Під капотом» у смартфона встановлений найпотужніший «шестиядерник» Apple A12 Bionic, виготовлений за 7 нм техпроцесом, конкурувати з яким на рівних можуть лічені одиниці суперників. Разом з ним всередину скляного «бутерброда» Apple iPhone Xr упаковано 3 ГБ ОЗП і 128 ГБ енергонезалежній пам'яті. Як повелося, розширенню ємність штатного сховища даних не підлягає. LCD-екран гаджета, що розтягнувся по діагоналі на 6.1 дюймів, показує картинку в нетиповій роздільній здатності 1791х828 пікселів, що, втім, властиво багатьом з роду iPhone. На ньому яскравою плямою виділяється «декольте» під 7 МП селфі-камеру і датчики сис...теми FaceID. Традиційно сильною стороною мобільного гаджета виступає фотографічна сторона питання, яку представляє 12 МП тильна камера зі світлосильною оптикою f/1.8, системою оптичної стабілізації зображення і підтримкою відеозапису у 4К зі швидкістю 60 к/с. У числі інших особливостей моделі — швидка і бездротова зарядка батареї, NFC-чип на борту і вологозахист у відповідності з вимогами стандарту IP67. |
Ця модель знята з виробництва. З великою ймовірністю товар НЕ є новим, а продається як "відновлений" (маркування Refurbished, REF, CPO, відновлений тощо).
Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iPhone XR White 128GB Smartfon - Stan Dobry | 1 049 zł |
Apple iPhone XR White 128GB Smartfon - Stan Bardzo Dobry | 1 149 zł |
Apple iPhone XR Coral 128GB Smartfon - Stan Dobry | 1 049 zł |
Apple iPhone XR Blue 128GB Smartfon - Stan Bardzo Dobry | 1 149 zł |
Apple iPhone XR Black 128GB Smartfon - Stan Jak Nowy | 1 299 zł |
Apple iPhone XR Black 128GB Smartfon - Stan Dobry | 1 049 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!