Smartfon Apple iPhone 13 256 GB
Wideo 82Zdjęcia 12 |
Zamknij
Menu
Apple iPhone 13 256 GB
2021 rokiPhone 13aparatofondobry dźwiękNFCFaceIDbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowestereobrak 3,5 mmWi-Fi 6brak ładowarki
Wyświetlacz:6.1 ", 2532x1170 (19.5:9), 460 ppi, 60 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 4 GB
Procesor:Apple A15
Aparat:2 moduły, 12 MP, + 12 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:3240 mAh
Waga:174 g
Główny aparat obsługuje stabilizację z przesunięciem matrycy. Wyświetlacz z obsługą Dolby Vision, HDR10 i HLG. Stopień ochrony IP68.
Ramy aluminiowe (13 Pro i 13 Pro Max ze stali). W przeciwieństwie do starszych modeli, nie ma skanera LiDAR, częstotliwość wyświetlania to 60 Hz, maksymalna jasność jest niższa (800 nitów kontra 1000 nitów), aparat jest tylko stabilizowany matrycowo (brak optyczny).
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Apple iPhone 13 256 GB
Wszystkie ceny 171 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Apple iPhone 13 256GB Midnight (MLQ63)iPhone 13Potężny w każdym calu. Nowa ultraszerokokąt Rozetka.plZłóż skargę | 3 195 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 13 256GB (PRODUCT)RED MLQ93PM/A (PRODUCT)REDiPhone 13. Najbardziej zaawansowany system dwóch aparatów w historii iPhone’a. Piorunująco szybki czip A15 Bionic. Wielki sko... więcejk wydajności baterii. Trwała konstrukcja. Superszybkie 5G. I jaśniejszy wyświetlacz Super Retina Xdr. Korzyści: - Wyświetlacz Super Retina XDR 6,1 cala. - Tryb filmowy zmniejszający głębię ostrości i automatycznie wprowadzający przeostrzenia w wideo. - Zaawansowany system dwóch aparatów 12 MP z obiektywem ultraszerokokąt MediaMarkt.plZłóż skargę | 3 659 zł |
Apple iPhone 13 256GB - Księżycowa poświata TEAPPPI13RMLQ73Jak zmieścić wielkie udoskonalenia w niedużych aparatach?
Cały układ zaaranżowaliśmy na nowo, przesuwając obiektywy o 45 s... więcejtopni, żeby zmieścić nasz jak dotąd najlepszy system dwóch aparatów z największą matrycą obiektywu szerokokątnego. Znaleźliśmy też miejsce na nasz system IOS z automatyczną stabilizacją matrycy. A obiektyw ultraszerokokąt Zadowolenie.plZłóż skargę | 3 376 zł |
Apple iPhone 13 256GB Księżycowa PoświataSzczegółowość eXDRemalna - nasz wyświetlacz OLED jest o 28 procent jaśniejszy i osiąga poziom... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 199 zł |
Smartfon Apple iPhone 13 256GB 6,1" 5G Czerwony MLQ93RM/ASmartfon Apple iPhone 13 256GB 6,1" 5G Czerwony Ożyw swoją codzienność technologią. Apple iPhone 13 128GB w kolorze czerwonym... więcejto nie tylko smartfon, to Twoje centrum rozrywki, narzędzie do pracy i przede wszystkim – źródło nieograniczonyc Maxelektro.plZłóż skargę | 3 949 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Apple iPhone 13Porównaj w tabeli →
od 1 908 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3240 mAh, 174 g, brak ładowarki
od 2 349 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 256 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3240 mAh, 174 g, brak ładowarki
od 3 699 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 512 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3240 mAh, 174 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
Dlaczego nie kupię iPhone 13
19 września 2021251 406 przegląd
iPhone 13 — UNBOXING I PIERWSZE WRAŻENIA
24 września 2021132 022 przegląd
iPhone 13 / 13 mini | Nie widzę sensu | RECENZJA
29 października 2021163 780 przegląd
iPhone 13 Recenzja – To NAJBARDZIEJ OPŁACALNY iPhone W Tym Roku! | Test
7 października 2021170 177 przegląd
iPhone 13 vs iPhone 12 – Porównałem Wszystko Co Najważniejsze! Jest Zaskoczenie? | Test, Porównanie
28 września 2021174 830 przegląd
Cała prawda o iPhone 13 | Recenzja
27 kwietnia 2022137 207 przegląd
iPhone 13 Recenzja - sporo usprawnień w bazowej wersji, ale rewolucji brak | Robert Nawrowski
7 października 202172 142 przegląd
iPhone 13 - Recenzja po 4 miesiącach używania | Video Camera test
13 marca 202225 620 przegląd
Recenzja iPhone'a 13 - jaki jest podstawowy smartfon z iOS? | Test Tabletowo.pl
26 listopada 202127 983 przegląd
APPLE IPHONE 13-DLACZEGO NIE 13 PRO ? RECENZJA I OPINIA
27 lutego 20227 186 przegląd
iPhone 13 Review: Lowkey Great!
28 września 20218 684 968 przegląd
iPhone 13 review: worth the upgrade?
21 września 2021790 519 przegląd
iPhone 13 - Complete Beginners Guide
29 września 20211 285 466 przegląd
Apple iPhone 13 review
5 października 20211 120 005 przegląd
iPhone 13 Review: Pros and Cons
24 września 2021448 292 przegląd
iPhone 13 Unboxing and Initial Impressions! The NEW STANDARD Phone?!
24 września 2021273 304 przegląd
iPhone 13 Review: Improves Where It Matters Most!
5 października 2021245 237 przegląd
iPhone 13 Over 6 Months Later!
4 maja 2022129 749 przegląd
iPhone 13 in 2023! - Worth it?
18 kwietnia 2022105 059 przegląd
iPhone 13 in 2022 一 Worth waiting for iPhone 14? / Long Term Review
15 maja 202297 659 przegląd
iPhone 13 Pro | Pierwsze wrażenia
24 września 202198 481 przegląd
iPhone 13 Pro | RECENZJA po 4 miesiącach
12 stycznia 202298 493 przegląd
iPhone 13 Pro & 13 Pro Max Już u Mnie A Jednak Mnie ZASKOCZYŁY! | Unboxing
24 września 2021107 005 przegląd
iPhone 13 Pro | W pogoni za konkurencją | RECENZJA
5 października 202193 982 przegląd
Test iPhone 13 Pro - mógłby być lepszy! Telefon w sensie
9 października 202188 343 przegląd
iPhone 13 mnie oszukał... [NIE KLIKBEJT]
15 września 2021101 897 przegląd
iPhone 13 Pro vs Twój stary
25 września 2021539 932 przegląd
iPhone 13 i inne nowości od Apple- podsumowanie konferencji. iPhone 13 Pro, iPad mini, Apple Watch 7
15 września 2021339 723 przegląd
iPhone 13 mini - recenzja, Mobzilla odc. 556
28 listopada 2021320 026 przegląd
iPhone 13 Pro - recenzja, Mobzilla odc. 557
3 lutego 2022303 074 przegląd
iPhone 13 Pro / iPhone 13 Mini - pierwsze wrażenia, Mobzilla Flesz odc. 77
25 września 2021160 265 przegląd
IPHONE 13 | Unboxing, nowości i pierwsze wrażenia ft. mini, 13, Pro i Pro Max
25 września 202137 701 przegląd
Wszystko o Apple iPhone 13
28 września 2021118 669 przegląd
iphone 13 unboxing 2023 (pink, 128gb) aesthetic unboxing + accessories
14 maja 2023281 702 przegląd
Unboxing iPhone 13 Pro Max | Skybambie
16 marca 20224 836 przegląd
Unboxing IPhone 13 Pro ||White\Apple@MoriumVlogss
1 listopada 20211 941 przegląd
iPhone 13 Green Unboxing & First Impressions (2022) | 128GB | In Detail Look At Color
2 lipca 202245 991 przegląd
iPhone 13 Pro Max 1TB Sierra Blue Unboxing + Accessories
6 stycznia 202316 501 przegląd
my Daughters-Unboxing of her new iPhone 13 in Red first look #unboxing #iphone #apple
30 grudnia 20213 534 przegląd
iPhone 13 Mini: Nine-Month Review
27 czerwca 202313 302 przegląd
iPhone 13 mini vs iPhone 14 Pro Detailed Camera Comparison!
7 czerwca 202319 578 przegląd
iPhone 13 Pro Max - Unboxing, Setup and Camera Test
16 marca 20221 853 przegląd
iPhone 13 & iPhone 12 Mini (+earplugs) ASMR Unboxing
19 marca 2022434 przegląd
New iPhone 13 Pro Max Alpine Green Unboxing || Accessories and Setup || Laffah Restaurant Sharjah
4 października 20221 583 przegląd
80 hazar k iPHONE 50thousand mai IPHONE 13 unboxing green #apple #iphone13 #bigbilliondays
28 września 2022536 przegląd
iPhone 13 series leather case long term review. (1 year later!)
28 września 20225 575 przegląd
UNBOXING IPHONE 13 PRO MAX
12 października 2022807 przegląd
UNBOXING IPHONE 13 PRO MAX 256GB SIERRA BLUE + AIRPODS PRO #connie #iphone13promax #airpodspro
20 kwietnia 2022367 przegląd
unboxing iphone 13 pro max + magsafe accessories
5 listopada 20221 851 przegląd
Iphone 13 Pro Sierra Unboxing - Main Taunus Zentrum Frankfurt am Main
27 grudnia 2021451 przegląd
Apple iphone 13 Review unboxing & first Look ⚡2023
15 lutego 2023614 przegląd
iPhone 13 Pro Unboxing | Aesthetic | Dinosaur Fam
5 grudnia 2021206 przegląd
Unboxing iPhone 13 Pro Max And PUBG Gameplay And Graphics Test | PUBG Mobile | Rock YT Gaming
16 grudnia 2022317 przegląd
iPhone 13 camera test / iPhone 13 full camera review / iPhone 13 vlog day and night
31 października 2023527 przegląd
VLOG: unboxing my new iPhone 13 | mini grocery run, new shoes + phone accessories | SA YouTuber
16 lutego 2023508 przegląd
Unboxing: Quntis Mini 20W USB C Wall Charger iPhone 13/12, Android, LG, Wall Plug Block (2-Pack).
19 listopada 2021196 przegląd
Iphone 13 Pro Max Gold |Unboxing|Short
15 lutego 2022165 przegląd
IPHONE 13 UNBOXING & BGMI GAMEPLAY | KHOUF GAMING
5 listopada 2022335 przegląd
Unboxing the Sony A6600 | IPHONE 13 Pro Max vs. Sony A6600 | Side by Side Comparison | Sony vs Canon
23 stycznia 2022658 przegląd
iPhone 15 vs iPhone 13: Comparison, Similarities And Differences
23 stycznia717 przegląd
Iphone 13 pro max Unboxing And Review | GOLD with Leather Case
2 stycznia 2022515 przegląd
iPhone 13 UNBOXING with Accessories || Quick Look - The First iPhone Experience *Excited*#iphone
29 października 2023719 przegląd
Budget Apple iPhone 13 Unboxing | HRSvlogs தமிழ்
18 listopada 2023498 przegląd
IPHONE 13 AND IPHONE 13 PRO UNBOXING | APPLE | UNBOXING 2022
7 czerwca 2022276 przegląd
Pink iPhone 13 aesthetic unboxing | Rachel Clare
4 lipca 2022597 przegląd
Unboxing iPhone 13 Pro Max Alpine Green | FINEST Colour | Camera Test | COD Mobile Gameplay
5 czerwca 2022535 przegląd
iPhone 15 Pro Max vs iPhone 13 Pro Max - Speed Test & Comparison!
31 października 2023825 przegląd
UNBOXING Apple iPhone 13 Pro Sierra Blue Unlocked 128 GB
19 maja 2022131 przegląd
Unboxing iphone 13 pro max | + Accessories
5 stycznia 2022158 przegląd
[UNBOXING] Pink iPhone 13 + Casetify & Magsafe Accessories
24 listopada 2022637 przegląd
Uncovering Green Apple iPhone 13 (good condition) ordered from cashify.
23 stycznia839 przegląd
Unboxing Iphone 13 Pro Max + Apple Store Marina Bay Sands Quick Tour
8 grudnia 2021298 przegląd
[UNBOXING] kuys’ gift for my parentsiPhone 14 pro max, iPhone 13, and my Articulator
29 listopada 2022250 przegląd
iPhone 13 Pro White [Unboxing] the Filmmaker dream?
27 grudnia 2021422 przegląd
Unboxing iPhone 13 Pro Max ★Gold 256 GB★
20 marca 2022142 przegląd
iPhone 13 Pro Graphite Unboxing and Overview
29 listopada 2021173 przegląd
iPad Pro & iPhone 13 Pro Max Unboxing
25 grudnia 2021201 przegląd
Bought iphone 13 From Youtube Money ?? | Complete Unboxing | Android to ios review
12 marca 2023179 przegląd
Bought iphone 13 From Youtube Money ?? | Complete Unboxing | Android to ios review
12 marca 2023179 przegląd
iPhone 13 Pro Unboxing - Graphite
1 grudnia 2021114 przegląd
IPHONE 8 PLUS VS IPHONE 13 PRO! gold iphone 13 pro unboxing, review and photo comparison
18 września 2022143 przegląd
Apple iPhone 13 Pro Gold 1TB UNBoxing
4 października 2021109 przegląd
Modyfikacje Apple iPhone 13
Ceny na Apple iPhone 13 |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 13 128 GB | od 1 908 zł | 193 oferty | ||
Apple iPhone 13 256 GB | od 2 349 zł | 177 oferty | ||
Apple iPhone 13 512 GB | od 3 699 zł | 114 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 663 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 256 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Apple A14, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 2815 mAh, 164 g, super cienki, brak ładowarki
od 2 890 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.1 ", 460 ppi, 60 Hz, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3279 mAh, 172 g, brak ładowarki
od 2 249 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A15, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 3095 mAh, 204 g, brak ładowarki
od 4 116 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki