Smartfon Apple iPhone Xs Max 512 GB
Wideo 45Zdjęcia 16 |
iPhone z maksymalną prędkością - duży, drogi i z pojemnym miejscem na dane na pokładzie. Przy wymiarach porównywalnych z Apple iPhone 8 Plus przekątna ekranu smartfona jest o cały cal większa - 6,5 cala w porównaniu do 5,5. Wszystko za sprawą bezramkowej stylistyki, która jest lekko rozcieńczona jedynie niewielkim „dekoltem” u góry wyświetlacza. W roli tego ostatniego matryca typu Super AMOLED o rozdzielczości 2688x1242 pikseli i markowe „bułeczki” na wzór True Tone (dostosowanie temperatury barwowej do warunków otoczenia), 3D Touch (rozpoznawanie siły docisku), itp.
jest używany. Pod względem wydajności tylko kilku konkurentów może konkurować na równi z Apple iPhone Xs Max 512 GB - chip Apple A12 Bionic, wyprodukowany w technologii procesowej 7 nm, w połączeniu z 4 GB pamięci RAM, ma solidną rezerwę mocy. na przyszłość. Tradycyjnie mocną stroną urządzenia jest rejestracja zdjęć i wideo. W tym przypadku użytkownik ma prawo zaufać aparatowi głównemu 12 + 12 Mpx z podwójnym czopem optycznym i zaawansowanym systemem ustawiania ostrości, a także polegać na module selfie 7 Mpx do wykonywania autoportretów. Oprócz wszystkiego innego smartfon rozpoznaje użytkownika po twarzy (system Face ID), nie boi się wilgoci (ochrona IP68), obsługuje technologie szybkiego i bezprzewodowego ładowania baterii, a także posiada w swoim arsenale pełen zestaw modułów komunikacyjnych, w tym chip NFC do dokonywania płatności zbliżeniowych.
Kup Apple iPhone Xs Max 512 GB
Sprawdź odpowiednie szczegóły u doradcy sklepu!
Smartfon Apple iPhone XS Max 4/512GB Szary (MT562ZD/A) | 3 179 zł |
Smartfon Apple iPhone XS Max, 4/512 GB, szary | 3 570 zł |
Apple iPhone Xs Max 512GB - Silver | 2 999 zł |
Smartfon Apple iPhone XS Max, 4/512 GB, srebrny | 3 570 zł |
Apple iPhone Xs Max 512GB - Grey | 3 699 zł |
Smartfon wyróżnia się lepszą ochroną przed wilgocią IP-68 w porównaniu do IP-67 w porównaniu do swojego poprzednika. Inteligentny tryb kontroli przysłony i rozmycia na zdjęciach. Umożliwia zmianę poziomu i intensywności efektu bokeh. Ekran dotykowy 3D, który rozpoznaje zarówno lekkie, jak i mocne kliknięcia. W przeciwieństwie do iPhone'a Xr, ramka jest wykonana ze stali (Xr ma aluminium) + dwa główne aparaty zamiast jednego.
Elementy iPhone Xs Max 512 GB ( 1 karta SIM / 2 karty SIM):
- MT792 512 GB 2 SIM Gold
- MT582 - 512 GB 1 SIM Gold
- MT782 - 512 GB 2 SIM srebrny
- MT572 - 512 GB 1 SIM srebrny
- MT772 - 512 GB 2 SIM Czarny
- MT562 - 512 GB, 1 karta SIM, czarny
Modyfikacje Apple iPhone Xs Max
Ceny na Apple iPhone Xs Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone Xs Max 64 GB | od 1 099 zł | 7 oferty | ||
Apple iPhone Xs Max 256 GB | od 1 299 zł | 4 oferty | ||
Apple iPhone Xs Max 512 GB | od 2 999 zł | 7 oferty |