Smartfon Apple iPhone 15 Pro 512 GB
Wideo 6Zdjęcia 17 |
Apple iPhone 15 Pro 512 GB
2023 rokiPhone 15 Proaparatofonflagowiecdobry dźwięk120 HzNFCFaceIDbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowestereoDolby AtmosUSB C 3 fastbrak 3,5 mmsatelitaWi-Fi 6ELTPObrak ładowarki
Wyświetlacz:6.1 ", 2556x1179, 461 ppi, 120 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 8 GB
Procesor:Apple A17 Pro
Aparat:3 moduły, 48 MP, + 12 MP, i 12 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:3274 mAh
Waga:187 g
Przy nagrywaniu w formacie RAW wykorzystywane są wszystkie 48 MP aparatu przedniego - technologia 4x pixel (obiektyw główny przy wykorzystaniu całej powierzchni matrycy może pracować jako teleobiektyw). Tytanowa obudowa. LiDAR.
Dla modeli Pro i Pro Max dodano funkcję Action Button - funkcja połączona jest z bocznym przyciskiem na ramce i odpowiada za różne tryby (latarka, tryby dźwięku, aparat, odbieranie połączeń itp.). Zamiast Lightning zastosowano złącze USB C.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Apple iPhone 15 Pro 512 GB
Wszystkie ceny 57 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Apple iPhone 15 Pro 512GB Natural Titanium (MTV93) | 6 595 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 15 Pro 512GB Tytan naturalny MTV93PX/A | 6 839 zł |
Apple iPhone 15 Pro 512GB - Naturalny tytan TEAPPPI15PMTV93 | 6 763 zł |
APPLE iPhone 15 Pro 512GB Tytan Czarny MTV73PX/A | 6 799 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Pro 512GB Tytan Błękitny GS-T-APL-1363 | 6 799 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Apple iPhone 15 Pro
Ceny na Apple iPhone 15 Pro |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 Pro 128 GB | od 4 299 zł | 91 oferta | ||
Apple iPhone 15 Pro 256 GB | od 5 095 zł | 83 oferty | ||
Apple iPhone 15 Pro 512 GB | od 5 959 zł | 58 oferty | ||
Apple iPhone 15 Pro 1 TB | od 7 399 zł | 68 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →