Ceny na Apple iPhone 15 Plus 128 GB
Wideo 6Zdjęcia 15 | od 4 049 do 6 095 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.7; rozdzielczość ekranu: 2796х1290; Ochrona ekranu: Ceramic Shield; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 82; DCI-P3; ОС: iOS; Model procesora: Apple A16; Procesor (GHz): 3.46; GPU: Apple GPU 5-core graphics; Pamięć RAM (GB): 6; Typ RAM: LPDDR5 dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple iPhone 15 Plus 128 GB - czarny MU0Y3PX/AIPHONE 15 PLUS MA DYNAMIC ISLAND – Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umknęły, gdy a... więcejkurat robisz coś innego. Możesz zobaczyć, kto dzwoni, albo sprawdzić status lotu i wiele innych informacji.
INNOWACYJNA KONSTRUKCJA – iPhone 15 Plus ma konstrukcję z wytrzymałego barwionego szkła i aluminium. Jest odporny na zachlapania, wodę i pył. Warstwa Ceramic Shield z przodu jest twardsza niż szkło w jakimkolwiek innym smartfonie. A wyświetlacz Super Retina XDR 6,7″ jest nawet 2x jaśniejszy w słońcu niż wyświetlacz iPhone’a 14.
APARAT GŁÓWNY 48 MP Z ZOOMEM 2X – Aparat główny 48 MP robi zdjęcia o ultrawysokiej rozdzielczości. Dzięki temu jeszcze łatwiej uchwycisz na zdjęciach niesamowite detale. A zoomem 2x jakości optycznej wykadrujesz perfekcyjne zbliżenia.
PODKRĘCONE PORTRETY – Portrety olśniewają niespotykanym dotąd bogactwem kolorów i detali. I wystarczy stuknięcie, żeby przenieść ostrość z jednego obiektu na drugi – nawet po wykonaniu zdjęcia.
MEGAMOCNY CZIP A16 BIONIC – Superszybki czip daje moc zaawansowanym funkcjom, takim jak fotografia obliczeniowa, płynnie wyświetlane powiadomienia Dynamic Island czy izolowanie głosu podczas połączeń telefonicznych. Jest też niesamowicie energooszczędny Amazon.plZłóż skargę | 4 401 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Plus 128GB Yellow (MU123)Dynamic IslandDynamic Island podświetla powiadomienia i aktywności na żywo, abyś ich nie przegapił, gdy zajmujesz s... więcejię czymś innym. Możesz śledzić swoją następną podróż, sprawdzać, kto dzwoni, sprawdzać status swojego lotu i wiele więcej.Nowy 48-megapikselow Rozetka.plZłóż skargę | 5 082 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 15 Plus 128GB Żółty MU123PX/AiPhone 15 Plus ma Dynamic Island, aparat główny 48 MP i Usb‑C, a wszystko to w konstrukcji z wytrzymałego barwioneg... więcejo szkła i aluminium. Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umknęły, gdy akurat robisz coś innego, możesz zobaczyć, kto dzwoni, albo sprawdzić status lotu i wiele innych informacji. iPhone 15 Plus ma konstrukcję z wytrzymałego barwionego szkła i aluminium, jest odporny na zachlapania, wodę i pył. MediaMarkt.plZłóż skargę | 4 549 zł |
Apple iPhone 15 Plus 128GB - Żółty TEAPPPI15QMU123iPhone 15 Plus
Dynamic Island.
Oko na wszystko.
Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby... więcejCi nie umknęły, gdy akurat robisz coś innego. Pozwoli najszybciej sterować odtwarzaniem muzyki, zobaczyć, kto dzwoni, i na przykład sprawdzić status lotu.
Trwałość
na całość.
Kolor na wskroś.
Nowa, innowacyjna konstrukcja ma tył ze szkła, które w całości nasycono kolorem. Dzięki wzmocnieniu szkła w specjalnym procesie dwukrotnej wymiany jonowej i obudowie z lotniczego ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 4 574 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Plus 128GB 6,7" Czarny MU0Y3HX/ASmartfon Apple iPhone 15 Plus 128GB 6,7" Czarny Smartfon Apple iPhone 15 Plus 128GB 6,1" - podkreślanie stylu i ele... więcejgancji. Kiedy design stoi na straży funkcjonalności Maxelektro.plZłóż skargę | 5 899 zł |
APPLE iPhone 15 Plus 128GB Zielony MU173PX/AOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Przewód USB-C 1m
Dokumentacja Wymiary [mm]: 160,9 x 77,8 x 7,80 mm Waga... więcej[g]: 201 g Kolor: Zielony Inne: Face ID przy użyciu technologii rozpoznawania twarzy w aparacie TrueDepth
Dotyk Haptyczny
Zgodność z MagSafe Typ obudowy: Konstrukcja z aluminium Wodoodporność: Klasa IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 6 m do 30 minut) Czytnik linii papilarnych: Nie Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Zielony (128GB) System operacyjny: iOS 17 Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: b/d Typ procesora: 6 - rdzeniowy Procesor (opis): Czip A16 Bionic Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: - / 128 GB Cenówki - uzup dla Apple - System operacyjny: iOS 17 Rodzaj systemu: iOS Wersja systemu Android: Nie dotyczy Wersja systemu iOS: iOS 17 Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele producenta Apple: iPhone 15 Plus Przekątna ekranu [cal]: 6,7" Technologia ekranu: Super Retina XDR OLED Rozdzielczość ekranu [px]: 2796 x 1290 px Liczba kolorów: Szeroka gama kolorów (P3) Ochrona ekranu: Ceramic Shield Dodatkowe funkcje: Dynamic Island
HDR
True Tone
Konstrast 2 000 000:1 (typ.)
Jasność maks. 1000 nitów (typowo); jasność szczytowa 1600 nitów (HDR); jasność szczytowa 2000 nitów (w plenerze)
Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców
Jednoczesne wyświetlanie informacji w wielu językach i zestawach znaków Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.7 Aparat główny [Mpix]: 48 + 12 Mpix Funkcje aparatu: Główny 48 MP: 26 mm, przysłona ?/1,6, system OIS z automatyczną stabilizacją matrycy, funkcja 100% Focus Pixels, obsługa zdjęć o ultrawysokiej rozdzielczości (24 MP i 48 MP)
Ultraszerokoką Neonet.plZłóż skargę | 4 324 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Plus 128GB Różowy GS-T-APL-1386Dynamic Island. Oko na wszystko. Dynamic Island eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umknęły, gdy aku... więcejrat robisz coś innego. Pozwoli najszybciej sterować odtwarzaniem muzyki, zobaczyć, kto dzwoni, i na przykład sprawdzić status lotu. Trwałość na całość. Kolor na wskroś. Nowa, innowacyjna konstrukcja ma tył ze szkła, które w całości nasycono kolorem. Dzięki wzmocnieniu szkła w specjalnym procesie dwukrotnej wymiany jonowej i obudowie z lotniczego aluminium iPhone 15 jest niesamowicie wytrzymały. Nowy aparat główny 48 MP. Każde zdjęcie przechodzi pojęcie. Aparat główny rejestruje teraz obrazy o ultrawysokiej rozdzielczości. Co oznacza, że olśniewające, niesamowicie szczegółowe zdjęcia – i te dokumentujące chwile, i te zapierające dech – wyjdą Ci od teraz spod palca. Nowe portrety. Fokus, pokus, pstryk i łał. Portrety Twojego autorstwa będą robić ogromne wrażenie dzięki drobnym detalom i głębokim barwom. A teraz możesz jednym stuknięciem przenieść punkt ostrości z jednego obiektu na drugi, nawet na gotowym zdjęciu. Czyli czarujesz. Chcesz uchwycić coś, co zaraz minie? Nie musisz marnować czasu na włączenie trybu Portret. Jeśli fotografujesz człowieka, kota lub psa, iPhone 15 automatycznie zarejestruje informacje o głębi ostrości. I od razu możesz wyświetlić zdjęcie jako portret z artystycznie rozmytym tłem. Lub wybrać ten efekt później w apce Zdjęcia. Bateria na cały dzień. Na wszystko, od czego nie możesz się oderwać. Nawet 3 dodatkowe godziny odtwarzania wideo w porównaniu z iPhonem 12 Czip A16 Bionic. Megamoc Pro. Czip A16 Bionic napędza przeróżne zaawansowane rozwiązania. Jego zasługą jest na przykład fotografia obliczeniowa, która pozwala robić zdjęcia 24 MP i podkręcone portrety, izolowanie głosu podczas połączeń telefonicznych i niezwykła płynność gier o intensywnej grafice. Wszystko to działa z wyjątkową energooszczędno Komputronik.plZłóż skargę | 4 599 zł |
Apple iPhone 15 Plus 128GB - Różowy 117788iPhone 15 Plus
Trwałość
Nowa, innowacyjna konstrukcja ma tył ze szkła, które w całości nasycono kolorem. Dzięki wzmocnieniu szkła w specjalnym procesie dwukrotnej wymiany jonowej i obudowie z lotniczego ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 662 zł |
APPLE iPhone 15 Plus 128GB Greenale.pl Złóż skargę | 4 650 zł |
Apple iPhone 15 Plus 128GB 6,7" 48Mpix Żółty5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 4 549 zł |
Apple iPhone 15 Plus 128GB - Czarny 117787iPhone 15 Plus
Trwałość
Nowa, innowacyjna konstrukcja ma tył ze szkła, które w całości nasycono kolorem. Dzięki wzmocnieniu szkła w specjalnym procesie dwukrotnej wymiany jonowej i obudowie z lotniczego ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 574 zł |
iPhone 15 Plus 128GB 5G CzarnyWyświetlacz 6,7″ OLED Aparaty Tylny 48 + 12 Mpix, przedni 12 Mpix Bateria 4383 mAh Pamięć RAM 6 GB Pamięć wewnętrzn... więceja 128 GB Procesor A16 Bionic Orange.plZłóż skargę | 5 587 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Plus 128GB Pink (MU103) | 4 480 zł |
Smartfon iPhone 15 Plus 128GB 5G 6.7' ZielonyApple iPhone 15 Plus Nowa, innowacyjna konstrukcja ma tył ze szkła, które w całości nasycono kolorem. Dzięki wzmocn... więcejieniu szkła w specjalnym procesie dwukrotn... EmpikZłóż skargę | 4 299 zł |
Apple iPhone 15 Plus 128GB 6,7" 48Mpix Niebieski5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 4 599 zł |
Apple iPhone 15 Plus 128GB - Black | 4 858 zł |
Apple iPhone 15 Plus 128GB Black - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 5 079 zł |
Apple iPhone 15 Plus 128GB (czarny) | 5 299 zł |
Apple iPhone 15 128GB Black | 4 379 zł |
Smartfon Apple iPhone 15 Plus 128GB zielonySmartfon Apple iPhone 15 Plus 128GB zielony Trwałość na całość. Kolor na wskroś. Nowa, innowacyjna konstrukcja ma t... więcejył ze szkła, które w całości nasycono kolorem. Dzięki wzmocnieniu szkła w specjalnym procesie dwukrotnej wymiany jonowej i obudowie z lotniczego aluminium iPhone 15 jest niesamowicie wytrzymały. Dynamic Island w smartfonie Apple iPhone 15 Plus eksponuje alerty i wydarzenia na żywo, żeby Ci nie umknęły, gdy akurat robisz coś innego. Pozwoli najszybciej sterować odtwarzaniem muzyki, zobaczyć, kto dzwoni, i na przykład sprawdzić status lotu. Wszystko, co robisz. I będziesz robić. Dynamic Island da Ci znać o opóźnionym locie, prześledzi z Tobą trasę wędrówki i pokaże, że czas skończyć trening. A ponieważ apek obsługiwanych przez tę funkcję cały czas przybywa, Dynamic Island będzie dla Ciebie ogarniać coraz więcej. Wyświetlacz Super Retina XDR jest w słońcu dwukrotnie jaśniejszy w porównaniu z wyświetlaczem iPhone’a 14. Widać to gołym okiem. A ze znaczącym skokiem jasności szczytowej HDR wszystkie filmy – także te, które kręcisz – wyglądają doskonale. W trybie czuwania smartfon Apple iPhone 15 Plus wyświetla informacje pełnoekranowo, więc jednym rzutem oka odczytasz je nawet z większej odległości. Kiedy ustawisz ładowane urządzenie w poziomie, na wyświetlaczu zobaczysz godzinę, ulubione zdjęcia lub widżety. Nowy aparat główny 48 MP. Każde zdjęcie przechodzi pojęcie. Aparat główny w smartfonie Apple iPhone 15 Plus rejestruje teraz obrazy o ultrawysokiej rozdzielczości. Co oznacza, że olśniewające, niesamowicie szczegółowe zdjęcia – i te dokumentujące chwile, i te zapierające dech – wyjdą Ci od teraz spod palca. Trzy poziomy zoomu o jakości optycznej pozwolą Ci uchwycić idealne zbliżenie bez choćby ruchu w kierunku obiektu. Nowe portrety. Fokus, pokus, pstryk i łał. Chcesz uchwycić coś, co zaraz minie? Nie musisz marnować czasu na włączenie trybu Portret. Jeśli fotografujesz człowieka, kota lub psa, smartfon Apple iPhone 15 Plus automatycznie zarejestruje informacje o głębi ostrości. I od razu możesz wyświetlić zdjęcie jako portret z artystycznie rozmytym tłem. Lub wybrać ten efekt później w apce Zdjęcia. Photonic Engine. Fantastyczne fotki. Nowy Photonic Engine w smartfonie Apple iPhone 15 Plus wydobywa z portretów to, co najlepsze. Łączy najwyższej jakości piksele ze zdjęcia o ultrawysokiej rozdzielczości z drugim zdjęciem optymalnym pod kątem światła. Rezultatem jest obraz 24 MP, czyli o dwukrotnie większej rozdzielczości. A przy tym plik tak mały, że łatwo go przechowywać i udostępniać – genialne rozwiązanie na codzienne pstrykanie. Czip A16 Bionic. Megamoc Pro. Czip A16 Bionic w smartfonie Apple iPhone 15 Plus napędza przeróżne zaawansowane rozwiązania. Jego zasługą jest na przykład fotografia obliczeniowa, która pozwala robić zdjęcia 24 MP i podkręcone portrety, izolowanie głosu podczas połączeń telefonicznych i niezwykła płynność gier o intensywnej grafice. Wszystko to działa z wyjątkową energooszczędno Vobis.plZłóż skargę | 4 401 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!