Ceny na Apple iPhone 12 Pro 128 GB
Wideo 46Zdjęcia 28 | od 1 631 do 4 700 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.1; rozdzielczość ekranu: 2532x1170 (19.5:9); Ochrona ekranu: Ceramic Shield; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 86; ОС: iOS; Model procesora: Apple A14; Procesor (GHz): 3.1; Pamięć RAM (GB): 6; Pamięć (GB): 128; Slot na karty pamięci: brak dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IPHONE 12 PRO 128GB SZARY | WYDAJNA BATERIA | GRATIS APPLE IPHONE 12 PRO 128GB Na tej aukcji jest przedstawione urządzenie w kolorze: Graphite (Czarno-Szary) GRA... więcejTISY DO ZAMÓWIENIA: Oryginalna ładowarka Firmy Jellico Oryginalny kabel Firmy Jellico Wsparcie Techniczne po zakupie Doskonale zabezpieczoną przesyłkę na czas transportu Doskonalszy aparat. Więcej możliwości. Dzięki współpracy doskonalszego pod każdym względem sprzętu z superintelige Erli.plZłóż skargę | 1 880 zł |
Smartfon APPLE iPhone 12 Pro 128GB 5G 6.1" Grafitowy MGMK3PM/A5G zadebiutowało w wersji Pro. A14 Bionic zdecydowanie wyprzedza chipy w innych smartfonach. Profesjonalny system a... więcejparatów przenosi zdjęcia słabo oświetlonych scen na wyższy poziom, a iPhone 12 Pro Max jeszcze bardziej je udoskonala. Ceramic Shield nawet czterokrotnie zwiększa odporność na upadki. Oto nowa seria iPhone'a Pro.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 4 700 zł |
Apple iPhone 12 Pro Graphite 128GB Smartfon - Stan DobryiPhone 12 Pro – Nowa Era... więcejTechnologii Mobilnych
iPhone 12 Pro imponuje eleganckim designem, łącząc matowe szkło z wykończeniem ze stali nierdzewnej. Wyświetlacz Super Retina XDR o przekątnej 6,1 cala dostarcza niezrównaną jakość obrazu, oferując żywe kolory i doskonałe detale. Jego ceramiczny front Ceramic Shield zwiększa odporność na upadki i zarysowania.
Wydajność.
Zastosowanie procesora A14 Bionic, najszybszego chipa w Vedion.plZłóż skargę | 1 849 zł |
Apple Iphone 12 Pro 128gb 6.1´´ Dual Sim Refurbished Niebieski 12PRO128GBBPierwotnie wydany w październiku 2020 r. Odblokowany, bez karty SIM, model A23411 6,1-calowy wyświetlacz Super Reti... więcejna XDR z chipem OLED A14 Bionic z 16-rdzeniowym silnikiem neuronowym Odtwarzanie wideo: do 17 godzin 5G, Gigabit LTE i 802.11ax Wi-Fi z 2x2 MIMO Bezprzewodowa technologia Bluetooth 5.0 NFC z trybem czytnika Pro 12 MP Ultraszerokokąt tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 209 zł |
SMARTFON APPLE IPHONE 12 PRO 128GB WYBÓR KOLORÓW SMARTFON APPLE IPHONE 12 PRO 128GB Dostępne kolory: Pacific Blue Gold Graphite Po dokonaniu zakupu, w Wi... więcejadomości do Sprzedającego, dokonaj wyboru koloru z powyższej listy. W przypadku braku wyboru - wyślemy do Ciebie losowy kolor. ☑️ iPhone w znakomitej kondycji technicznej i bardzo dobrym stanie wizualnym. ☑️ Telefon sprawdzony i przetestowany przez specjalistów. W twoje ręce trafia sprzęt najwyższej jakości, poddany wieloetapowemu procesowi testów, w pełni sprawny technicznie. ☑️ Oszczędzasz do 50% w stosunku do sprzętu nowego. ☑️ Zdjęcia prezentowane na aukcji pokazują realny stan przykładowego modelu telefonu z naszej oferty. ☑️ W zestawie telefon, kabel do ładowania oraz gratisy! ☑️ Gwarantujemy minimum 80% kondycji baterii natomiast średnia kondycja baterii w oferowanych telefonach to 89% ☑️ Najlepszy stosunek ceny do jakości! iPhone w 100% sprawny technicznie. Jego wygląd oceniamy jako bardzo dobry. Niemniej jednak może posiadać ślady naturalnego użytkowania, takie jak na przykład ryski i otarcia, które nie wpływają na jego sprawność techniczną. Dzięki minimalnej ingerencji w stan telefonu, możesz cieszyć się obniżoną ceną i oryginalną jakością. Telefon nie jest produktem nowym. Każdy pojedynczy smartfon został ręcznie sprawdzony przez wykwalifikowane Erli.plZłóż skargę | 1 742 zł |
Super - Apple Iphone 12 pro 128gb - Graphite / Szary WITAJ ! Szukasz dobrego smartfona w znakomitej cenie? Sprawdź poniższą aukcję i zamień swój stary telefon na urz... więcejądzenie, które spełni Twoje oczekiwania. Wiadomości, maile, social media – przed ekranem smartfonów spędzamy każdego dnia nawet kilka godzin. Postaw na najlepsze i sprawdzone marki. Specyfikacja modelu : Model: Iphone 12 pro Procesor: Apple A14 Język:do wyboru w tym Polski ROM: 128GB SMARTFON w klasie A INFORMACJE TECHNICZNE Telefon nie posiada SIM-locka Telefon pochodzi ze sprawdzonego źródła, dlatego nie jest zablokowany w systemie icloud Telefon nadaje się od razu do użycia – wystarczy Twoja karta SIM Telefon działa w systemie iOS Telefon posiada polskie menu oraz nie ma żadnych cech oprogramowania, pochodzącego od operatora sieci ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA smartfon Apple iPhone 12 kluczyk SIM karta gwarancyjna Cały komplet zapakowany jest w pudełko serwisowe DOSTĘPNE KOLORY W ofercie naszej Firmy posiadamy aktualnie wersje w kolorze: Graphite - szarym Prosimy o wybór koloru po zakupie w przeciwnym razie wyślemy kolor losowy ! GRATISY nowy kabel z wejściem USB - zamiennik nowa ładowarka - zamiennik szkło hartowane naklejone na Twojego smartfona Na innej aukcji możesz dokupić ładowarkę 25W SMARTFON klasy A Co oznacza klasa A w przypadku smartfonów, które oferujemy? To oznaczenie jakości, dotyczące sprzedawanego produktu. Technicznie: Telefon jest doskonałej jako Erli.plZłóż skargę | 1 631 zł |
SMARTFON APPLE IPHONE 12 PRO 128GB - WYBÓR KOLORÓW GRATISY Oryginalny smartfon Apple iPhone 12 PRO 128GB Perfekcja w zasięgu ręki: Wybierając nasz smartfon, inwest... więcejujesz w urządzenie, które zachowuje pełnię funkcjonalności oraz estetyczny wygląd . Nasze telefony są dokładnie testowane, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników . Oferujemy Ci nie tylko doskonałe doświadczenie użytkowania, ale również pewność zakupu popartą 12-miesięczną gwarancją . Wybierając nasz smartfon, wybierasz nie tylko wysoką jakość i oszczędność, ale również działasz na rzecz lepszej przyszłości dla naszej planety. Bądź EKO . Zostań częścią zmiany na lepsze już dziś. Erli.plZłóż skargę | 1 677 zł |
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue 128GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone 12 Pro – Nowa Era... więcejTechnologii Mobilnych
Zastosowanie procesora A14 Bionic, najszybszego chipa w Vedion.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Apple iPhone 12 Pro Graphite 128 GB Smartfon - Stan Dobry (Komunikat o LCDVedion.pl Złóż skargę | 1 649 zł |
Apple Iphone 12 Pro 128gb 6.1´´ Dual Sim Refurbished Złocisty 12PRO128GBGDDane techniczne:Rozm tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 232 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!