Ця модель знята з виробництва. З великою ймовірністю товар НЕ є новим, а продається як "відновлений" (маркування Refurbished, REF, CPO, відновлений тощо).
Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Apple iPhone 11 Pro Max Silver 64GB Smartfon - Stan DobryiPhone 11 Pro Max: Wielk... щеoformatowy Luksus w Technologii Apple
iPhone 11 Pro Max, będący wizytówką innowacji Apple, prezentuje się w eleganckim, wyrafinowanym designie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, posiada matowe szklane tylne wykończenie i ramę ze stali nierdzewnej, co nadaje mu luksusowego charakteru. Jest dostępny w kilku klasycznych kolorach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnego stylu użytkownika. Vedion.plПоскаржитись | | 1 699 zł | | |
|
| Apple iPhone 11 Pro Max Space Gray 64GB Smartfon - Stan DobryiPhone 11 Pro Max: Wielk... щеoformatowy Luksus w Technologii Apple
iPhone 11 Pro Max, będący wizytówką innowacji Apple, prezentuje się w eleganckim, wyrafinowanym designie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, posiada matowe szklane tylne wykończenie i ramę ze stali nierdzewnej, co nadaje mu luksusowego charakteru. Jest dostępny w kilku klasycznych kolorach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnego stylu użytkownika. Vedion.plПоскаржитись | | 1 699 zł | | |
|
| Apple iPhone 11 Pro Max Midnight Green 64GB Smartfon - Stan DobryiPhone 11 Pro Max: Wielk... щеoformatowy Luksus w Technologii Apple
iPhone 11 Pro Max, będący wizytówką innowacji Apple, prezentuje się w eleganckim, wyrafinowanym designie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, posiada matowe szklane tylne wykończenie i ramę ze stali nierdzewnej, co nadaje mu luksusowego charakteru. Jest dostępny w kilku klasycznych kolorach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnego stylu użytkownika. Vedion.plПоскаржитись | | 1 699 zł | | |
|
| Apple iPhone 11 Pro Max Gold 64GB Smartfon - Stan DobryiPhone 11 Pro Max: Wielk... щеoformatowy Luksus w Technologii Apple
iPhone 11 Pro Max, będący wizytówką innowacji Apple, prezentuje się w eleganckim, wyrafinowanym designie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, posiada matowe szklane tylne wykończenie i ramę ze stali nierdzewnej, co nadaje mu luksusowego charakteru. Jest dostępny w kilku klasycznych kolorach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnego stylu użytkownika. Vedion.plПоскаржитись | | 1 699 zł | | |
|
| Apple iPhone 11 Pro Max Gold 64GB Smartfon - Stan Bardzo Dobry ( komunikatKosmiczna szybkość, perf... щеekcyjna niezawodność
IPhone 11 Pro to produkt stworzony dla najbardziej wymagającego klienta. Wysoka płynność pracy, komfortowy wyświetlacz a także uniwersalna estetyka - to powody popularności tego modelu zarówno wśród przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Naszpikowany nowoczesnymi technologiami telefon marki Apple idealnie dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Odkryj niezawodnego iPhone’a 11 Pro i podaruj sobie pełną ergonomię podczas pracy ze smartfonem. Vedion.plПоскаржитись | | 1 749 zł | | |
|
| Apple iPhone 11 Pro Max Midnight Green 64 GB Smartfon - Stan Bardzo Dobry Komunikat o LCD
Produkt w promocyjnej cenie z uwagi na wymieniony wyświetlacz - wysokiej jakoś... щеci zamiennik. To idealna okazja żeby kupić telefon w obniżonej cenie.
Kosmiczna szybkość, perfekcyjna niezawodność
IPhone 11 Pro to produkt stworzony dla najbardziej wymagającego klienta. Wysoka płynność pracy, komfortowy wyświetlacz a także uniwersalna estetyka - to powody popularności tego modelu zarówno wśród przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Naszpikowany nowoczesnymi technologiami telefon marki Vedion.plПоскаржитись | | 1 649 zł | | |
|
| Apple iPhone 11 Pro Max Gold 64GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone 11 Pro Max: Wielk... щеoformatowy Luksus w Technologii Apple
iPhone 11 Pro Max, będący wizytówką innowacji Apple, prezentuje się w eleganckim, wyrafinowanym designie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, posiada matowe szklane tylne wykończenie i ramę ze stali nierdzewnej, co nadaje mu luksusowego charakteru. Jest dostępny w kilku klasycznych kolorach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnego stylu użytkownika. Vedion.plПоскаржитись | | 1 849 zł | | |
|
| Apple iPhone 11 Pro Max Space Gray 64GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone 11 Pro Max: Wielk... щеoformatowy Luksus w Technologii Apple
iPhone 11 Pro Max, będący wizytówką innowacji Apple, prezentuje się w eleganckim, wyrafinowanym designie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, posiada matowe szklane tylne wykończenie i ramę ze stali nierdzewnej, co nadaje mu luksusowego charakteru. Jest dostępny w kilku klasycznych kolorach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnego stylu użytkownika. Vedion.plПоскаржитись | | 2 399 zł | | |
|
| Apple iPhone 11 Pro Max Midnight Green 64GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone 11 Pro Max: Wielk... щеoformatowy Luksus w Technologii Apple
iPhone 11 Pro Max, będący wizytówką innowacji Apple, prezentuje się w eleganckim, wyrafinowanym designie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, posiada matowe szklane tylne wykończenie i ramę ze stali nierdzewnej, co nadaje mu luksusowego charakteru. Jest dostępny w kilku klasycznych kolorach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnego stylu użytkownika. Vedion.plПоскаржитись | | 1 849 zł | | |
|
| Apple iPhone 11 Pro Max Silver 64GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone 11 Pro Max: Wielk... щеoformatowy Luksus w Technologii Apple
iPhone 11 Pro Max, będący wizytówką innowacji Apple, prezentuje się w eleganckim, wyrafinowanym designie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, posiada matowe szklane tylne wykończenie i ramę ze stali nierdzewnej, co nadaje mu luksusowego charakteru. Jest dostępny w kilku klasycznych kolorach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnego stylu użytkownika. Vedion.plПоскаржитись | | 1 849 zł | | |