Smartfon Xiaomi Redmi 10 2022 64 GB / 4 GB
Wideo 22Zdjęcia 7 |
Zapowiedziany rok wcześniej prawie kompletny egzemplarz Xiaomi Redmi 10, w którym z jakiegoś powodu zrezygnowano z osobnej szufladki na kartę rozszerzenia pamięci i nieco zmieniono zestaw obsługiwanych pasm LTE. Poza tym urządzenie absolutnie nie różni się od swojego poprzednika. Jego platforma sprzętowa nadal opiera się na mobilnym chipsecie MediaTek Helio G88, w połączeniu z 4/64 GB pamięci.
Na przednim panelu smartfona znalazł się ekran IPS o przekątnej 6,5 cala, rozdzielczości obrazu Full HD+ (2400x1080 pikseli) oraz adaptacyjnej częstotliwości odświeżania do 90 Hz. Powierzchnia panelu przedniego znajduje się "pod osłoną" szkła ochronnego Gorilla Glass v3. Tylny aparat Xiaomi Redmi 10 2022 64GB składa się z czterech przetworników obrazu formatu 50 + 8 + 2 + 2 MP. Przedni aparat modelu strzela z rozdzielczością 8 MP, jego obiektyw znajduje się w otworze wyspowym ekranu. Ponadto model otrzymał chip NFC, port podczerwieni, boczny skaner linii papilarnych oraz głośniki stereo. Akumulator o pojemności 5000 mAh z 18-watowym przewodowym ładowaniem pomaga utrzymać smartfon na powierzchni przez długi czas.
Kup Xiaomi Redmi 10 2022 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 22 →Smartfon Xiaomi Redmi 10 2022, 4/64 GB, niebieski | 826 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 10 4/64GB Szary (35252) | 671 zł |
PL Smartfon Xiaomi Redmi 10 2022 4/64 GB Szary NFC | 485 zł |
Xiaomi Redmi 10 (2022) Dual Sim 4GB RAM 64GB - Grey | 698 zł |
Redmi 10 2022 - 4/64GB / Carbon Grey - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dyst | 949 zł |
Modyfikacje Xiaomi Redmi 10 2022
Ceny na Xiaomi Redmi 10 2022 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 10 2022 64 GB / 4 GB | od 485 zł | 24 oferty | ||
Xiaomi Redmi 10 2022 128 GB / 4 GB | od 713 zł | 10 oferty |