Smartfon Xiaomi Redmi 10 5G 128 GB / 4 GB
Wideo 7Zdjęcia 9 | Wkrótce w sprzedaży 1 249 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.58; rozdzielczość ekranu: 2408х1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v3; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 84; ОС: Android 11.0; Model procesora: Dimensity 700; Procesor (GHz): 2.2; GPU: ARM Mali-G57 MC2; Pamięć RAM (GB): 4; Typ RAM: LPDDR4x dodaj do listymoje listy |
Polecane produktyTelefony komórkowe Xiaomi →
od 858 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: bypass charge, 5000 mAh, 197 g
od 874 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: bypass charge, 5000 mAh, 197 g
od 1 008 zł
5G, 6.82 ", 252 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 220 g
od 1 050 zł
5G, 6.82 ", 252 ppi, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 220 g
od 999 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 000 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 198 g
od 1 111 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 882 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 208 g, brak ładowarki
od 899 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 1 028 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 515 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 250 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 800 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 800U, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 1 268 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 800U, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 954 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
Xiaomi Redmi 10 5G 128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Dimensity 700
Aparat:2 moduły, 50 MP
Wideo:zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:200 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Xiaomi Redmi (budżetowe)
od 619 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 4 Gen 2, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 68 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 545 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 284 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, dźwięk 3D, wodoodporność, akumulator: z etui ładującym + 36 h
od 460 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 57 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 43 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 12 h
od 518 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 159 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 32 Ohm, akumulator: 35 mAh, do 6 h, z etui ładującym + 28 h
od 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 71 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 18 h
od 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 96 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
od 600 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 58 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, wodoodporność, akumulator: 43 mAh, do 5.5 h, z etui ładującym + 18 h
od 798 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 95 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 40 mAh, do 4 h
od 289 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G25, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 108 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 40 mAh, do 4 h
od 414 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 3 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 379 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 13, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 192 g
Wideo recenzje
XIAOMI Redmi NOTE 10 5G i TEST 5G
9 września 20215 591 przegląd
Redmi Note 10T 5G Super Chill Unboxing! *Giveaway*
17 sierpnia 20217 623 przegląd
Oneplus 10R Rebrand,Redmi 10 5G India,Mi Pad 5 India Launch ,Phone Tapping India,EV Burn India
30 marca 2022136 927 przegląd
Nak beli ke tak beli: Redmi Note 10 5G, murah sangat & tak boleh guna
31 maja 202117 001 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 5G Camera lens glass replacement | Redmi Note 10T | Poco M3 Pro 5G
11 listopada 202117 026 przegląd
Redmi Note 10 5G vs Redmi Note 10S: CONFUSING!
30 maja 202133 241 przegląd
Tips and Tricks Redmi Note 10 5G
13 czerwca 202120 207 przegląd