Smartfon OPPO A78 5G 128 GB / 4 GB
Zdjęcia 12 |
OPPO A78 5G 128 GB / 4 GB
128 GB / 4 GB128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.56 ", 1612х720 (20:9), 269 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Dimensity 700
Aparat:2 moduły, 50 MP
Wideo:zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:188 g
Wyświetlacz jest chroniony szkłem Panda Glass. Funkcja rozszerzenia wirtualnej pamięci RAM do 16 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup OPPO A78 5G 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Oppo A78 5G 4/128GB NiebieskiSpecyfikacja Liczba rdzeni procesora 8 Model procesora Dimensity 700 Typ procesora MediaTek Maksymalne... więcejtaktowanie procesora 2,2 GHz Kolor produktu Niebieski Stopień ochrony IP IPX4 Nazwa koloru Glowing Blue Waga produktu 188 g Szerokość produktu 75,1 mm Głębokość produktu 7,99 mm Wysokość produktu 163,8 mm Standardy 3G WCDMA Standardy 3G UMTS Wersja Bluetooth 5.3 Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi Tak Typ karty SIM NanoSIM NFC Tak Bluetooth Tak Standard 5G NR Standard 5G Sub6 NSA Standard 5G Sub6 SA Standardy 4G TD-LTE & FDD-LTE Obsługa kart SIM Dual SIM Generacja sieci mobilnej 5G Technologia aptX Tak Bluetooth Low Energy (BLE) Tak Czytnik linii papilarnych Tak Szybkie ładowanie Tak Rozpoznawanie twarzy Tak Technologia szybkiego ładowania SuperVOOC Skrócona instrukcja obsługi Tak Moc adaptera AC 33 W Karta gwarancyjna Tak Zasilacz sieciowy Tak Przewody USB Type-C Ochraniacz ekranu Tak Wyrzutnik karty SIM Tak Natywna proporcja obrazu 20.1:9 Przekątna ekranu 6,56" Rozdzielczość 1612 x 720 px Maksymalna częstotliwość odświeżania 90 Hz Gęstość pikseli 269 ppi Typ wyświetlacza LCD Typ szkła ekranu wyświetlacza Panda Glass Zainstalowany system operacyjny Android 13 Platforma Android Pamięć wbudowana 128 GB Maksymalny rozmiar karty pamięci 1 TB Pamięć RAM 4 GB Obsługiwane karty pamięci MicroSD Typ pamięci RAM LPDDR4X Port USB Tak Obsługiwany typ USB USB Type-C Pojemność baterii 5000 mAh Liczba przesłon przedniej kamery 2 Rozdzielczość przedniej kamery 8 Mpix Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) 2 Mpix Tryb nocny Tak Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego 2,4 Rozdzielczość tylnej kamery 50 Mpix Typ aparatu tylnego Podwójny obiektyw Tryb pracy portretowej Tak Lampa błyskowa z tyłu aparatu Tak Typ przedniej kamery Pojedynczy obiektyw Panorama Tak Liczba przesłon aparatu tylnego 1,8 Pedometr Tak Czujnik geomagnetyczny Tak Akcelerometr Tak Czujnik zbliżeniowy Tak Czujnik oświetlenia otoczenia Tak Galileo Tak GPS Tak Lokalizacja pozycji Tak BeiDou Tak GLONASS Tak System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) Tak Szerokość 182mm Długość 97mm Wysokość 75mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 844 zł |
Smartfon Oppo A78 5G 4/128GB Czarny (S8104206) | 766 zł |
Smartfon Oppo A78 5G 4/128GB Niebieski | 735 zł |
Oppo A78 5G 4/128GB CzarnyOppo A78 5G 4/128GB Czarny Aparat 50 MB AI - 50 MP obiektyw główny, 2 MP obiektyw bokeh... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 725 zł |
Smartfon Oppo A78 5G 4/128GB Niebieski (S7822057) | 735 zł |
pokaż 3 oferty
Seria OPPO A (budżetowe +)Porównaj w tabeli →
od 636 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 499 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 149 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 949 zł
6.59 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 500 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP54, ładowanie: 5000 mAh, 188 g
od 875 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 573 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 714 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 863 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 460, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 399 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 189 g
od 657 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 963 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 1 250 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 499 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 519 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 949 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g
od 914 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 500 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 400 zł
6.59 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
Modyfikacje OPPO A78 5G
Ceny na OPPO A78 5G |
---|---|---|---|---|
OPPO A78 5G 128 GB / 4 GB | od 714 zł | 8 oferty | ||
OPPO A78 5G 128 GB / 8 GB | od 875 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 580 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 521 zł
6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5010 mAh, 184 g
od 545 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki
od 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 515 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 649 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 4 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 208 g
od 759 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 802 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 800U, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g