Ceny na Xiaomi Redmi 10 5G 64 GB / 4 GB
Wideo 7Zdjęcia 9 | od 665 do 1 087 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.58; rozdzielczość ekranu: 2408х1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v3; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 84; ОС: Android 11.0; Model procesora: Dimensity 700; Procesor (GHz): 2.2; GPU: ARM Mali-G57 MC2; Pamięć RAM (GB): 4; Typ RAM: LPDDR4x dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Xiaomi Redmi 10 5G 4/64GB DualSim Aurora Green (MZB0BDGEU)Nie trzeba więcej czekaćZwiększ swoje mobilne możliwości dzięki technologii 5G. Ciesz się większą prędkością pobier... więcejania danych, streamuj filmy w wyższej jakości i graj w gry z mniejszymi opóźnieniami.Po Rozetka.plZłóż skargę | 665 zł |
Xiaomi Redmi 10 5G 64GB/4GB - Graphite Grey5G smartfon, podwójny SIM, RAM 4 GB / Pami?? Wewn?trzna 64 GB, microSD slot, 6.58, 2048 x 1080 px (90 Hz), 2x apara... więcejt tylny 50 Mpx, 2 Mpx, front camera 5 Mpx, grafitowoszary Proshop.plZłóż skargę | 954 zł |
Xiaomi Redmi 10 5G 4/64GB SzaryXiaomi Redmi 10 5G 4/64 GB Ekran 6,58” cala FHD+ Aparaty Tylny 50 + 2 Mpix, przedni 5 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć... więcejRAM 4 GB Pamięć ROM 64 GB Procesor MediaTek Dimensity 700 SAR głowa/ciało 0,38 / 0,80 (W/kg) Szybszy niż sądzisz Xiaomi Redmi 10 5G jest gotowy na pracę w sieci 5. generacji. To w połączeniu z ośmiordzeniow Orange.plZłóż skargę | 999 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 10 5G 4/64GB Srebrny (MZB0BE8EU) | 1 087 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 10, 5G, 4/64 GB, szaryXiaomi Redmi 10 5G 4/64GB Gray Podwójny 5G 90 Hz Funkcja AdaptiveSync Szybkie ładowanie 18W MediaTek Dimensity 700... więcejCiesz się więcej dzięki 5G Popraw swoje do... EmpikZłóż skargę | 952 zł |
Xiaomi Redmi Note 10 5G 64GB 4GB RAM Dual Sim - Grey | 799 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 10 5G 4GB RAM/64GB srebrnySmartfon Xiaomi Redmi 10 5G 4GB RAM/64GB srebrny Koniec z czekaniem - nadchodzi 5G Popraw swoje wrażenia mobilne dz... więcejięki technologii 5G. Ciesz się szybszym pobieraniem, przesyłaj strumieniowo wideo w wyższej jakości i graj w gry z mniejszymi opóźnieniami. Smartfon Redmi 10 5G obsługuje tryb podwójnej gotowości dual SIM i zapewnia silny sygnał sieciowy w dowolnym momencie, umożliwiając granie w gry i prowadzenie rozmów wideo bez żadnych opóźnień. Wydajny MediaTek Dimensity 700 Smartfon Xiaomi Redmi 10 5G posiada ośmiordzeniowy procesor Dimensity 700 pracujący z częstotliwością zegara do 2,2 GHz, który zapewnia doskonałą wydajność przy niższym zużyciu energii dzięki technologii procesowej 7 nm. Ponadto, dzięki pamięci flash UFS 2.2 oglądanie filmów, granie w gry i instalowanie aplikacji jest możliwe bez opóźnień. Energooszczędna technologia AdaptiveSync AdaptiveSync inteligentnie dopasowuje wyświetlacz smartfona Xiaomi Redmi 10 5G do idealnej częstotliwości odświeżania w oparciu o przeglądaną zawartość, dzięki czemu oglądanie jest przyjemniejsze, a jednocześnie maksymalizuje żywotność baterii. Przy przewijaniu lub grach, ekran będzie pracował z częstotliwością 90 Hz, 60Hz przy strumieniowaniu wideo, 50 Hz przy czytaniu i 30 Hz przy odtwarzaniu wideo. Unikalna konstrukcja z dwoma aparatami do tworzenia arcydzieł Smartfon Xiaomi Redmi 10 5G dysponuje głównym aparatem 50 MP oraz przednim 5 MP. Zainspirowany geometrią, unikalny moduł kamery z podwójnym pierścieniem integruje obraz ze sztuką. Płaska krawędź zakrzywia się po obu stronach, co zapewnia wygodę trzymania. Materiał z tyłu wykorzystuje matowe wykończenie i teksturę, aby zapewnić odporność na odciski palców i plamy. Duża pojemność 5000 mAh Duża pojemność oznacza, że możesz cieszyć się muzyką i filmami przez wiele godzin. Akumulator o pojemności 5000 mAh jest specjalnie stworzony dla smartfona Xiaomi Redmi 10 5G z mniejszym zużyciem energii i dłuższą żywotnością baterii. Takie połączenie bezproblemowo zniesie dziesiątki godzin odtwarzania muzyki, czy oglądania wideo, bez obawy o stan naładowania telefonu. Vobis.plZłóż skargę | 849 zł |
Xiaomi Redmi 10 5G 4/64GB SrebrnyXiaomi Redmi 10 5G 4/64 GB Ekran 6,58” cala FHD+ Aparaty Tylny 50 + 2 Mpix, przedni 5 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć... więcejRAM 4 GB Pamięć ROM 64 GB Procesor MediaTek Dimensity 700 SAR głowa/ciało 0,38 / 0,80 (W/kg) Szybszy niż sądzisz Xiaomi Redmi 10 5G jest gotowy na pracę w sieci 5. generacji. To w połączeniu z ośmiordzeniow Orange.plZłóż skargę | 999 zł |
Xiaomi Redmi 10 5G 4/64GB ZielonyXiaomi Redmi 10 5G 4/64 GB Ekran 6,58” cala FHD+ Aparaty Tylny 50 + 2 Mpix, przedni 5 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć... więcejRAM 4 GB Pamięć ROM 64 GB Procesor MediaTek Dimensity 700 SAR głowa/ciało 0,38 / 0,80 (W/kg) Szybszy niż sądzisz Xiaomi Redmi 10 5G jest gotowy na pracę w sieci 5. generacji. To w połączeniu z ośmiordzeniow Orange.plZłóż skargę | 999 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 10, 5G, 4/64 GB, szaryXiaomi Redmi 10 5G 4/64GB Gray Podwójny 5G 90 Hz Funkcja AdaptiveSync Szybkie ładowanie 18W MediaTek Dimensity 700... więcejCiesz się więcej dzięki 5G Popraw swoje do... EmpikZłóż skargę | 827 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!