Xiaomi Mi Band 7 Pro
Wideo 19Zdjęcia 9 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mi Band 7 Pro
Wszystkie ceny 27 →Xiaomi Smartwatch Band 7 Pro z GPS wersja globalna monitor aktywności zdro | 420 zł |
Smartband XIAOMI Mi Band 7 Pro Czarny | 254 zł |
Smartband XIAOMI Mi Band 7 Pro Czarny XM6934177780653 | 254 zł |
Smartwatch Xiaomi Band 7 Pro Biały (BHR6076GL) | 284 zł |
Xiaomi Band 7 Pro to skrzyżowanie bransoletki fitness i inteligentnego zegarka. Gadżet do noszenia uzyskał prostokątny kształt wyświetlacza, nabył moduły geolokacyjne i chip NFC w standardowej konfiguracji.
Panel AMOLED
Tarcza urządzenia jest reprezentowana przez panel AMOLED o przekątnej 1,64 cala o rozdzielczości obrazu 456x280 pikseli. Wyświetlacz obsługuje funkcję Always On, na nim zainstalowane jest szkło 2.5D. Do dyspozycji użytkownika oddano dwieście różnych stylów wzornictwa tarczy.
Nawigacja satelitarna
Pod względem śledzenia aktywności Xiaomi Band 7 Pro ma 117 trybów treningu sportowego. Dzięki systemowi nawigacji satelitarnej z obsługą GPS, GLONASS, Galileo, Beidou i QZSS możesz teraz śledzić swoje treningi bez parowania ze smartfonem. Model rejestruje również liczbę skurczów mięśnia sercowego, monitoruje jakość snu, kontroluje poziom stresu organizmu oraz określa stopień nasycenia krwi tlenem.
Długa autonomia
Za autonomiczne zasilanie bransoletki fitness odpowiada wbudowany akumulator o pojemności 235 mAh. Urządzenie wytrzyma do 12 dni w normalnym użytkowaniu i około 6 dni w trybie intensywnym z aktywnym treningiem. Osobną linią w charakterystyce modelu jest chip NFC do integracji z systemami płatności zbliżeniowych.