Xiaomi Mi Band 7 Pro
Відео 19Фото 9 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Band 7 Pro
Усі ціни 27 →Xiaomi Smartwatch Band 7 Pro z GPS wersja globalna monitor aktywności zdro | 420 zł |
Xiaomi Smart Band 7 Pro - Ivory | 286 zł |
Smartband XIAOMI Mi Band 7 Pro Czarny | 254 zł |
Smartband XIAOMI Mi Band 7 Pro Czarny XM6934177780653 | 254 zł |
Xiaomi Band 7 Pro — щось середнє між фітнес-браслетом та смартгодинником. Гаджет отримав прямокутну форму дисплея, модулі геопозиціювання та чип NFC в стандартній конфігурації.
AMOLED-панель
Циферблат пристрою представлений AMOLED-панеллю 1.64-дюймової розмірності по діагоналі з роздільною здатністю картинки 456х280 пікселів. Дисплей підтримує функцію Always On, поверх нього встановлено 2.5D-скло. У користувальницьке розпорядження люб'язно надані під дві сотні різних стилів оформлення циферблатів.
Супутникова навігація
В плані відстеження активностей Xiaomi Band 7 Pro має 117 спортивних режимів тренувань. Завдяки супутниковій системі навігації з підтримкою GPS, ГЛОНАСС, Galileo, Beidou і QZSS відстежувати тренування можна без сполучення зі смартфоном. Також модель реєструє число скорочень серцевого м'яза, стежить за якістю сну, тримає на контролі рівень стресу організму, визначає ступінь насичення крові киснем.
Тривала автономність
За автономне живлення фітнес-браслета відповідає вбудована акумуляторна батарея місткістю 235 мАгод. Пристрій пропрацює до 12 днів у звичайному режимі використання і близько 6 днів в інтенсивному режимі з активними тренуваннями. Окремим рядком в характеристиках моделі відзначають NFC-чип для інтеграції в системи безконтактних платежів.