Smartfon Xiaomi Redmi A2 64 GB / 3 GB (STH0019536)
Wideo 1Zdjęcia 21 |
Kup Xiaomi Redmi A2 64 GB / 3 GB
Wszystkie ceny 23 →XIAOMI REDMI A2 364GB GREEN MZB0EZPEU | 299 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi A2 3/64GB Czarny | 499 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi A2 3/64GB 6.52" Czarny | 500 zł |
Xiaomi Redmi A2 3/64GB 6,52" 8 Mpix Jasnozielony | 299 zł |
Prosty i zwięzły smartfon Xiaomi Redmi A2 jest skierowany do niewymagającej publiczności. Model poradzi sobie z rozwiązywaniem codziennych problemów bez twierdzenia o wysokiej wydajności pracy.
Ekran HD+ IPS
Urządzenie wyposażono w 6,52-calowy ekran IPS o rozdzielczości obrazu HD+ (1600x720 pikseli). Wyświetlacz modelu wykonano w standardowej obudowie z charakterystycznym wycięciem w kształcie łezki na potrzeby 5-megapikselowego obiektywu aparatu do selfie. Z kolei tylny aparat w smartfonie jest dwuskładnikowy - łączy w sobie główny sensor obrazu 8 MP oraz sensor pomocniczy 0,08 MP. Zdjęcia przyzwoitej jakości na aparacie urządzenia uzyskuje się w ciągu dnia lub pod warunkiem odpowiednio dobrego oświetlenia kadru.
Zwykłe „żelazko”
Podstawą sprzętowego „wypychania” smartfona był podstawowy ośmiordzeniowy chipset MediaTek Helio G36. W słynnym teście wydajności AnTuTu powala nieco ponad 100 tysięcy punktów - urządzeniu trudno jest wykonywać „ciężkie” zadania, ale w życiu codziennym działa bardzo szybko. Co więcej, urządzenie pracuje pod lekkim systemem operacyjnym Android 12 Go Edition. Ilość pamięci na pokładzie modelu rozkłada się w stosunku 3 GB pamięci RAM do 64 GB miejsca w wewnętrznej pamięci masowej.
Długa autonomia
W obudowie Xiaomi Redmi A2 umieszczono energochłonny akumulator o pojemności 5000 mAh, który zapewnia smartfonowi długi czas działania bez ładowania. Akumulator ładuje się poprzez grupę styków archaicznego portu microUSB. W trosce o oszczędność smartfon nie otrzymał skanera linii papilarnych ani układu NFC. Niemniej jednak mamy do czynienia z klasycznym pracownikiem państwowym z myślą o rozwiązywaniu podstawowych zadań mobilnych.
Modyfikacje Xiaomi Redmi A2
Ceny na Xiaomi Redmi A2 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi A2 32 GB / 2 GB | od 332 zł | 6 oferty | ||
Xiaomi Redmi A2 64 GB / 3 GB | od 285 zł | 24 oferty |