Słuchawki
Xiaomi Redmi Buds 3
Wideo 28Zdjęcia 9 |
Xiaomi Redmi Buds 3 |
|
IP54. Bluetooth 5.2. aptX. Redukcja szumów mikrofonu. Szybkie ładowanie.
Duży rozmiar. Brak obsługi AAC.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Redmi Buds 3
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi Buds 3 - słuchawki bezprzewodowe białe Xiaomi Redmi Buds 3 | 159 zł |
Xiaomi Redmi Buds 3 - WhitePierwszy pó?wk?adkowy design Redmi! Z wag? piórka wynosz?c? 4,5 g na ?limaka, prezentujemy pierwszy pó?wk?adkowy design Redmi... więcej. Format wk?adek s?uchowych z poprawnymi konturami do dopasowania do ucha. S?uchaj i ciesz si? przez godziny bez ?adnych obaw! Wyj?tkowe brzmienie Dla szybszej i lepszej transmisji audio zastosowano chipset Qualcomm® QCC3040 z nowym Bluetooth 5.2, co daje wyj?tkowe wra?enia d?wi?kowe. Ale Redmi nie dba tylko o doskona?e brzmienie - teraz mo?esz równie? cieszy? si? czystymi rozmowami dzi?ki technologii redukcji ha?asu firmy Qualcomm, która zmniejsza szumy t?a i minimalizuje echa. Dzi?ki temu rozmowy s? lepsze dla Ciebie i osób, z którymi rozmawiasz! 12 mm czystej jako?ci Redmi Buds 3 jest w pe?ni wyposa?ony w ?wietne funkcje. Eksperci Xiaomi Sound Lab skalibrowali dynamiczny przetwornik o ?rednicy 12 mm wykonany z materia?u kompozytowego. Wynikiem s? bogate tony basów, g?adkie i klarowne tonacje wysokich cz?stotliwo?ci oraz doskona?a jako?? d?wi?ku. Proshop.plZłóż skargę | 104 zł |
Douszne Xiaomi Mi Redmi Buds 3 SL-BT-XIA-018Zanurz się w rytmie Lekkie słuchawki douszne | Jakość dźwięku wysokiej klasy | Dwumikrofonowa redukcja szumów podczas rozmów... więcej| Bardzo długi 20-godzinny czas pracy baterii Lekka, douszna konstrukcja Jedna słuchawka waży zaledwie 4,5 g Chipset Qualcomm Niski pobór mocy, długi czas pracy baterii 12mm przetworniki Wysoka precyzja dźwięku, bardziej naturalne szczegóły Technologia redukcji szumów Krystalicznie czyste rozmowy głosowe Konstrukcja douszna, niezapomniana lekkość i wygoda Ważące zaledwie 4,5 g, douszne słuchawki Redmi ściśle przylegają do konturów ucha, dzięki czemu możesz słuchać muzyki przez wiele godzin bez uczucia dyskomfortu. Smukłe i kompaktowe etui do ładowania Całkowicie nowa, kompaktowa konstrukcja etui do ładowania posiada zarówno gładkie, zaokrąglone kontury, jak i twarde krawędzie, które zapewniają wygodniejszy chwyt. Wykończenie o wysokim połysku sprawia, że etui jest łatwiejsze do czyszczenia. Chipset Qualcomm® BLUETOOTH® Wyposażone w chipset Qualcomm® QCC3040 BLUETOOTH® i zupełnie nową technologię Bluetooth® 5.2, Redmi Buds 3 zapewniają szybszą i bardziej spójną transmisję dźwięku, dostarczając wyjątkowych wrażeń słuchowych. Dynamiczna membrana 12mm Ciesz się bardziej szczegółowym dźwiękiem, dzięki dużemu 12-milimetrowem Komputronik.plZłóż skargę | 126 zł |
Słuchawki douszne XIAOMI Redmi Buds 3 BiałyLekkie i kompaktowe, bezprzewodowe słuchawki Redmi Buds 3 od firmy Xiaomi. Akcesorium wyposażono w układ Qualcomm 3040 oraz w... więcejnajnowszą generacje Bluetooth 5.2. Takie połączenie to gwarancja szybkiej i stabilnej transmisji dźwięku nawet na dystansie 10 metrów. Dodatkowo producent wzbogacił słuchawki w redukcję szumu i hałasu z otoczenia oraz 12 mm przetworniki zapewniając jakość dźwięku na najwyższym poziomie. Czas pracy akcesorium to 4 do 5 godzin przy ciągłym odtwarzaniu muzyki oraz do 20 godzin w trybie czuwania. W zestawie znajduje się stacja ładująca do przechowywania oraz bezpiecznego odnawiania energii. Xiaomi Redmi Buds 3 to stylowe, kompaktowe urządzenie zapewniające wysoki komfort podczas użytkowania. Electro.plZłóż skargę | 155 zł |
Słuchawki bezprzewodowe douszne Xiaomi TWS Redmi Buds 3 XIAOMI REDMI BUDSSłuchawki bezprzewodowe douszne Xiaomi TWS Redmi Buds 3 Konstrukcja douszna - niezrównana lekkość i wygoda Ważące zaledwie 4,... więcej5 g, pierwsze douszne słuchawki Redmi ściśle dopasowują się do kształtu ucha, dzięki czemu możesz słuchać przez wiele godzin bez uczucia dyskomfortu. Najważniejsze cechy Redmi Buds 3 Wygoda i lekkość dzięki unikalnej konstrukcji Chipset Qualcomm® QCC3040 Bluetooth® Dynamiczne przetworniki 12 mm - wysoka jakość dźwięku Qualcomm® cVc™ Technologia eliminacji echa i tłumienia hałasu Wyjątkowo długa, 20-godzinna żywotność baterii Smukłe i kompaktowe etui do ładowania. Dyskretne i stylowe Całkowicie nowe, kompaktowe etui do ładowania posiada zarówno gładkie, zaokrąglone kontury, jak i twarde krawędzie, które zapewniają wygodniejszy chwyt. Wykończenie na wysoki połysk sprawia, że etui jest łatwe do czyszczenia. Chipset Qualcomm® BLUETOOTH® + zaawansowana technologia audio. Po prostu lepszy dźwięk Wyposażone w chipset Qualcomm® QCC3040 BLUETOOTH® i zupełnie nową technologię Bluetooth® 5.2, Redmi Buds 3 zapewniają szybszą i bardziej spójną transmisję dźwięku, zapewniając wyjątkowe wrażenia słuchowe. Przetwornik dynamiczny 12 mm zapewniający wysokiej jakości wrażenia słuchowe Ciesz się bardziej szczegółowym dźwiękiem dzięki dużemu, 12-milimetrowem Maxelektro.plZłóż skargę | 179 zł |
pokaż 18 ofert
Seria Xiaomi Redmi (budżetowe)
od 644 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 4 Gen 2, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 68 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 545 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 57 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 43 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 12 h
od 460 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 284 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, dźwięk 3D, wodoodporność, akumulator: z etui ładującym + 36 h
od 518 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 159 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 32 Ohm, akumulator: 35 mAh, do 6 h, z etui ładującym + 28 h
od 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 69 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 18 h
od 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 96 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
od 600 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 58 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, wodoodporność, akumulator: 43 mAh, do 5.5 h, z etui ładującym + 18 h
od 798 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 95 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 40 mAh, do 4 h
od 297 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G25, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 108 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 40 mAh, do 4 h
od 414 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 3 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 439 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 192 g
Wideo recenzje
TO NAJLEPSZE TANIE SŁUCHAWKI XIAOMI. Recenzja Redmi Buds 3 Pro
18 sierpnia 202216 787 przegląd
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite | NAJTAŃSZE i Serio NAJLEPSZE Słuchawki TWS do 80zł! Recenzja
18 czerwca 202310 448 przegląd
Recenzja Xiaomi Redmi Buds 3 Lite. Tanie słuchawki bezprzewodowe do podstawowych zadań
20 marca 20235 759 przegląd
REDMI BUDS 3 PRO vs REDMI BUDS 3 LITE
11 lipca 202228 347 przegląd
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro - Najlepsze słuchawki z ANC od Xiaomi?
29 maja 20227 639 przegląd
Redmi Buds 3 Pro | Wybierz je jeśli chcesz mieć najlepsze TWS za 200zł! Recenzja 2022
4 marca 20226 132 przegląd
Redmi Buds 3 Pro - następny hit od Xiaomi?
5 grudnia 20215 760 przegląd
Redmi Buds 3 lite - kolejny muzyczny hit od Xiaomi?
31 stycznia 202225 011 przegląd
XIAOMI REDMI BUDS 3 PRO | Dobry pomysł na prezent? | RECENZJA
2 grudnia 202131 962 przegląd
Redmi Buds 3 Lite review moja opinia parowanie i funkcje
27 kwietnia 202230 040 przegląd
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite | Test
9 kwietnia 202252 672 przegląd
Mi Store Emporium Mall | Redmi Buds 3 Review | R and A Rocks
24 października 2022428 przegląd
SAMSUNG S22 - стоит ли своих денег? Наушники Redmi Buds 3 Lite
8 grudnia 20223 812 przegląd
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Aesthetic Unboxing | Affordable Wireless Earphone | | Alyssa Palapal
28 maja 20223 068 przegląd
Watch this before you get them - Redmi Buds 3 Pro Review
26 lipca 20222 443 przegląd
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro | Review en español
14 stycznia 2022450 przegląd
Xiaomi Redmi Buds 3| Magkano? Shopee Philippines #xiaomi #shopee #unboxing #accountingaesthetics
24 września 2022379 przegląd
Redmi Buds 3 Lite Unboxing & Review After 48 hrs | Best TWS Under 1500 | Atul Tech Bazaar
31 lipca 2022527 przegląd
Unboxing Xiaomi 11T + Redmi Buds 3 Lite
21 lutego 2022295 przegląd
TWS Xiaomi Semi In-Ear | Redmi Buds 3
22 kwietnia 20223 971 przegląd
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Unboxing #shorts
23 grudnia 2021282 przegląd
Xiaomi Mi Band 6 With Redmi Buds 3 Lite - Unboxing & Review | From Hekka.com
12 maja 2022507 przegląd
Xiaomi Redmi Buds 3 Unboxing (Global Version)
6 stycznia 20222 162 przegląd
Redmi Buds 3 Wireless Headphones Out of the box -Hands On Review
9 września 2021624 przegląd
Xiaomi Redmi Buds 3 Youth Edition Bluetooth 5 2 Earphones Photo Gallery
22 marca 2022282 przegląd
Xiaomi Redmi Buds 3 vs Buds 3 Lite Price Feature Unboxing in Pakistan at Fonepro.pk
30 stycznia 20223 254 przegląd
How to Connect Xiaomi Redmi Buds 3 Pro to Android Phone?
25 marca 202228 449 przegląd
How to Check Serial Number in Xiaomi Redmi Buds 3?
25 marca 20224 002 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 181 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 3 h
od 181 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.1, asystent głosowy, 20 – 20000 Hz, akumulator: 25 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 30 h
od 186 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, aptX, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 30 h
od 180 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, aptX, 20 – 20000 Hz, 28 Ohm, akumulator: 35 mAh, do 6 h, z etui ładującym + 18 h
od 180 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, do 2.5 h, z etui ładującym + 12 h
od 180 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 25 mAh, do 4 h
od 129 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 4 h, z etui ładującym + 22 h
od 179 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.1, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 6 h, z etui ładującym + 40 h
od 166 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, aktywna redukcja szumów, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 30 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 17.5 h
od 138 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, wodoodporność, 32 Ohm, akumulator: do 6 h, z etui ładującym + 30 h
od 187 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, tryb gry, asystent głosowy, wodoodporność, akumulator: 30 mAh, do 3.5 h, z etui ładującym + 20 h
od 172 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 40 mAh, do 3 h