Słuchawki
Ugreen HiTune H5
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Ugreen HiTune H5 |
|
Tryb gry, dobra żywotność baterii w etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ugreen HiTune H5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki Ugreen Słuchawki bezprzewodowe UGREEN WS201 HiTune H5 True Wirel | 89 zł |
Ugreen Słuchawki H5 Dokanałowe Bezprzewodowe Anc Tws Bluetooth 5.3 | 114 zł |
UGREEN 15612 HiTune H5 Słuchawki bezprzewodowe douszne białe | 69 zł |
Słuchawki bezprzewodowe UGREEN WS201 HiTune H5 True Wireless Earbuds | 87 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →