Słuchawki
Ugreen HiTune X6 ANC
Wideo 18Zdjęcia 17 |
Ugreen HiTune X6 ANC |
|
Aktywna redukcja szumów. Długi czas pracy (z walizką).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ugreen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ugreen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ugreen HiTune X6 ANC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UGREEN HiTune X6 ANC Bezprzewodowe Słuchawki Douszne 35dB Hybrydowe Aktywn | 258 zł |
Słuchawki Ugreen HiTune X6 (WS118) | 179 zł |
Słuchawki bezprzewodowe UGREEN HiTune X6 ANC (Czarno-Szare) | 184 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →