Słuchawki
Ugreen HiTune Max3 (UGR1370BLK)
Zdjęcia 17 |
Ugreen HiTune Max3 |
|
Tryb gry, długi czas pracy baterii, obsługa dźwięku przestrzennego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ugreen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ugreen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ugreen HiTune Max3
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UGREEN HiTune Max 3 Bezprzewodowe Słuchawki Hybrydowe z Aktywnym Redukcją | 231 zł |
Słuchawki Ugreen HiTune Max3 (HP106) | 230 zł |
UGREEN HiTune Max3 Hybrid słuchawki bezprzewodowe czarne | 232 zł |
Słuchawki bezprzewodowe UGREEN HiTune Max3 Hybrid (czarny) | 249 zł |
Słuchawki bezprzewodowe UGREEN HiTune Max3 Hybrid (czarne) | 275 zł |
Słuchawki bezprzewodowe UGREEN HiTune Max3 Hybrid (czarne) | 249 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →