Słuchawki
Ugreen HiTune Max5
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Ugreen HiTune Max5 |
|
Aktywna redukcja szumów, długa żywotność baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ugreen HiTune Max5
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki Ugreen Słuchawki bezprzewodowe UGREEN HP202 HiTune Max5 Hybrid A | 238 zł |
UGREEN 15809 HiTune Max5 Słuchawki bezprzewodowe Hybrid ANC białe | 226 zł |
Słuchawki bezprzewodowe UGREEN HP202 HiTune Max5 Hybrid ANC (białe) | 244 zł |
Słuchawki Ugreen Słuchawki bezprzewodowe UGREEN HP202 HiTune Max5 Hybrid A | 218 zł |
UGREEN 25255 HiTune Max5 Słuchawki bezprzewodowe Hybrid ANC | 216 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →