BASEUS Bowie E8
Zdjęcia 17 |
BASEUS Bowie E8 |
|
W 2021 r. firma BASEUS wprowadziła na rynek bezprzewodowe słuchawki douszne Bowie E8, dodając do swojej oferty modne wkładki douszne. Pomimo segmentu budżetowego model otrzymał wskaźnik ochrony przed wilgocią IPX5, wygodny sensor, funkcję autopauzy, obsługę asystenta głosowego oraz multipoint, dzięki czemu znalazł wielu fanów wśród blogerów i sportowców. Zestaw słuchawkowy jest dostępny w kolorach czarnym, białym i jaskraworóżowym.
Projekt jest surowy, a materiał praktyczny - plastik prawie nie zbiera odcisków, nawet pomimo obecności błyszczących wstawek. Słuchawki BASEUS Bowie E8 współpracują z Bluetooth v 5.0 z obsługą kodeka AAC, mają niską latencję audio wynoszącą 38 ms, dzięki czemu granie w gry i oglądanie filmów to czysta przyjemność. 32-omowe przetworniki zapewniają głośny, bogaty dźwięk w zakresie częstotliwości 20 - 20 000 Hz, bez zauważalnych załamań basów i wysokich tonów. Zestaw słuchawkowy obsługuje autorską aplikację, dzięki której można łatwo znaleźć zgubioną słuchawkę, skonfigurować sterowanie przyciskami i kontrolować ładowanie. Autonomia wkładek dousznych wynosi 5 godzin i 20 godzin przy wsparciu etui. Funkcja szybkiego ładowania pozwala wydłużyć czas pracy o kolejne 2 godziny w zaledwie 10 minut.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Bowie E8
Wszystkie ceny 6 →Baseus Bowie E8 True bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth BT 50 IPX5 | 273 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Bowie E8 Biały NGE8-02 | 180 zł |
Baseus Słuchawki Bezprzewodowe Douszne Bowie E8 Tws Bluetooth Czarne | 139 zł |
Baseus Słuchawki Bezprzewodowe Bowie E8 Tws | 123 zł |
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE TWS Baseus Bowie E8 NGTW050201 ENC BT 5.0 CZARNE | 129 zł |
Baseus Słuchawki Bezprzewodowe Bowie E8 Tws | 110 zł |