Smartfon Tecno Spark 20 Pro 256 GB / 8 GB
Zdjęcia 4 |
Kup Tecno Spark 20 Pro 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 25 →Tecno Spark 20 Pro 256gb ROM 8 GB RAM 4g Dual Sim Czarny KJ62568Black | 799 zł |
Smartfon TECNO SPARK 20 Pro 8/256GB Frosty Ivory GS-T-TCNO-0028 | 899 zł |
Smartfon TECNO Spark 20 Pro 8/256GB 6.78" 120Hz Różowo-niebieski | 799 zł |
Tecno SPARK 20 Pro 8/256GB 6,78" 120Hz 108Mpix Czarny | 799 zł |
Król Portretów
Tecno Spark 20 Pro to telefon z aparatem, wyposażony w 108-megapikselowy główny fotosensor i 32-megapikselowy aparat przedni. Główny potrafi połączyć dziewięć pikseli w jeden w celu zwiększenia przysłony i obsługuje trzykrotny zoom matrycy. Szerokokątny aparat przedni o kącie 90° umożliwia wybór temperatury lampy błyskowej w celu uzyskania bardziej naturalnego oświetlenia.
Gra Hertzovka
Film można nagrywać w formacie 2K i z dwóch kamer jednocześnie, co jest szczególnie istotne w przypadku blogów podróżniczych. Ekran IPS o dużej przekątnej 6,8 cala charakteryzuje się podwyższoną częstotliwością odświeżania wynoszącą 120 Hz. Na szczęście MediaTek Helio G99, najpotężniejszy spośród procesorów 4G, jest w stanie zapewnić ten sam FPS w grach. Optymalizacje oprogramowania Aurora Engine skracają czas uruchamiania gier.
Generator obrazów
RAM 8 GB, pamięć stała 256 GB. Głośność głośników stereo można zwiększyć za pomocą technologii Big Volume aż do 400%. Autorską powłokę graficzną Tecno HiOS uzupełnia animowany panel informacyjny Dynamic Port. Sztuczna inteligencja AI Wallpaper wygeneruje unikalny rysunek na podstawie Twojej prośby. Smartfon jest chroniony przed kurzem i deszczem zgodnie ze standardem IP53.